2) Запустив через термінал gconf-editor, відкрився "Редактор конфігурації", але там в /system я не бачу ніякого /storage, лише /dns_sd, /gstreamer, /http_proxy, /proxy, /networking та /smb. Як із цим розібратись, нічого не пошкодивши?
3) Швидше за все у мене GNOME, перехід "Меню">"Всі програми"> є, а от далі розділу "налаштування" немає, із схожих є лише "стандартні", "адміністрування" і "параметри". У "параметри" є запуск "Головне меню", де можна відредагувати вміст "Всі програми", а от "Улюблені" редагувати нічим.
Контекстні меню (клацання правою кнопкою миші) не працюють? (Пункти, подібні до «Додати до улюбленого», «Вилучити з улюбленого»)
Цитата: yurchor від 2010-11-14 14:06:35Контекстні меню (клацання правою кнопкою миші) не працюють? (Пункти, подібні до «Додати до улюбленого», «Вилучити з улюбленого»)О! Працюють, дякую. Пункт «Вилучити з улюбленого» є, вже можу витирати.Правда, пункту «Додати» немає, тому замість двох програм лишилось порожнє місце . Спробую через іще один пункт "Властивості" записати потрібне замість того, що ще не витер.
P.S. Виникло ще одне запитання: у Віндовсі комбінаціями alt+цифри (alt+0165, alt+0133) можна було набирати в тексті всілякі потрібні знаки, яких не було на клавіатурі (наприклад, "Ґ", трикрапку або тире). Чи є щось подібне в Лінуксі?
На жаль, не знаю як це налаштовується у GNOME.
Потрібно регулярно шукати файли на локальному вінчестері за їх іменами, не хотілося б для цього кожного разу перекопувати жорсткий диск. Спробував locate, принцип сподобався, та він шукав лише всередині "/" і створив одну загальну велику базу, що дуже незручно (багато зайвих файлів із збігом за іменем). Хотілося б створити кілька окремих баз (щоб задавати пошук серед певних місць) із можливістю перемикання між ними (перепідключення в якості бази, що використовується для пошуку), щоб розуміло ntfs і кирилицю в іменах файлів. Є щось таке?
Флешки монтуються з файлами "лише для читання". Пробував chmod для файлів (хотів відредагувати документ на самій флешці) - ніякого результату. Що можна зробити?
Відкрийте контекстне меню для будь-якого з пунктів основного меню. Там має бути пункт додавання.
У Linux для української є універсальна розкладка Unicode, у якій є всі потрібні і багато непотрібних символів. Вам достатньо самому вибрати клавішу перемикання на відповідний третій рівень розкладки. На жаль, не знаю як це налаштовується у GNOME.
Система. Параметри. Клавіатура. Розкладка. Параметри.
Якщо треба шукати лише за іменами, то locate — те що треба. Recoll, Beagle та подібні індексують також вміст файлів, це довше і розмір бази більше. Все, що ви перерахували, можна налаштувати в locate та updatedb.
Яка файлова система на флешці? Якщо ntfs, перевірте, чи встановлено ntfs-3g.
У Nautilus'і показує її після монтування як "Тип файлової системи: msdos".
Взагалі-то повинно бути vfat. Спробуйте переформатувати за допомогою sudo mkfs.vfat -F 32 /dev/...