Звісно, не будем. Оптимізуєм лише ядра тайті лише якщо ду-уже потрібно. Сила дженти в конфігурованості в принципі, а не лише під конкретну машину.
Цитата: Cthulhu від 2010-03-21 01:55:52fork bomb, lol.З ними можна боротись адміністративними засобами.
fork bomb, lol.
цікаво тоді мені, чому на обчислювальних кластерах — там, де оптимізація коду під конкретну архітектуру, є дійсно важливою, ставлять переважно редхето-подібні дистри (RHEL, CentOS, Scientific Linux) або SuSe?
Старим добрим ./configure і make-ом (цікаво, чи існує софт, для якого схема ./configure; make; make install працює відразу?) .
А чим конфігурованість Gentoo в принципі відрізняється від конфігурованості Debian?
А генту - це банальна *****. Її використання додає +5см до довжини.
Цитата: Сусід від 2010-03-21 16:52:59А чим конфігурованість Gentoo в принципі відрізняється від конфігурованості Debian?Про USE-прапорці коли небуть чули?
На все про все пішов вечір. На один комп'ютер.
раз тут вже пішов такий офтоп,
запитання: чи є економія часу від пришвидшення скомпільованої програми більшою за час, витрачений на саму компіляцію, чи процес компіляції просто додає внутрішнього дзену?
Між іншим, більшу частину свого часу проц на домашньому (і не тільки) ПК просто простоює - тому зайва пара годин компіляції на місяць погоду в продуктивності використання комп'ютера не роблять.
раз тут вже пішов такий офтоп, запитання: чи є економія часу від пришвидшення скомпільованої програми більшою за час, витрачений на саму компіляцію, чи процес компіляції просто додає внутрішнього дзену?
(це щось тимпу скакання між стейблом і анстейблом в дебіені, але тут можливе змішування).
Крім іншого Джента зручна для навчання: стільки всього вивчиш, поки награєшся.