Опитування

Лінукс в застої?

Так
5 (22.7%)
Ні
17 (77.3%)

Проголосувало: 21

Автор Гілка: Стагнація Linux  (Прочитано 26214 раз)

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #180 : 2016-04-24 10:53:25 »
Цитата
що Андройд теж Лінукс
андроїд це лінукс, але коли мова йде про віруси в адроїдах, то лінукс це ядро, андроїд це "суміш бульдога з носорогом", бо там toolbox від NetBSD, кастроване ядро, Xorg щоб поставити, потрібно окремо ставити лінукс, андроїд це такий лінукс, що окремо треба ставити ще лінукс, чомусь всі оголошення про роботу в програмуванні андроїд це напис "Java Android",

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #181 : 2016-04-24 14:38:32 »
та вам шо не пиши лінукс не причому
Ну так. Це Linux винний у тому, що 1С має обмеження на кількість користувачів відповідно до наявних ліцензій, ага. Більше жодного симптому проблем, окрім «ми там налаштовували Linux» я не побачив.

та ні тут винні більше користувачі з словами "лінукс тут нідочого", "став все працює", "лінукс це тільки яядро, криві руки ...", знаю, бо сам ставив колись федору, все що могли на конференції 100 чоловік сказати лиш став, а проблеми рішити то відмазки.
Федора — то тестовий полігон у Red Hat, так само як Sid — тестовий полігон у Debian. Проблеми там — це у порядку речей, бо все «найсвіжіше» й майже не відтестоване. До того ж, усе що вирішується налаштуваннями — це не є проблема.
От я маю дві справжні проблеми: у 4.х ядрах зламали підтримку мого USB Bluetooth, що я мав встромлений у десктоп. Але, як виявилось, це такий вже розповсюджений пристрій, що аж нікому нема бажання те подивитись та виправити. Друга проблема — після виходу з suspend to disk у мене інколи «підвисає» scanbd, як наслідок сканер не реагує на натискання кнопок. Й мені ліньки розбиратись чого воно так, простіше дати «копняка» сервісу. В обох випадках проблема не вирішується лише через лінощі.

а толку мало Создатель Garry's Mod и Rust считает Linux «второсортным», там і посилання на твіт. За заявою з появою ігор в лінуксі, всі ще пару років перейти мали на лінукс, щось більше користувачів не стало, і не один рік вже пройшов, може і стім вийшов з бети, та чи вийшли з бети дистрибутиви лінукс, на ютубі теж один писав, шо лінукс вільно дозволяє налаштувати ситему, він переходить і все, але через декілька неділь написав, шо ну його, зніс і дальше сидить на віндовсі.
Геймери не перейдуть на Linux, вони переходять на консолі. Абсолютна кількість користувачів Linux — безперервно збільшується. Прямопропорційно збільшенню  кількості користувачів ЕОМ взагалі. Відсотково — так, там коливання не дуже помітні. Але великі розробники давно вже «забили» на десктопний Linux, бо економічний зиск від того сегменту ринку дуже малий. А що стосується конкретного «розробника» — то його особисті властивості процесу. Мені на його поробки начхати, ось це значно цікавіше.

Хочу джерело коду лінукс з цього списку Покажіть вже відкритість лінукс на 100 процентів.
Дивимось детальніше й бачимо всюди або «disabled non-Free firmware-loading machinery», тобто вимкнено функціонал завантаження невільного ПЗ, або «removed blobs», тобто видалено файл, що його надав виробник обладнання, не надавши код. Отой перелік — наслідок «заощадливості» виробників заліза. Покладіть мікропрограми куди їм слід, й потреба у цих блобах зникне. А той шмат, що роблять саме Linux-розробники — він відкритий на 100%.

