Автор Гілка: Re: Поповнення в родині Дебіан: зустрічайте версію 7.0  (Прочитано 4143 раз)

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Чомусь така важлива новина пройшла повз ЛОУ.

Це моя перша (здається) спроба писати новину для ЛОУ. Прошу редакторів і спільноту покритикувати і провести атестацію.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Чомусь така важлива новина пройшла повз ЛОУ.
Бо поіксований рут не утруднює себе писати сюди новини, а інші розбрелися по лісках їсти шашлики. Ну, може і не розбрелися, але на травневі свята тут практично нікого немає.
Я і сам вибився із колії, відколи зламався ноут із Debian, а на десктопі стоїть православна ОС.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

r00t x

  • Гість
Чомусь така важлива новина пройшла повз ЛОУ.
Бо поіксований рут не утруднює себе писати сюди новини, а інші розбрелися по лісках їсти шашлики....
? ну може він і напише, але спочатку тре знайти вимоги до новин. А потім почнеться...
---
Чому такі дур... дивні традиції у словян: Якщо свято - значить потрібно обж... багато їсти і пити.

---
Поглянувши на гадзінник, [smiley=swoon.gif] зрозумів шо скоро іще одне свято [smiley=sputum.gif]*
---
*я поки знайшов того харкаючого смайлика...  >:(

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
…але на травневі свята тут практично нікого немає.
Я не заходив на форум десь зо два місяці. Але непрочитаних повідомлень не так багато. Не тільки на травневі, взагалі останнім часом низька активність.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»