Доброго дня колеги!Можливо я неуважно читав і відкрию америку, але при генеруванні списку літератури згідно GOST2003потрібно замість рядка "bibtex8 --csfile 1251cyr --big xampl-thesis" друкувати "bibtex8 --csfile cp1251 --big xampl-thesis". Інакше генерує список в якому автор кирилицею на початку рядка йде без ініціалів.
Ще одне питання виникло, не можу сам розібратися з наскоку. У GOST2003 (http://mirror.datacenter.by/pub/mirrors/CTAN/biblio/bibtex/contrib/gost/gost2003.pdf) прописано приклади, у яких нумерація йде арабськими цифрами, без всяких дужок, в т.ч. квадратних. У нашому випадку генерується перелік джерел, у якому номери йдуть у квадратних дужках без крапки. Як можна проставити арабську нумерацію з крапкою і без дужок.
І, на додачу, щоб список літератури був 12 кеглем шрифту.
Ну а щоб вже все до кінця, то як втиснути вимогу друкувати все шрифтом Times New Roman. Вибачте, що не починав різні теми з цих приводів, якщо насварите, то таки почну.
Згідно інструкції розпакувуємо .dtx-файл, далі розкидаємо по теках, куди що потрібно.Єдина зміна у вихідних даних це у файлі xampl-thesis.bib ставимо славнозвісну @ перед INCOLLECTION{Sie74,.Проганяємо приклад через кілька стандартів оформлення літератури, отож:[Довгий опис отриманих результатів відрізано]
P.S. І що ото за маленький чорний квадрат перед лемою 1.1. є на рисунку, він є у будь-якому згенерованому варіанті.
Здається, найпростіший варіант — зробити, як у вікіпідручнику (англ.): розмістити підпис всередині оточення figure, але простим текстом, без команди \caption.
\begin{thebibliography}{}\def\selectlanguageifdefined#1{\expandafter\ifx\csname date#1\endcsname\relax\else\selectlanguage{#1}\fi}\providecommand*{\href}[2]{{\small #2}}\providecommand*{\url}[1]{{\small #1}}\providecommand*{\BibUrl}[1]{\url{#1}}\providecommand{\BibAnnote}[1]{}\providecommand*{\BibEmph}[1]{#1}\end{thebibliography}
1. Мені потрібно в авторефераті згенерувати список джерел, але не моїх опублікуваних праць, а просто сторонніх посилань. Якщо використовувати рецепт vakaref/vakthesis, там з'являється титул "Список опублікованих праць за темою дисертації". Як можна змінити цей напис і де в стилях він ховається?
2. У прикладі самої дисертації, де є два списка літератури (файл xampl-bib.tex, а з нього - xampl-thesis.bib, xampl-mybib.bib) - якщо робити за інструкцією (із відповідними змінами), то генеруються два однакові і порожні файли xampl-thesis1.bbl, xampl-thesis2.bbl, в яких є тільки шапка Код: [Вибрати]\begin{thebibliography}{}\def\selectlanguageifdefined#1{\expandafter\ifx\csname date#1\endcsname\relax\else\selectlanguage{#1}\fi}\providecommand*{\href}[2]{{\small #2}}\providecommand*{\url}[1]{{\small #1}}\providecommand*{\BibUrl}[1]{\url{#1}}\providecommand{\BibAnnote}[1]{}\providecommand*{\BibEmph}[1]{#1}\end{thebibliography}При цьому посилання у тексті не розпізнаються і в кінці замість літератури є тільки дві порожні сторінки із відповідними назвами (список праць автора і література). У прикладі автореферату, де команди \bibliographystyle{gost2003}, \bibliography{xampl-mybib} стоять у самому тексті, таких проблем не виникає і генерується .bbl-файл із усім потрібним.
Скажіть будь-ласка, як можна оформити посилання так, щоб під одним номером вказувалися кілька джерел? Наприклад,[1] E.Lear, "Limerics", London, 1859. L.Carroll, "Alice in Wonderland", London, 1965. L.Carroll, "Through the Looking-Glass", L., 1895.В bibtex для цього передбачена опція set (в файлах .bib):@set{setbooks,entryset = {Lear,Carroll:1,Carrol:2}, annotation = {a set with three numbers}, }із звичайним використанням \cite{setbooks} та стандартними записами для джерел, що входять у сет, але ця опція не працює із класами vak* - у списку літератури генерується порожній номер [1] без нічого.
Доброго дня! Користуюся для оформлення дисертації vakthesis. Маю таку проблему:Назва розділу в тексті виводиться жирним. Як результат, таке форматування тексту потрапляє в зміст.
Отримую:Розділ 1. Назва розділуЯк зробити, щоб назва розділу в змісті була не жирною.
З вимог невирішеною лишилась бібліографія та нумерація сторінок посередині, а не з краю.
Хтось знає як правильно оформити у перелік використаних джерел власні понад 10 років роботи за фахом?
Бібліографію колись переробляв сам під ВАКівські вимоги - якщо актуально, то можу пошукати стильовик.
Для нумерації є fancyhdr
Ксерокопія фото "ліца ізмучєного нарзаном", нє? А якщо серйозно, то ксерокопія (краще, якщо завірена) "Red Hat Certified Professional" мала б справити враження.