Автор Гілка: перевірка української орфографії в abiword  (Прочитано 8345 раз)

Відсутній wanderam

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
Може хто знає як змусити abiword перевіряти українську орфографію? пори всі запевнення розробників про підтримку як російської так і української мови мій текстредактор брутально ігнорує навіть сервіс>язик>вибратьязик> язик по умолчанію:Украинский>сдєлать значеніє по умолчанію- ніякої реакції. до речі аглицьку теж не перевіряє.
на запит в гугл -відповіді на зразок: скачать словник там то, і положить в C:\Program Files\..... може і мені десь роздобути словник, але де він "житиме" в моїй ОС, в якій директорії?  альт t6 TDE 3,

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Не знаю точно. Пошукайте в репозитрії пакети які містять aspell в назві. aspell-uk для укрїнскьої, наприклад. Не знаю яким боком тут hunspell, але можете ще це.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній wanderam

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
aspell було вже встановлено. aspell-uk доустановив-0 емоцій. потім hunspell +hunspell-uk і запрацював редактор як треба. дякую за допомогу!
більше двох років з Альт а став ще більш юзером чим з віндовз був.то все ламалось і треба було лагодити а це ввімкнув -і працює! та ще перейшов на лінукс з ідейних спонукань і не дуже розуміюсь в ПЗ... раніш на кацапському форумі сидів- добряче допомагали мені пересісти з ХР на Альт. терпіння-безмежне у хлопців, молодці, та тепер не затишно мені туди заходить, окрім розділів про лінукс там ще й обстановку в україні обговорюють...
Сьогодні почав шукати українські лінукс спільноти.