Автор Гілка: PR Лінукса  (Прочитано 9780 раз)

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: PR Лінукса
« Відповідей #30 : 2005-10-31 17:27:01 »
Існує й четверта версія для CD. На офіційних дзеркалах лежать відповідні iso-файли.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: PR Лінукса
« Відповідей #31 : 2005-10-31 17:49:44 »
А чому тоді запитуєш? Я просто "з ходу" не знайшов четвертої на КД, то ж подумав що суть запитання саме в цьому: найновіша на цвд, чи старіша на кд. А так - не розумію. :о?
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: PR Лінукса
« Відповідей #32 : 2005-10-31 17:57:05 »
Опс. Дивлюся на свій кнопікс. Версія 4.0. Як він на КД влізся?

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: PR Лінукса
« Відповідей #33 : 2005-10-31 17:58:09 »
Запитую тому, що, можливо, хтось знає якісь об'єктивні причини, через які варто було б використовувати більш старі версії. Особисто мені останні live-cd версії не дуже сподобались, якщо порівнювати з 3.3, наприклад.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: PR Лінукса
« Відповідей #34 : 2005-10-31 18:17:58 »
Судячи з активності інших "селян" (див. мої попередні повідомлення для пояснень) твоє НМД може бути дуже суттєвим чинником :о).

Цитата
Версія 4.0. Як він на КД влізся?
Дай здогадаюсь. В тебе версія для кд. ;о))
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній borman

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 416
  • Карма: +0/-0
  • Debianizer
Re: PR Лінукса
« Відповідей #35 : 2005-10-31 19:44:15 »
Додайте до сторінок, які потребують перекладу офіційну сторінку, що розповідає саме про Knoppix. Знайти її просто -- вона завантажується автоматично при старті Кноппікса. Українського варіанту немає. Було б непогано не тільки включити його в українізований дистрибутив, але й зв'язатися з цього приводу з офіційним розробником.
dd if=/dev/zero of=/dev/null

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: PR Лінукса
« Відповідей #36 : 2005-11-12 18:57:37 »
Люди!!! Селяни!!! :)
Чи хтось з вас вирішив закинути ідею?
Дивлюсь на вас і думаю: чому це постів уже 12 днів немає?
Організованості не вистачає! І запалу!!! Адже це сам дух Лінукса! Як він вперше був створений, пам'ятаєте? Селя-а-а-а-ани!!!  ;D
Значить так: потрібно хостінг (агов, адміни!!!), центральний сайт проекту (на якому можна було б зберігати результати своєї роботи) та координатор. Отже, шукаємо координатора, адміна  :-/ та веб-дизайнера. Ну іще ПХП-скриптера.
Щодо ПР та розповсюдження: по-перше, на форумі є розділ "Роздача пінгвінів". По друге, на Лафоксі теж люди сидять! А їм не буде дуже важко розмістити на головній сторінці інформацію про "новий українській дистрибутив, схвалений бла-бла-бла"

Отже, за основу можна взяти 4 кнопікс. Хто-небудь, покулупайте та складіть список доків, які потрібно перекласти (це зараз основне). Потім всі дружненько сядемо та складемо брошюру (знову-ж таки, бла-бла-бла :) ) та презентаційну сторінку.

Логотип потрібно придумати. Книжка та прапор. Жовто-блакитний. Або, як зараз кажуть, синьо жовтий.

Долучити до проекту ще кого-небудь. kde.org.ua, наприклад. Я думаю, вони не будуть проти.

Не дайте засохнути ділу!!!
« Змінено: 2005-11-12 19:27:18 від Abram »
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: PR Лінукса
« Відповідей #37 : 2005-11-12 19:03:03 »
До речі, як основу можна використати MyLinux. Зв'язатися з ними та запропонувати під'єднатися до проекту. Він же на Федоровій Корові (Fedora Core  ;D) базований. А цей дистриб є у наказі (див. вище)

Або ж зробити свій дистріб. Особливу увагу потрідно приділити початковому налаштування (який-небудь майстер, чи що?) та українізації.

