Автор Гілка: openSUSE 12.1 готова!  (Прочитано 4196 раз)

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
openSUSE 12.1 готова!
« : 2011-11-18 12:32:35 »
Офіційно не писатиму, тому просто повідомлю що наші дзеркала вже завершили синхронізування ще позавчора 16-го, а отже й готові віддавати дистрибутив усім охочим. Про деталі можна прочитати тут (англійською).

Оскільки Linux краще сприймається на серверах, ми більше не робимо особливий тиск на настільні комп'ютери, а подаємо звичайний дистрибутив для сисадмінів, «ґіків» та розробників, у якому просто можна все собі знайти (або зібрати собі пакунок на OBS). Відповідно, Gnome3 чи KDE4 практично оригінальні, без особливих специфічних змін чи спеціального скруту (tunning). Ті, хто раніше кохали Gnome1 та плювались на Gnome2 і тепер кохають Gnome2 плюючи на Gnome3, є режим fall-back, що робить Gnome3 як Gnome2. Є також інші середовища. Ми чудово розуміємо що всім не догодиш, особливо тим, хто програмує і хоче від настільного комп'ютера чогось практичнішого. Проте наше завдання полягає в іншому напрямі: «хмарки», техніка та корпоративний Enterprise Linux на серверах.

Як відомо, всім користувачам openSUSE є натуральним користування SUSE Studio, за допомогою якої можлива розроблення самостійно відкритих технічних дистрибутивів для конкретних завдань прямо в онлайні, а також моментально запускати їх у вашій хмарі Amazon EC2 прямо звідти. Ви зможете знайти різноманітні дистрибутиви на базі SLES чи openSUSE у галереї SUSE Studio і можете створити свій власний. На вас чекають різновиди дистрибутивів: JeOS, SLES, openSUSE тощо. До прикладу, якщо ви шукаєте можливість зробити власну приватну хмару, хочу вам запропонувати глянути на дистрибутив для хмарок на базі OpenStack, який і був зроблений в SUSE Studio.

Іще одне. Якщо ви невдоволені фактом якогось «глюку» (а вони є), будь ласка, замельдуйте його у нашій Bugzilla і ми вам його виправимо, хоча ніхто не стримує вас прислати нам латку. Якщо комусь потрібна додаткова допомога про те як це зробити, можете ознайомитись як працювати з Bugzilla.

--
Ваша SUSE Team.
« Змінено: 2011-11-18 14:11:36 від Re. »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #1 : 2011-11-18 14:08:29 »
З вашими новинами і смайлами тому місце лише в балачках.  :)
І що це за дедиковані?!

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #2 : 2011-11-18 14:52:00 »
З вашими новинами і смайлами тому місце лише в балачках.  :)
І що це за дедиковані?!

То вже як вийшло. :)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #3 : 2011-11-19 11:46:13 »
Не перемішуйте так українську і англійську, будь ласка. Раз п’ять прочитав це речення доки хоч трохи зрозумів:

Цитата
Як відомо, всім користувачам openSUSE є натуральним користування SUSE Studio, за допомогою якої можлива розроблення самостійно відкритих технічних дистрибутивів для конкретних завдань прямо в онлайні, а також моментально запускати їх у вашій хмарі Amazon EC2 прямо звідти.

«Як декому відомо, для всіх користувачів ОпенСюзі є природнім використання Студії Сюзі, при допомозі якої можна самостійно створювати спеціалізовані дистрибутиви наживо, а також швидко запускати їх у своїй Еластичній Хмарині на Амазоні.»
[Fedora Linux]

Відсутній BM

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 162
  • Карма: +0/-0
  • SUSE Linux Products GmbH
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #4 : 2011-11-25 11:58:55 »
«Як декому відомо, для всіх користувачів ОпенСюзі є природнім використання Студії Сюзі, при допомозі якої можна самостійно створювати спеціалізовані дистрибутиви наживо, а також швидко запускати їх у своїй Еластичній Хмарині на Амазоні.»

Хочу підправити дезінформативний вереск пана Лісівки:
1. Студії Сюзі не існує. Існує "SUSE Studio" і знаходиться за адресою http://susestudio.com (також читати http://www.novell.com/company/legal/trademarks/tmlist.html)
2. Еластичної Хмарини на Амазоні не існує. Існує "Amazon EC2" (читати розділ Trademarks: http://aws.amazon.com/terms/)
3. ОпенСюзі не існує. Існує openSUSE, де перші чотири літери пишуться маленькими, наступні великими.
4. SUSE вимовляється як "Сюзе", а не "Сюзі".

Відповідно, не Еластична Хмарина, а (у лапках!) «Амазон І Сі Ту» хоч воно й чудернацько. Отже якщо пан Лісівка збирається когось собі зверхньо повчати української, то спершу треба-б йому самому почитати лікбез п17. чинного правопису і повиправляти свої власні елементарні помилки. Це пану пригодиться щоби уникати подібних похибок.

Не перемішуйте так українську і англійську, будь ласка. Раз п’ять прочитав це речення доки хоч трохи зрозумів

Згода. Наступного разу буду старатись враховувати наявність читачів із посереднім IQ, тому писатиму «ПДФ» та «ПНДЖ» формати чи «ОБС» продукт. Щоправда... тільки після того, як решта новин від всіх користувачів будуть притримуватись таких самих рекомендацій. ;)
« Змінено: 2011-11-25 15:54:21 від BM »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #5 : 2011-12-03 23:27:23 »
Ну і оновився я до 12.1. Ну і тепер гадаю, що краще — злізти назад на 11.4, чи пробувати якийсь інший дистрибутив (свого часу я так само дооновлювався в Debian, в результаті чого зліз на SUSE).
  • При старті системи KDE-шний Network Manager не показує мого WiFi (налаштований на автоз’єднання). Вимикаю і вмикаю прапорець enable wireless у аплеті — все спрацьовує;
  • При спробі подивитися фільм, через пару секунд після початку програвання (картинку встигаю побачити) починає мигати екран і уходить в перезавантаження Х. До логів ще не дивився, бо тільки виявив. Програвачі — Kaffeine та Xine.
  • При вимкненні комп’ютера, після повідомлення System halted не відбувається вимкнення живлення;
  • Колір типової заставки став якийсь отруйно зелений. Ну, він був такий, але не настільки.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній modeus

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
  • openSUSE 11.4
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #6 : 2011-12-05 08:48:15 »
Цитата
Ну і оновився я до 12.1. Ну і тепер гадаю, що краще — злізти назад на 11.4, чи пробувати якийсь інший дистрибутив (свого часу я так само дооновлювався в Debian, в результаті чого зліз на SUSE).

Дякую за попередження. Не буду оновлюватися   ;)
Expectavimus lucem... Et esse tenebrae

Відсутній ReAl

  • Новачок
  • *
  • дописів: 21
  • Карма: +0/-0
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #7 : 2011-12-05 21:34:28 »
.....  :(
Оце тільки почав подумувати про openSUSE. Бо зараз в убунті 10.04 і чогось не дуже хочеться 11.10.

«І куди його бідному селянинові податися?»
Самотнє сонце
пригортає тигра та
пестить метелика.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #8 : 2011-12-06 12:22:51 »
Переніс назад у відстійник, тому що оформлення новини жахливе. Всі, кому треба, її вже прочитали.
[Fedora Linux]

Відсутній James

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 205
  • Карма: +0/-0
Re: openSUSE 12.1 готова!
« Відповідей #9 : 2011-12-12 13:55:48 »
« Змінено: 2011-12-12 13:57:50 від James »