Автор Гілка: Позитивчик  (Прочитано 58801 раз)

TuxRoot

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #15 : 2007-12-13 21:19:57 »
Як на мене то пахне Вікнами©, хоча це моє бачення.
Нижня панель якась вістанута.
А "сетева панель"? Я такого крім вінди не бачив ніде. Чи можливо пан ще не відвик? Гну там явно злий біс вселився. Чи то такий беріл з побічними? Тьфу...якось він не гарно пасує. Певно тому я з тим берілом і не забавлявся.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #16 : 2007-12-13 21:37:12 »
А "сетева панель"? Я такого крім вінди не бачив ніде. Чи можливо пан ще не відвик? Гну там явно злий біс вселився. Чи то такий беріл з побічними? Тьфу...якось він не гарно пасує. Певно тому я з тим берілом і не забавлявся.
М-дя? Не знаю, я не звикав=)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #17 : 2007-12-14 00:05:30 »
 :-[ :-[ :-[
Панове, прошляпив, мені соромно. Просто буквально вчора поставив для проби MOPS 6.0 - русифікована Слака 12. Власне, хотів дістати оригінальну Слаку - дали це, ну і нехай. Зробив Берил, на радощах поспішив вивалити знімок, не подивився що на стільниці залишився такий срам.
Власне, "Мережеве оточення" мені не потрібне - ЛОМ то немає. "Мій комп"ютер" - не вважаю, що вкрай потрібно перейменувати лише через те, що так само воно називається під вікнами(с).
Цитата
Нижня панель якась вістанута.
Що знайшов на www.kde-look.org то і поставив. Тоді в мене ще не було Емеральда, тому вибір був неширокий.
----------------------------
Як обживуся під МОПСом, зроблю нормальну стільницю - викладу знімок. Бо цей дистрибутив мені подобається явно краще, ніж Мандріва.
« Змінено: 2007-12-14 00:08:38 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

TuxRoot

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #18 : 2007-12-14 00:43:00 »
Ну щодо панельки я теж можу посперечатись, щось ніч в ній немає вінданутого. "Мій комп'ютер" в лінуксі назвали "Домівка", хоча не знаю, які у вашого функції...і взагалі нащо той 3D? консолька завжди кермувала!

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #19 : 2007-12-14 13:48:58 »
Ну щодо панельки я теж можу посперечатись, щось ніч в ній немає вінданутого. "Мій комп'ютер" в лінуксі назвали "Домівка", хоча не знаю, які у вашого функції...і взагалі нащо той 3D? консолька завжди кермувала!
Ну, зауважу що це домашній комп"ютер. Консолька, безумовно, кермує при його налагодженні до роботи. Але коли я його налагодив, то консолька відпочиває. Я хочу просту та зручну систему.
"Мій комп"ютер" виконує функції ті-ж що і під офтопіком - показує доступні накопичувачі. "Домівка" по віндозному це Documents and settings\_Username
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #20 : 2007-12-14 13:56:27 »
Ну, зауважу що це домашній комп"ютер. Консолька, безумовно, кермує при його налагодженні до роботи. Але коли я його налагодив, то консолька відпочиває. Я хочу просту та зручну систему.
Проста і зручна система без шелу? А як це?=)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #21 : 2007-12-14 14:55:45 »
"Домівка" по віндозному це Documents and settings\_Username
Тільки знаходиться воно на диску C:\ (системний розділ по нашому) і злітає при першому ліпшому падінні вінди особливо, коли відновлюють її з образу. Не позаздриш чайникам, які вирішили, що вінда сенс їх життя  ;D
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #22 : 2007-12-14 23:38:40 »
Цитата
Проста і зручна система без шелу? А як це?=)
А хіба-ж я казав що без шелу? Звичайно з шелом, але і з графічною оболонкою. Чи Ви послуговуєтеся щось типу lynx для вилазок в інет? Очевидно все-таки Мозілою, яку стартували, клацнувши на кнопочку що на панелі чи в меню. А як ви з-під консолі будете сканувати, опрацьовувати текстові документи з форматуванням? Невже для таких цілей лізти в офтопік?  ;D
Цитата
Тільки знаходиться воно на диску C:\ (системний розділ по нашому) і злітає при першому ліпшому падінні вінди особливо, коли відновлюють її з образу. Не позаздриш чайникам, які вирішили, що вінда сенс їх життя
Що цікаво - ntfs дозволяє монтувати інші розділи в папку замість присвоювання їм літери. Щоправда я не пробував цього робити.
Що цікаво за допомогою Лінукса вдалося зробити офтопік МЕ більш стабільним. Для цього я пообіцяв людині, що після падіння кватирок поставлю замість них Лінукса. Було це півтора роки тому.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

