Автор Гілка: Стиль латеху для звіту про НДР по ДСТУ 3008-95  (Прочитано 5379 раз)

Відсутній OlexandrKr

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
Веду пошук стилю для латеху відповідно темі.
Результати:
1) знайшов стиль для латеху http://mydebianblog.blogspot.com/2008/09/732-2001-latex.html ГОСТ 7.32 але він відрізняється від 3008, я роблю на його основі.

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Панове yurchor і OlexandrKr, чи можна глянути, що у вас вийшло? Бо в сусідній гілці ви так тихенько між собою поговорили... :-) Я нещодавно теж робив звіт про НДР. Правда, старий звіт, що мені дали як зразок оформлення, зроблений ніби зі стандартним латехівським класом (тобто у нас не дуже переймаються всякими ДСТУ). Але все ж таки цікаво глянути.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Панове yurchor і OlexandrKr, чи можна глянути, що у вас вийшло? Бо в сусідній гілці ви так тихенько між собою поговорили... :-) Я нещодавно теж робив звіт про НДР. Правда, старий звіт, що мені дали як зразок оформлення, зроблений ніби зі стандартним латехівським класом (тобто у нас не дуже переймаються всякими ДСТУ). Але все ж таки цікаво глянути.
Це не клас, а просто цілий звіт (дозвіл на оприлюднення уже є, отже не страшно ;), не все писав я, тому можливі стилістичні, орфографічні, пунктуаційні та інші помилки як з моєї, так і не з моєї вини). З метою сумісності з колегами було вибрано відповідне кодування (cp 1251). Картинок (зі зрозумілих причин) немає, місцями все зроблено доволі криво (вибачте).
« Змінено: 2011-01-11 14:43:00 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Це не клас, а просто цілий звіт...
Дуже дякую! Я хотів преамбулу Вашого документа. Але якщо так, то доведеться тепер ще глянути, які у Вас наукові інтереси ;-)
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»

Відсутній OlexandrKr

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
перепрошую попередній пост був мій.
М.: Вилучив попередній допис, бо він за змістом такий самий, як цей.

ОБ>Чи можна глянути, що у вас вийшло?

Так, звичайно. Як базовий я використав клас http://mydebianblog.blogspot.com/2008/09/732-2001-latex.html ,  за допомогою премамбули yurchor зміг розібратися у першому.
Самої преамбули мені не вистачало, бо для нормоконтролю треба було реалізувати декілька деталей, на які не було часу, але які були реалізовані в 1 класі.
Так як це робилося в останній тиждень грудня, то я модифікував преамбулу документа і
деякі з стильових файлів безпосередньо, не вводячи додаткові команди інтерфейсу і вийшло не дуже красиво, зате правильно
Конкретніше - прямо у файлі G7-32.sty правив те що необхідно для правильного оформлення титульної сторінки.
Єдиним недоліком було те, що у змісті документа ВСТУП та ВИСНОВКИ вилазили лівіше початку назви розділів, а по госту вони повинні бути на одній лінії. Я підправив це (одноразово ) прямим редагуванням toc файла вставкою після \contentsline {chapter}{  цього: \hspace{0.55cm} а потім те що було \IeC {\CYRV }\IeC {\CYRV }\IeC {\CYRE }\IeC {\CYRD }\IeC {\CYRE }\IeC {\CYRN }\IeC {\CYRI }\IeC {\CYRE }}{5}{section*.3}
Викладаю преамбулу а також приклади оформлення таблиць та малюнків.

Нажаль не можу викласти архів із-за обмеження на розмір тут, а поклав сюди - nir_template.rar
« Змінено: 2011-01-23 23:31:18 від ombaranovskyi »

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Дякую за файли!

Єдиним недоліком було те, що у змісті документа ВСТУП та ВИСНОВКИ вилазили лівіше початку назви розділів...
Я не помітив ніякого зсуву. У мене заголовки розділів вирівнюються по центру. Правда, якісь пакети в мене не були встановлені, я TeXівські повідомлення про це проігнорував. То, може, проблема в якихось сторонніх пакетах?

І трохи майже офтопу: в архів потрапив модифікований amsmath.sty. Зміна файла без зміни імені файла порушує умови поширення, наскільки я зрозумів. Це, ймовірно, просто через недогляд? Бо особливої потреби у вилученні того одного рядка з amsmath.sty я не бачу.
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»