Автор Гілка: LaTeX-клас beamer: додати субтитри до слайдів  (Прочитано 7887 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Привіт, усім, хто розібрався, як користуватись класом "бімер".
Маю таку невеличку проблемку: треба слайди виставити на листочок так, щоб внизу кожного слайду можна було ще субтитри подописувати. Здається, потрібно танцювати з бубном навколо \pgfpagesuselayout, але не знаю яке б то йому чарівне слово сказанути, щоб він слайда вгору посунув і морду йому витягнув. Або вгору поставив слайда, а внизу - коментарі.

М.: Що за герундій у заголовку? Я ще маю старого хакера вчити нетикету? 1) Заголовок має бути інформативний. 2) Те саме можна сказати і без зайвих емоцій. Звісно, якщо хочете отримати змістовну відповідь, а не тільки поділитися емоціями з іншими учасниками форуму.

Заголовок змінив. Зірочкою за використання експресивної лексики нагородив.
« Змінено: 2015-06-15 13:00:55 від ombaranovskyi »
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Олександр Барановський

  • Модератор дошки
  • Графоман
  • *****
  • дописів: 359
  • Карма: +0/-0
Привіт, Сергію!

Підозрюю, що так не вийде. Бо, здається, штатними засобами нічого за межами слайда писати не можна.

Але я не дуже розумію, яку саме задачу Ви хочете розв’язати… Якщо зробити примітки для себе, які не будуть бачити слухачі доповіді, то для цього є команда \note (гляньте, будь ласка, розділ 19 «Adding Notes for Yourself» у мануалі).
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»