та читав статистику, там вона різна, там в загальном Unix сервера, або Unknow - 60 процентів, а дальше поділили на ОС, знаю, знаю, що таке статистика. Точного процента чи числа ніхто не знає, бо всім дуже хотілось бачити результати серверів що неоприділили ОС.
Сервер що обслуговує LOU входить до «nginx, Unknown OS» але точно можу відповісти що він на Debian. Власне, по веб-серверах можна 100% дати відповідь по ОС лише коли там єдиний варіант для запуску веб-сервера, як ото у IIS чи Google App Engine. Власне, наразі дві третини з публічних серверів то є UNIX-like, з яких гарантовано понад 50% — то є Linux. Й ще невідома частка Linux у 'Unknown'. Але там вона теж чимала.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #182 : 2016-04-24 16:21:25 »
андроїд це лінукс, але коли мова йде про віруси в адроїдах, то лінукс це ядро, андроїд це "суміш бульдога з носорогом", бо там toolbox від NetBSD, кастроване ядро, Xorg щоб поставити, потрібно окремо ставити лінукс, андроїд це такий лінукс, що окремо треба ставити ще лінукс, чомусь всі оголошення про роботу в програмуванні андроїд це напис "Java Android",

Тролити не набридло ? Взагалі від вірусів ніяка система насправді немає кращого захисту ніж надійна прокладка між монітором і ком’ютером, тому якщо в Андройд є така проблема то це тому, що от такі як ви прокладки нехтують правилами безпеки, справді Лінукс з боку проґрамістів зроблено дуже надійною стосовно зараження вірусами системою але жодний проґраміст не може зарадити конкретній прокладці у правильному і безпечному користуванні, чи не ви тут писали про кряки для ігор ? Загалом щоб ви знали системи родини BSD теж дуже надійні стосовно вірусів але й вони не люблять нездарного користування. Стосовно мови проґрамування в Андройд так він зроблений так, тому й пишуть проґрами мовою Java там виконувані файли не exe, і не deb, а jar, тож якщо не тямите у питанні то краще не розмовляйте, бо видно, що пише людина м’яко кажучи далека.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #183 : 2016-04-24 19:39:08 »
Цитата
з яких гарантовано понад 50% — то є Linux.
особисто рахували чи то лінукс статистика з математикою і арифметикою ?

 Дивно є те, що з появою стіма всі користувачі лінукс запевняли з появою ігор всі будуть переходити на лінукс, а тут бац і десктопний лінукс вже не потрібен.

 
Цитата
Дивимось детальніше й бачимо всюди або «disabled non-Free firmware-loading machinery»
так вірно, що і говорить, про те що лінукс відкритий процентів на 80, а слова, код лінукса відкритий він мало чого дає для користувача, так мені і люди писали, були проблеми з USB

Цитата
що от такі як ви прокладки нехтують правилами безпеки
якщо так, присилайте мені на мою пошту повідомлення, взломайте її, для взлому ПК, можу дати свій ІР, це буде легко, бо я нехтую правилами безпеки, докажіть мені це

Цитата
Це Linux винний у тому, що 1С має ...
ну так лінукс нівчому не винний, найдеться 1000 причин, але дистрибутив нідочого.

Цитата
Загалом щоб ви знали системи родини BSD теж дуже надійні
дивно, але мене розробники FreeBSD запевняють що це не так

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #184 : 2016-04-25 13:46:51 »
особисто рахували чи то лінукс статистика з математикою і арифметикою ?
Так, «лінукс статистика з математикою та арифметикою». Усього лише «нікому не відомий» w3tech.com. Але так, то ж брехня лінуксоїдів, ага.

Дивно є те, що з появою стіма всі користувачі лінукс запевняли з появою ігор всі будуть переходити на лінукс, а тут бац і десктопний лінукс вже не потрібен.
Непотрібен не десктопний Linux, а десктопи взагалі. Відмирає ця парадигма, нічого вже не поробиш. До того ж, ігри зараз гарантовано виходять лише для двох платформ: Sony PlayStation та Microsoft XBox, та їх модифікацій. SteamMachines ще не мають достатньої долі ринку, щоб на них орієнтувались розробники.

так вірно, що і говорить, про те що лінукс відкритий процентів на 80
особисто рахували, чи то бздюшна статистика з математикою та арифметикою?
До речі, за американськими стандартами GPL не є вільною ліцензією, бо змушує публікувати похідний код використовуючи її ж. Повністю вільними вважаються MIT та похідні від неї. Тому вважайте що Linux стовідсотково «невільний». До речі, таке питання: формат MS Office є офіційно закритим та пропрієтарним, чи LibreOffice відкритим ПЗ, бо він працює з ним? Бо з вашої логіки — є.