TuxRoot

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #23 : 2007-12-14 23:54:19 »
А як ви з-під консолі будете сканувати, опрацьовувати текстові документи з форматуванням? Невже для таких цілей лізти в офтопік?  ;D
Хмись...Ну сама перлина лінухи полягає в тому, що всі її програми є окремі від самої системи і якщо, для прикладу програма не працює, бо відаха чи ще якась гадість, тоді її можна завжди відтворити у консольці. Я практикував перегляд фільмів у консольці і якщо з відстані два метра то навіть досить не погано, а для консольки це ще один жирний +
« Змінено: 2007-12-14 23:55:48 від TuxRoot »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #24 : 2007-12-15 00:08:11 »
Цитата
Хмись...Ну сама перлина лінухи полягає в тому, що всі її програми є окремі від самої системи і якщо, для прикладу програма не працює, бо відаха чи ще якась гадість, тоді її можна завжди відтворити у консольці. Я практикував перегляд фільмів у консольці і якщо з відстані два метра то навіть досить не погано, а для консольки це ще один жирний +
І я теж практикував перегляд відео з-під консольки. І музику слухав. Але чомусь зазвич це роблю з-під графічної оболонки - очевидно тому що там є GUI програвача яким зручно керувати, крім того монітор працює на частоті 100Гц замість 60, що приємніше для очей.
А взагалі створюється враження що тут сидять такі собі маніяки які відчувають несказанне задоволення від того що переносять ВЕСЬ фунцкіонал системи в консоль.
Мова то йшла не про те що консоль це незручно чи погано, а про те що GUI не даром своє місце в пам"яті займає.
---------------------
А ще я обіцяв викласти виправлену картинку з стільницею:
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

TuxRoot

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #25 : 2007-12-15 00:15:54 »
Домой? Це напевно посилання....і там загружається "Can't find device C:/home/Piktor/.Documents and settings"

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #26 : 2007-12-15 00:29:04 »
Цитата
Домой? Це напевно посилання....і там загружається "Can't find device C:/home/Piktor/.Documents and settings"
А з чого ви взяли що це посилання? Там-же стрілочки в лівому нижньому кутку немає. І, ясне діло, що вами вказанго девайсу воно знайти не може - його то немає.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

TuxRoot

  • Гість
Re: Позитивчик
« Відповідей #27 : 2007-12-15 00:53:24 »
А з чого ви взяли що це посилання?
А що тоді?
Там-же стрілочки в лівому нижньому кутку немає.
А що тоді мала б бути?
І, ясне діло, що вами вказанго девайсу воно знайти не може - його то немає.
А ви ще й шукали? ;D

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Позитивчик
« Відповідей #28 : 2007-12-15 11:35:34 »
Очевидно, пан вирішив поглузувати...
Якщо ви вже навели аналогію з офтопіком то стрілочка в лівому нижньому кутку повинна бути.
Цитата
А ви ще й шукали?
А я хіба казав що шукав? Я відразу сказав що його немає.
А взагалі - в українській локалі на стільниці бачимо значок з написом "Домівка" - посилання на теку ~. Оскільки МОПС - російський дисрибутив, вони написали "Домой", що, в принципі, те саме. А звідки ви придумали
Цитата
device C:/home/Piktor/.Documents and settings
- очевидно ваша попсована офтопіком фантазія.
Іще одне - МОПС ще не обжитий, сильно маєте бажання - подивіться в Галерея -> КДЕ - це гарно мій пост з скріном обжитої Мандріви. Там все русизмів немає і офтопікізмів - також.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Позитивчик
« Відповідей #29 : 2007-12-15 13:46:09 »
Ех, а мені днями дісталася четверта зірочка! :)
Off-topic:
Два роки не бродив подібними темами... Шукав змістовні і зрозумілі назви тем. Потім довго дивувався: звідки у людей з такою кількістю повідомлень і стількома зірочками такі своєрідні погляди та відповіді на питання новачків? Тепер нарешті зрозумів де можна набрати потрібну кількість повідомлень!!!
« Змінено: 2007-12-15 17:41:07 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law