Поки. А для цього треба, щоб вона збушократіла, що навряд чи станеться.
Патенти на ПЗ у США були ще до Буша. І до молодшого, й до старшого. Самому Бушові вся патентна система до лямпочки, та й він своїм мозком осилити її просто навряд чи в стані. Цими процесами керують зовсім інші люди, й гадаю, що деякі з них керують і самим Бушом.Саме тому й просив би 1) частіше жувати, 2) скинути окуляри не знаю якого кольору. Вони світла не пропускають усе одно.
ЦитатаВ таких країнах як Індія, Іран взагалі навіть поширення офтопіка у відкритих кодах є легальним, бо крім ВПЗ іншого ПЗ юридично в них просто не існує. 1) В Індії це таки нелегально, бо в IT вони не хочуть згубити обличчя, а2) в Ірані просто інші погляди на копірайти (чхати вони на них хотіли). І юридично ВПЗ там не існує -- бо свобода ВПЗ спирається на авторське право. Ви ж, навіть роздаючи своє ПЗ як вільне, хотіли б, щоб ваше ім'я на ньому було, чи ж не так? А їм навіть це десь.
В таких країнах як Індія, Іран взагалі навіть поширення офтопіка у відкритих кодах є легальним, бо крім ВПЗ іншого ПЗ юридично в них просто не існує.
Вже декілька років спостерігаю пусто-порожньо балачку спеціалісів-Лінксів. Ну точно Верховна Рада: а де реална справа? Пора вже було напрацювати ряд проектів і впроваджувати їх в життя: ввести у навчальний процес вивчення ОС, реалізувати ряд програмних продуктів, що б довести переваги Лінукса й т. д.
Скільки разів пробував переходити на Лінукс, але завжди виникає ряд проблем: драйвери під сканер, робота з прінтером, сканування тексту, робота з фото і т. д.
Людина, що працює в одному режемі, не може виділити ще 12 і більше годин на добу, щоб розв'язувати такі питання.
Можете вже визначитись, чого хочети Ви, щоб програма "Лінукс - державна ОС" запрацювала раз і назавжди?
Успіху ВАм усім у Новому році!