а слова, код лінукса відкритий він мало чого дає для користувача, так мені і люди писали, були проблеми з USB
Користувачу нічого не дає жодна операційна система. Користувач працює з програмами а не з системою, і коли щось треба — кличе адміністратора. А от адміністраторам відкритість кодів дає дууууже багато. Як мінімум — якіснішу документацію (самодокументований код, ага). От тільки у нас чогось форумні воєни вважають що користувач має сам собі бути адміністратором. Але у житті воно де-що інакше.


якщо так, присилайте мені на мою пошту повідомлення, взломайте її, для взлому ПК, можу дати свій ІР, це буде легко, бо я нехтую правилами безпеки, докажіть мені це
Щойно мова йшла про Android, а тут вже ПК... Власне, зламати — легко. Головне змусити користувача запустити той файл, що він отримав і все — 0wn3d. Є лише єдиний момент: конкретний одиничний користувач нецікавий. Ну й за аудит безпеки, який ви собі вимагаєте, треба дуже дорого платити. Безкоштовно — обійдетеся.

ну так лінукс нівчому не винний, найдеться 1000 причин, але дистрибутив нідочого.
Так, це лінукс винен, що один блазень не може навести конкретних прикладів проблеми, видаючи проблеми 3rd-party ПЗ за проблеми дистрибутива.
Хочете проблему дистрибутива? Ось маєте: вийшла Ubuntu 16.04, але Zimbra Collaboration Suite наразі доступний лише для старого 14.04, та сегфолтиться на новому, бо версія Perl змінилася з 5.18 на 5.22. Хоча... стоп, коли у віндах таке вилазить, там винна програма а не ОС...  ::)

дивно, але мене розробники FreeBSD запевняють що це не так
Що, прям так особисто пише МакКьюзик?
« Змінено: 2016-04-25 13:51:31 від prapor »
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #185 : 2016-04-25 14:03:40 »
Коротше, коли матимете хоча б приблизно схоже за рівнем клієнтів CV тоді будете розповідати про недоліки тих чи інших систем. А наразі — вертайтесь до свого паяльника, й не лізьте у те, про що не знаєте.
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #186 : 2016-04-25 14:53:28 »
Цитата
не може навести конкретних прикладів проблеми,
вже не перший раз спілкуюсь з луноходами, там вже шо хоч розписуй, все одно лінукс буде не винен, не має часу в мене витрачати часу на холівар, мені за це не платять.
 Десктопи не вимруть в тих людей де треба працювати, а не бігати по вебу, дуже важко уявляю планшет і 3D студію з модулями і плагінами, як не крути, а планшет повноцінний ПК не замінить. У нас на роботі, стандарт, максимум для приладу це mini-atx корпус, не береться основа з планшету, бо мало такі пристрої підходять для наших робіт, наприклад процессора можливості визначаються не лише гігагерцами та ядрами, а скільки сокетів і шин. З них, ті процесори що в планшетах, не для високої роботи. Тому є люди яких знаю, планшетом вже натикались і сказали навіщо він мені, коли користуюсь ПК, а більшість це пальцетики в вебі, соціалці, так, для цього достатньо.
 От вийшов стім, читаю повідомлення людей, де пишуть, є ігри для лінукс, хто конектиться скарга, три години бігаєш і ніхто не підключається до гри, з них щей досі не дороблені кімнати.

Цікаве одне питання, коли лінукс завоює десктоп, в якому році ?

Відсутній saperA3814

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #187 : 2016-04-25 15:26:05 »
взагалі дивні деякі люди користувачі лінукс, пишуть і кричать про свободу, а вибирають "зонди" від корпорацій, для прикладу андроїд від гугла, хоча була непогана альтернатива OpenMoko.
 Ігри вільні були і зараз є в світі СПО, але всі потягнулись за стімом, от і маємо, вільне ПЗ це лише слова

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #188 : 2016-04-25 17:50:51 »
особисто рахували чи то лінукс статистика з математикою і арифметикою ?