Хто відчуває, що в нього зникає запал - перечитайте топік з початку  ;).
« Змінено: 2005-11-12 19:25:04 від Abram »
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: PR Лінукса
« Відповідей #38 : 2005-11-12 19:48:05 »
І ще щодо піару: дізнатись, хто у наказі придумав написати Linux. Відрекомендувати, презентувати, бла-бла-бла.
При розповсюдженні наказ додавати до дистрибу.Особливо десь великими літерами написати про надання переваги українським дистрибам. І підтримкою від Мін. Освіти заручитись. Великими літерами написати: "Рекомендується для використання у навчальному процесі". Як кажуть поляки, добже буде.
Зробити гарний графічний інсталер. Щоб при поверхневому порівнянні інша ОС ;) виглядала як щось бридке та огидне. Адже найчастіше саме тому користувачі вибирають іншу ОСь.
Особливу увагу приділити користувацькому інтерфесу.
Для homo userus є дуже велика різниця між наведи-і-тикни та подивись-як-гарно-а-потім-наведи-і-тикни. Але інтерфейс має одночасно не заважати працювати.
Див.http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=gallery
І щоб налаштування мови було просто зробити.
Той самий Мій ПК: спеціальну для журналів зробити міні-версію, щоб можна було як додаток розповсюджувати.
Далі назва: пропоную Udu Linux (Ukrainian Education Linux) або щось подібне. Щодо бази: люди, на YaBB я така річ, як опитування!

І після цього мені хтось скаже, що у нього немає ідей?
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: PR Лінукса
« Відповідей #39 : 2005-11-13 13:49:07 »
Це все ви гарно НАГОВОРИЛИ. А що особисто ви готові ЗРОБИТИ?

Я он перекладаю Debian FAQ. Після нього ще за щось візьмусь. Інші теж щось потроху роблять, то й немає часу галасувати.

Перечитайте низку від початку, зверніть увагу на пропозицію Володимира щодо безлідерних груп та на те, хто що зголошувався робити. Подумайте, що можете робити ви і сідайте робити те, що можете попередньо написавши сюди, що ось, мовляв, таку й таку роботу я планую зробити за такий і такий ось період.
Що саме потрібно робити також вже обговорювалось.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: PR Лінукса
« Відповідей #40 : 2005-11-13 14:09:10 »
Слушне зауваження.

Зараз я збираюсь приєднатися до групи українських перекладачів KDE. Але все одно потрібен хто-небудь, щоб хоч як-небудь за цієї справою наглядати та спрямовувати.
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Led_ZX

  • Новачок
  • *
  • дописів: 49
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: PR Лінукса
« Відповідей #41 : 2005-11-29 13:55:34 »
Питання: яку версію Knoppix на вашу думку слід використовувати?
3.7, а, мо, і 3.3, виходячи з парку машин і найбільщої універсальності. Хоча...дивлячись на що орієнтуватися.

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: PR Лінукса
« Відповідей #42 : 2005-12-25 16:26:30 »
Є ідея... У кого є знайомі в УкрТелекомі?

Наскільки я знаю (прийнаймі у мому місті та ще декількох) у відділеннях пошти є невеликі кімнати де можна дешево посидіть у і-неті. Так ось, там стоять офтопіки (піратські, звичайно!) і кожні декілька днів летять у /dev/null. Що якщо запропонувати адмінам встановити стабільну ОСь з максимальною безпекою та надійним браузером? Адже якщо адмін не буде повним пуголовком то користувачі будуть сидіти без прав root і тому не зможе нічого начверити! Як ідея?

Взагалі це можна використовувати у всіх подібних установах.
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: PR Лінукса
« Відповідей #43 : 2005-12-26 13:12:29 »
Цитата
Зараз я збираюсь приєднатися до групи українських перекладачів KDE. Але все одно потрібен хто-небудь, щоб хоч як-небудь за цієї справою наглядати та спрямовувати.
Переклад КДЕ спрямовує Андрій Рисін, як наразі. З того що знаю.

Відсутній Абрамчук Вадим

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 225
  • Карма: +0/-0
  • Графоман LOU третього (четвертого?) пришестя
Re: PR Лінукса
« Відповідей #44 : 2005-12-26 13:31:07 »
Наразі Євген Онищенко.
Debian GNU/Linux lenny/sid
MontaVista Linux (Motorola ROKR Z6). Міняю на A1200.