Це свята, їхні назви регулюються Правописом. Тому деякі пишуться з великої. Якщо цікаво, то пункт 22.
Справа в тому, що в нас є державні свята. І не важливо, чи ви їх святкуєте, чи ні. У Конституції України прописано, які це дні і серед них є День Перемоги. Агресія тут ні до чого. Я взагалі, крім Нового року, нічого не святкую, але ж не розводжу тут флейм. І користувачів KDE ж не змушують святкувати, правильно?
Держава має бути такою, якою ми її зробимо. Поки що вона у великій мірі є такою, якою її зробили окупанти. До речі, вони вже міняють шкільну програму і копають під державну мову. Святкуйте Новий Рік далі!
І починати треба, звичайно, з локалізації KDE. Я завжди відчував, що з ним щось недобре. Смерть оKупантам!
Off-topic:Складається враження, що пан є КҐБістським агентом, засланим сюди для тролінгу :-)
Off-topic:День перемоги, День захисника Вітчизни, День науки тощо — є такі свята в Україні? Є. Деякі з них є державними святами, вихідними днями... Повинні розробники чи перекладачі (які є громадянами України) включити їх до переліку? Так, бо ж державні свята!
Нікуди нам від цього не дітися.
Це ж для українських користувачів. Це буде маленький крок до того, що колись в Україні державними святами будуть українські свята.
І ще, vitre, не треба робити росіян ворогами. Як можна судити з давніх тем щодо мови, на цьому форумі є люди, що спілкуються російською в повсякденному житті або взагалі є росіянами по крові. Ви вважаєте їх ворогами?
Але це не означає, що росіяни є нашими ворогами.
Історія має багато прикладів наших складних стосунків із сусідами: поляками, росіянами, турками, білорусами...
Покрови[/url]. Не стільки, як християнське свято, а як давнє українське свято. Козаки вважали, що Матір Божа їх охороняє і Покрову дуже шанували. Крім того, цей день вважається днем створення УПА. Хоча є День Українського козацтва 14 жовтня. Мабуть, це саме воно?
Це ви серйозно? Ану шукайте:
А де можна подивитися повний перелік свят, які включені в календар КДЕ?А щоб не дискутувати які свята включати, а які ні, можна просто розбити їх на категорії. Наприклад поділити всі свята на Державні, Релігійні, Профісійні, Урочисті, Пам’ятні дати, інше. В календар включити відповідно тільки певні категорії. Відповідно деякі свята можуть підпадати під декілька категорій.