Автор Гілка: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук по-нашому?)  (Прочитано 3473 раз)

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Привіт усім! :)

Значить така справа - компілюю ядро (2.6.4, 2.6.5) з оптимізацією коду під мій проц (AMD-K7) - починають глючити (намертво вішати систему) ALSAівські дрова під мій звук (snd-cs46xx), а OSS працюють нормально...
А коли компілюю з оптимізацією під i486, то все нормально працює... Наче як баг знайшов... А справа в тому, що глючить воно _дуже_ цікаво, тобто я не можу сказати: "Треба зробити отак, і система зависне..." - вона висне просто коли слухаєш музику XMMS-ом, інколи, коли "хоче", тобто може зупинитися через хвилину, а може через 2-і години, а може раз на день... І як їм це повідомити, не підкажете?

Доречі, ось я тута http://bugzilla.kernel.org/show_bug.cgi?id=2254 повідомляв ще один баг, так щось на нього ніхто не реагує, може там чогось не вистачає?...
« Змінено: 2004-04-26 09:48:51 від SGh »

Відсутній Ivan Daniluk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 30
  • Карма: +0/-0
  • software engineer
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #1 : 2004-06-14 12:24:44 »
Ну як справи у цій історії?  ;)
This is like TV. I don't like TV.

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #2 : 2004-06-14 14:24:33 »
Так само глючить і в ядрі 2.6.6, я думаю може то глюк компілятора (гцц-2.95.3), бо він ще не знає що таке К7, то і якось невірно під цю архітектуру оптимізує... :/

dusoft

  • Гість
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #3 : 2004-06-14 22:03:25 »
Можливо це проблема мамки.. або процесора..

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #4 : 2004-06-15 08:50:24 »
Можливо це проблема мамки.. або процесора..

Ага, процесора... а чомусь у Маздаї все працює...

Відсутній Ivan Daniluk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 30
  • Карма: +0/-0
  • software engineer
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #5 : 2004-06-15 17:57:02 »
(гцц-2.95.3), бо він ще не знає що таке К7, то і якось невірно під цю архітектуру оптимізує... :/
Тобто "не знає"? А як же ж він тоді компілює з цією оптимізацією, якщо її не знає? :)
А насправді ця гілка(2.xx) GCC вже давно визнана, як deprecated. Спробуй зібрати на 3.3.x або 3.4.0.
This is like TV. I don't like TV.

dusoft

  • Гість
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #6 : 2004-06-16 01:17:05 »
Які емоції.. :)

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #7 : 2004-06-16 08:42:08 »
Тобто "не знає"? А як же ж він тоді компілює з цією оптимізацією, якщо її не знає? :)
А насправді ця гілка(2.xx) GCC вже давно визнана, як deprecated. Спробуй зібрати на 3.3.x або 3.4.0.
Депрекейтед чі ні, але чомусь розробники ядра радять компілювати саме їм, і я схильний їм вірити, бо одного разу скомпілював його гцц-3.2.2 так воно мені мало всі ФАТовські файлові системи не запороло (після перезавантаження невірно визначалося на них вільне місце), так шо я подумав, що з ядром жартувати не варто, бо наслідки можуть бути дуже прикрі...
А компілює він з цією оптимізацією, бо вона мабуть в коді, просто деякі шматки по різному написані для різних архітектур, а максимум що воно знає це i686...

Відсутній alex_r

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • Як справи?
Re: Як спіймати "жука"? :) (bug це ж жук
« Відповідей #8 : 2004-06-16 11:12:55 »
А може у тебе OSS чи Alsa старий? - знайди новий або пошукай щось пiд конкретну мамку (або звукову, якщо не iнтегрячена)...