Статистика звісно, сувора статистика

Дивно є те, що з появою стіма всі користувачі лінукс запевняли з появою ігор всі будуть переходити на лінукс, а тут бац і десктопний лінукс вже не потрібен.

Не всі не перебільшуй, я наприклад не казав

так вірно, що і говорить, про те що лінукс відкритий процентів на 80, а слова, код лінукса відкритий він мало чого дає для користувача, так мені і люди писали, були проблеми з USB

Лінукс відкритий не на 80, а на 100% бо такі умови ліцензії ядра але це може не стосуватися деяких конкретних проґрам, наприклад Скайп для Лінукс безкоштовний але не відкритий

якщо так, присилайте мені на мою пошту повідомлення, взломайте її, для взлому ПК, можу дати свій ІР, це буде легко, бо я нехтую правилами безпеки, докажіть мені це

Навіщо мені займатися такою нехорошою справою ? Ви самі собі навстановлюєте вірусів і без мене, а пошту я не зломаю бо пошта завше знаходиться на інтернет ресурсах й там обслуговують компи не прокладки, а фахівці я ще не доріс до такого рівню щоб зломати сервер на якому Лінукс та чесно кажучи якщо там і не Лінукс то я його все одно не зломаю, бо ще раз повторюю 1. Це є гріх 2. Там обслуговуванням займаються фахівці.

дивно, але мене розробники FreeBSD запевняють що це не так

Вони надто скромні й розуміють, що з ними розмовляє прокладка, а це гарантія, що ніякі поради і вмовляння не допоможуть

Koljan

  • Гість
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #189 : 2016-04-25 18:02:39 »
от і маємо, вільне ПЗ це лише слова

Коли людина просто блазень який не знає теми й визначається великим потягом до халяви то для нього все є просто слова, бо для нього немає різниці вільна система чи не вільна адже все одно в цьому нічого не тямить, якщо ядро Лінукс є вільним і більшість ПЗ теж є вільним це не означає, що не можна писати не вільні проґрами, доречі у світі Віндовс теж є Firefox, є SMPlayer тощо, відкритість чи закритість то все залежить від бажання виробника конкретного ПЗ, а не від плятформи але то багато чого дає фахівцям і нічого не дає блазням
« Змінено: 2016-04-25 18:03:34 від Koljan »

Відсутній Paul Carroty

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 144
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #190 : 2016-04-25 22:06:43 »
Цитата
Федора — то тестовий полігон у Red Hat, так само як
То хто вам таке дурне сказав? За останні кілька років я не пам'ятаю там жодних критичних проблем, тестуванням займаются адекватні люди. Віднедавна пересів на Rawhide і цілком задоволений.

I не треба плутати з Debian, там  багато людей на зарплаті сидить.

Чисто для мене можливостей Linux і прикладних програм більш ніж достатньо. Користуюся в основному інструментами розробника, програмами для роботи графікою, відео і звуком, рідше офісом і т.д. Абсолютна більшість із цього розвивається, не пригадую ніяких стагнацій чи вмирання. Так що більшість із тутешніх панічних реплік висмоктані із пальця, думка авторів тупих стрілялок мене тим більше не цікавить.
« Змінено: 2016-04-25 22:39:52 від Gunner.ua »

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #191 : 2016-04-26 00:16:31 »
вже не перший раз спілкуюсь з луноходами
Тут я бачу одного бздуна та людей, а спілкуватись з неживими об'єктами, що не мають для цього призначення — то вже погана ознака...

там вже шо хоч розписуй, все одно лінукс буде не винен,
Призумпція невинуватості, так. Або доводиш що проблема є, або GTFO. Поки що лише друге.

не має часу в мене витрачати часу на холівар, мені за це не платять.
А нащо тоді його розводити, ще й не вміючи аргументувати, лише вигадуючи?

Десктопи не вимруть в тих людей де треба працювати, а не бігати по вебу, дуже важко уявляю планшет і 3D студію з модулями і плагінами, як не крути, а планшет повноцінний ПК не замінить.
По-перше, 3D-студії працюють за workstation, а не за desktop. Трохи різний формат, ціна та призначення.

