Автор Гілка: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP  (Прочитано 24929 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #45 : 2014-06-08 21:15:19 »
За хорошої погоди й після недавнього дзвінка в ТП, там лише заявки приймають і все, а щоб щось зробити треба таки домовлятись.



це автоматом - в моєму ж місті

до Києва




на жаль статистику скільки я викачав глянути не можу - зараз там

Цитата
502 Bad Gateway
nginx/1.2.1
При всьому бажанні стільки скільки у вас я не виберу, і так зараз у мене буде кілька днів оновлення тягнути - це дуже весело :)


Може я й хворий але... за кілька сотень метрів у  чесних 10 мегабіт, за 40 грн  у місяць чи біля того
Хм.. дивно, коли у мене була проблема з нетом (теж швидкість ніяка раптово стала) то мені датагруп поміняв кабель безкоштовно за першим же зверненням, при тому що це десь 70-80 м.
До речі, за підключення не брали, єдине треба було поповнити рахунок на два місяці наперед. Зараз не знаю бо то було років п'ять назад.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #46 : 2014-06-08 22:16:02 »
... мені датагруп поміняв кабель безкоштовно за першим же зверненням, при тому що це десь 70-80 м.
utp?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #47 : 2014-06-08 22:16:39 »
Мабуть проблема в тому що ви не читаєте, у мене радіоінтернет, через антену, на даху.

І така швидкість у мене не раптово, а постійно.

причому його спорадично "затуляє побудований будинок" - це слова інженерів з ТП датагруп. яким чином будинок затуляє спорадично - для мене загадка.

Підключався теж десь років 5 тому = хоча може й більше.
« Змінено: 2014-06-08 22:36:22 від djalin »

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #48 : 2014-06-08 23:10:58 »
Мабуть проблема в тому що ви не читаєте, у мене радіоінтернет, через антену, на даху.

це не мені?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #49 : 2014-06-08 23:15:12 »
ні не вам :)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #50 : 2014-06-09 00:40:00 »
Мабуть проблема в тому що ви не читаєте, у мене радіоінтернет, через антену, на даху.

І така швидкість у мене не раптово, а постійно.

причому його спорадично "затуляє побудований будинок" - це слова інженерів з ТП датагруп. яким чином будинок затуляє спорадично - для мене загадка.

Підключався теж десь років 5 тому = хоча може й більше.
А просили виправити цю проблему? Наприклад перенести антену чи вище зробити.. і т.д. у вас нового зразка договір ? ну той де зазначено рівень якості надаваних послуг? якщо так то нагадайте про це
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #51 : 2014-06-09 07:35:27 »
тема перетворилась на обговорення інтернету у важко доступних місцях...
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #52 : 2014-06-09 10:56:53 »
А просили виправити цю проблему? Наприклад перенести антену чи вище зробити.. і т.д. у вас нового зразка договір ? ну той де зазначено рівень якості надаваних послуг? якщо так то нагадайте про це

скласти заявку особисто вам?

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #53 : 2014-06-09 12:53:50 »
А просили виправити цю проблему? Наприклад перенести антену чи вище зробити.. і т.д. у вас нового зразка договір ? ну той де зазначено рівень якості надаваних послуг? якщо так то нагадайте про це

скласти заявку особисто вам?
навіщо мені? Я не є представником датагруп і крім того існує для цих потреб номер 0 800 21 00 00
Якщо ваше відділення знову фігнею страждатиме то переїдьте до кременчука, тут вам Інтернрет належної якості зроблять.
« Змінено: 2014-06-09 12:55:22 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #54 : 2014-06-10 13:50:33 »
Нарешті нормальна відповідь, ну майже - бо я краще до столиці переїду там і дешевше й канал ого-го  ::) Та й запрошують вже.  Якщо ви нарешті зрозуміли що є різні місця, умови, обладнання та персонал - ще не все втрачено. :)

А укртелеком сьогодні теж у нас смалить - пів-міста до обіду без тирнету було.

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #55 : 2014-06-10 20:37:44 »
Не нагадаєте з якого ви міста чи села? Здається казали з обласного центру, але не уточнювали.

P.S. Маю підозри, що з Полтави, бо це поки єдиний обласний центр, що асоціюється з великим селом, а не містом.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #56 : 2014-06-15 15:02:47 »
Я з Рівного, відправив вам лист але продублюю мабуть - я не можу зайти в мій кабінет - точніше зайти то можу а далі зась my.datagroup.ua - хотів глянути статистику по трафіку, але досі (вже кілька днів )

Цитата
502 Bad Gateway

Так от це лише у мене чи взагалі?
« Змінено: 2014-06-15 15:03:33 від djalin »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #57 : 2014-06-16 00:13:56 »
Я з Рівного, відправив вам лист але продублюю мабуть - я не можу зайти в мій кабінет - точніше зайти то можу а далі зась my.datagroup.ua - хотів глянути статистику по трафіку, але досі (вже кілька днів )

Цитата
502 Bad Gateway

Так от це лише у мене чи взагалі?
У мене немає статистики, її придбали з того дня як провели технічний апгрейд мережі.  У нас за адресами my.datagroup.ua і my.domtele.com новий кабінет, там максимум інфа по платежам, тарифному плану (також є вибір тарифного плану), зворотній зв'язок, зміна логіну і паролю, анкета, новини, додаткові послуги (антивірус, статичний ІР, і т.д.). Може у вас у місті мережу вирішили переобладнати? Бо кабінет у нас не працював тиждень поки вели роботи в серверних. Загалом за місяців замінили всі оптоволоконні лінії, все обладнання, і як фінал серверні переобладналди. Тож почали у кінці весни, а на початок літа вже мали мережу без глюків і проблем. А у кінці літа почали проект ір телефонії та телебачення. Перше вже успішно працює, а друге ось лише зараз почало набирати оберти (минуло пару років як мінімум). Тож можливо нарешті зроблять все як слід і ви дізнаєтеся що таке нормальна якість зв'язку.
« Змінено: 2014-06-16 00:14:45 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #58 : 2014-06-16 12:26:17 »
та в кабінет мене пускає ... о сьогодні статистику прибрали, щодо швидкості інтернету, не знаю - ніби ніц не змінилось - проведу ще ввечері тест.. до речі тарифний план у мене 512 Kb/s за 80 грн
« Змінено: 2014-06-16 12:31:30 від djalin »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #59 : 2014-06-16 22:45:17 »
та в кабінет мене пускає ... о сьогодні статистику прибрали, щодо швидкості інтернету, не знаю - ніби ніц не змінилось - проведу ще ввечері тест.. до речі тарифний план у мене 512 Kb/s за 80 грн
А не 100 ?
Взагалі безпровідний інтернет штука стрьомна і дуже дорога. А у вас у місті Datagroup звичайний телефон підключають? Якщо так, то 30 грн. за телефон і ADSl за 50 грн. будуть куди вигідніше, бо 5 МБ/с куди краще ніж 512 КБ/c за ті самі 80 грн. на місяць. Якщо є лише ІР телефонія (так само як у нас) то співчуваю.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..