8. Правовласник до початку легалізації комп'ютерних програм виробництва компанії "Майкрософт" забезпечує отримання позитивного експертного висновку державної експертизи з питань технічного та/або криптографічного захисту інформації.
До того ж від себе добавлю - у органах державної влади немає достатньо кваліфікованих екпертів, щоб надати висновки (по IT безпеці - точно, нещодавно стикнувся).
Якщо протягом дії Програми будуть запропоновані на ринку нові комп'ютерні програми або нові версії програм, компанія "Майкрософт" повинна запропонувати учасникам Програми придбати їх в рамках цієї Програми.
Ну, здається вже є - наприклад, ЕМТ пропонує рішення на його основі. Отже, дрібно-м'які мають запропонувати його купити.
А потім надавати безкоштовну підтримку, до того ж якісну - а то обличчя фірми постраждає...
Це щоб система вісла і її треба було періодично перестановлювати, не хочуть больбатись в 100000 вірусів, не хочуть запам'ятовувати команди, а щоб просто клацнув, чи подумав і все зробилось, не хочуть взагалі щось вчити по комп'ютерам, у них просто немає на те часу і т.д...... А от чого вони хочуть? Це треба вивчати і для цього мабуть потрібно створювати організацію з .org сайтом, де і буде проведено вивчення потреб ринку.
Not found тут ні до чого. От якби 500 чи 403 не там, де треба... %)
В мене є пара ідей. Давно як є. Помічників зате по нулях. Особливо, коли справа доходить до конкретних дій. Мені легше знайти однодумців у Росії (а, властиво, вже є такі) і з ними щось зробити -- Інтернет не має кордонів, GPL так само територіально ні до чого не прив'язана.
ЩО РОБИТИ.
МОЖЕ ПОЧНЕМО ЛАМАТИ СТАРЕ?
Угу, особливо там, де щойно було.
Це давно відомо -- працювати треба. Визначаючи незакриті напрямки, збираючи команди та *роблячи* щось, щоб вирішувати ті проблеми. Балачками тут не допоможеш.