У нас на роботі, стандарт, максимум для приладу це mini-atx корпус, не береться основа з планшету, бо мало такі пристрої підходять для наших робіт, наприклад процессора можливості визначаються не лише гігагерцами та ядрами, а скільки сокетів і шин.
Кхм. Хтось зовсім «не спалився».
З них, ті процесори що в планшетах, не для високої роботи. Тому є люди яких знаю, планшетом вже натикались і сказали навіщо він мені, коли користуюсь ПК, а більшість це пальцетики в вебі, соціалці, так, для цього достатньо.
Для початку, раджу ознайомитись з вже давно відомими Asus Transformer, а потім подивитись на розробки Apple та Microsoft, що дозволяють перетворити мобільний пристрій у повноцінне робоче місце підключенням периферії. А ще згадати, що той самий Android буває x86. Ну й згадати, що надворі 2016 рік, й вже кілька років тому були дослідні HPC-системи на базі MIPS та ARM.

От вийшов стім, читаю повідомлення людей, де пишуть, є ігри для лінукс, хто конектиться скарга, три години бігаєш і ніхто не підключається до гри, з них щей досі не дороблені кімнати.
Пруф або не було ©
Щось я не дуже спостерігаю там ігри, що працюють лише на Linux/SteamOS та не мають версії під OS X/Windows.

Цікаве одне питання, коли лінукс завоює десктоп, в якому році ?
Він це вже зробив на достатній відсоток. Більше — наврядчи треба. Хоча... Це вже сталося. Подивіться на те, що Microsoft за допомогою Canonical встромив у Windows 10.

- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #192 : 2016-04-26 00:18:32 »
То хто вам таке дурне сказав? За останні кілька років я не пам'ятаю там жодних критичних проблем, тестуванням займаются адекватні люди. Віднедавна пересів на Rawhide і цілком задоволений.
Особистий досвід у 11 років та сертифікат RHCSA. Ну й поведінка Red Hat по відношенню до Fedora. Власне, я ось вже не перший рік сиджу на Debian Sid, проблеми маю лише коли починаю гратись з Experimental, а так — навіть нудно часом...
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній prapor

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 518
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #193 : 2016-04-26 00:31:16 »
взагалі дивні деякі люди користувачі лінукс, пишуть і кричать про свободу, а вибирають "зонди" від корпорацій, для прикладу андроїд від гугла.
Сідай, незалік. Android — відкритий проект. Закрита «зондуюча» частина це лише Google Apps, без яких можна жити. Хоча ставити ПЗ без Play Market не так зручно.

хоча була непогана альтернатива OpenMoko.
OpenMoko мала недоліки, через що й померла. Так само сталося з MeeGo, Baidu й іншими. Мобільна платформа без SDK та інфраструктури — приречена.
 
Ігри вільні були і зараз є в світі СПО, але всі потягнулись за стімом, от і маємо, вільне ПЗ це лише слова
Steam - платформа для розповсюдження контенту. До чого тут вільність чи невільність?
- I'm afraid your son has the knack.
- The knack?
- The knack. It's a rare condition characterised by an extreme intuition about all things mechanical and electrical. And utter social ineptitude.
- Can he lead a normal life?
- No, he'll be an engineer.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Стагнація Linux
« Відповідей #194 : 2016-04-26 17:01:52 »
Цитата
То хто вам таке дурне сказав? За останні кілька років я не пам'ятаю там жодних критичних проблем, тестуванням займаются адекватні люди. Віднедавна пересів на Rawhide і цілком задоволений.
Сектант.

Цитата
Сідай, незалік. Android — відкритий проект. Закрита «зондуюча» частина це лише Google Apps, без яких можна жити. Хоча ставити ПЗ без Play Market не так зручно.
Покажіть свій розумний телефон без Google apps.

Цитата
OpenMoko мала недоліки, через що й померла. Так само сталося з MeeGo, Baidu й іншими. Мобільна платформа без SDK та інфраструктури — приречена.
Ага. Ситуація така ж як і з дистрибутивами Linux на комп’ютерах звичайних користувачів.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?