Автоматична установка шрифтів та обробників типів з допомогою Пекедж-Кіт (PackageKit).
Пульс-Аудіо (PulseAudio) дозволяє уніфікувати управління гучністю в єдиному інтерфейсі користувача, що уможливлює легке і безболісне керування звуком.
У 10-ій Федорі були закладені основи для цієї можливості, з тим щоб прискорити запуск системи у графічному режимі.
Користувач, при створенні профілю, тепер може ввести відбитки своїх пальців. Після цього, вхід у систему спрощується до просто руху пальцем. Це значно спрощує встановлення особистості і є великим кроком в еволюції Лінуксу як ОС для стільниці.
Екст4 - це серйозне оновлення Екст3, зі значно покращеним дизайном, продуктивністю і захистом даних
Не дивуйтеся, коли побачите файли нульової довжини. Екст4 в першу чергу захищає свої дані, а тоді вже ваші, якщо повезе...
А що в Fedora до цього часу не було PulseAudio?ЦитатаНе дивуйтеся, коли побачите файли нульової довжини. Екст4 в першу чергу захищає свої дані, а тоді вже ваші, якщо повезе...Ця файлова система вже працює в Ubuntu
Цитата: case0lc від 2009-06-05 14:37:53А що в Fedora до цього часу не було PulseAudio?ЦитатаНе дивуйтеся, коли побачите файли нульової довжини. Екст4 в першу чергу захищає свої дані, а тоді вже ваші, якщо повезе...Ця файлова система вже працює в UbuntuСаме тому стільки здивованих користувачів було на Ланчпаді: https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/linux/+bug/317781Частину помилок обійшли, втикнувши зайві fsync-и (що не зовсім добре), частину залишили як є.
УВАГА: Дистрибутив Федора є експериментальним і призначеним для розробників. Якщо ви не збираєтесь брати участь у пошуку і виправленню помилок у програмних пакетах, то зачекайте хоча б декілька місяців, доки за вас це не зроблять інші.
А також додали велику дюрку в безпеці, так як тепер не працює SAK (Secure Access Key, СЕйК, Alt-SysRq-saK). Так як ікси тепер на першій консолі, то сейк вбиває все що розташовано на першій консолі, включно з init-ом, після чого ядро панікує.Якщо ще додадуть гостя (чи вже додали?), то тепер можна просто зайти, запустити модифіковану копію GDM і піти собі. Коли наступний користувач введе свої ім’я та пароль, то поцуплені дані просто передадуться кудись.
Щось мене гризе сумнів. Я свої відбитки залишаю на кожному предметі, якого я торкаюся.
Цитата: Володимир Лісівка від 2009-06-05 15:00:13Саме тому стільки здивованих користувачів було на Ланчпаді: https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/linux/+bug/317781Частину помилок обійшли, втикнувши зайві fsync-и (що не зовсім добре), частину залишили як є.Ця ж помилка вже ніби і виправлена після реліза Ubuntu 9.04
Саме тому стільки здивованих користувачів було на Ланчпаді: https://bugs.launchpad.net/ubuntu/+source/linux/+bug/317781Частину помилок обійшли, втикнувши зайві fsync-и (що не зовсім добре), частину залишили як є.
ЦитатаЧастину помилок обійшли, втикнувши зайві fsync-и (що не зовсім добре), частину залишили як є.Ця ж помилка вже ніби і виправлена після реліза Ubuntu 9.04
Частину помилок обійшли, втикнувши зайві fsync-и (що не зовсім добре), частину залишили як є.
рівень параної має відповідати цінності даних, які зберігаються на компі. На серверах стільничні середовища не ставлять зазвичай, а на робочих станціях воно нікому не треба. Крім того, за наявності фізичного доступу до компа, можна просто вставити флешку з модифікованим LiveCD, та завантажити комп з неї.
відбитки пальців не є більш надійними, ніж пароль, але для домашніх користувачів цілком підійде.
Off-topic:Якщо без довгих дискусій, в якості — русизм.Угу: http://mova.kreschatic.kiev.ua/114.htm
До речі, якщо виправляють вади, як часто вони оновлюють сам образ? Чи вони суто через інтернет?
Для Федори образи не виправляють, просто випускають нову версію дистрибутиву кожні пів року.
Цитата: Володимир Лісівка від 2009-06-07 12:21:47Для Федори образи не виправляють, просто випускають нову версію дистрибутиву кожні пів року.А критичні помилки? Лише суто через інтернет?