Автор Гілка: WHAT THE SOFT IS BEST  (Прочитано 24066 раз)

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
WHAT THE SOFT IS BEST
« : 2004-04-04 21:26:22 »
Доброго вам дня!!

Можливо вам моє питання здасться недоречним.

Які найкращі файлові менеджери ви знаєте під Linux? На зразок Windows(Total) Commander (Midnight Commander and FAR is BIG SUXXX)

Я ще новачок і тому ще не повністю підбрав собі найбільш вживаний софт.

Взагалі розкажіть про свій улюблений софт і гарно все аргументуйте :)
Ubuntu 8.04

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #1 : 2004-04-04 22:20:21 »
Під Лінюх є Tux Commander, який практично є Лінуксовим Total Commander'ом.
Коли знайдеш час і поколупаєшся у цьому форумі, то знайдеш більше цікавої інформації про це питання.
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #2 : 2004-04-05 01:01:19 »
Одразу повинен сказати -- міднайт ти мало, видно, знаєш, щоб так його оцінювати... Окрім того, я, наприклад, якщо вже міднайтом не можу користуватись, то я не користуюсь узагалі нічим. Віриш, стандартний набір софту (навіть той, що на дискетах аварійного відновлення) дозволяє витворяти ТАКІ штуки з файлами й каталогами, котрі тобі навряд чи снились.

Новачок, кажеш? Приглядайся до форуму, особливо ж до рубрики порад. Там деколи якраз для таких статті пишуться.

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #3 : 2004-04-05 01:34:59 »
Одразу повинен сказати -- міднайт ти мало, видно, знаєш, щоб так його оцінювати... Окрім того, я, наприклад, якщо вже міднайтом не можу користуватись, то я не користуюсь узагалі нічим. Віриш, стандартний набір софту (навіть той, що на дискетах аварійного відновлення) дозволяє витворяти ТАКІ штуки з файлами й каталогами, котрі тобі навряд чи снились.

Новачок, кажеш? Приглядайся до форуму, особливо ж до рубрики порад. Там деколи якраз для таких статті пишуться.

Прошу пробачення, якщо я Вас образив, просто я не люблю консольних файлових менеджерів - вони погано взаємодіють із графічним середовищем (відсутні контекстні меню, drag-n-drop, піктограми, погана взаємодія з мишою, etc.). Можливо я не так багато працював в MC, зате я маю білше 10 років досвіду з NC подібними файловими менеджерами, і, чесно кажучи, після Total Commander'а Midnight виглядає значно слабшим. А витворяти фокуси в консолі я вже теж непогано навчився :) - просто для стандартних операцій хотів би мати ГРАФІЧНИЙ файловий менеджер, для якого в мене набиті вже десятки рефлексів

І дякую vitalis'у
Ubuntu 8.04

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #4 : 2004-04-05 16:01:52 »
JaFd - не стращай людей.  ;)
mc - це не найкращий файловий менеджер з тих які я бачив, але він найкращий _консольний_ файловий менеджер під Юнікс, і його можливостей цілком достатньо, хоча деяких можливостей все ж не вистачає. Спробуйте також Advanced Midnight Commander - там є деякі речі зідрані з DN/Far.
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #5 : 2004-04-05 16:02:34 »
Які найкращі файлові менеджери ви знаєте під Linux? На зразок Windows(Total) Commander (Midnight Commander and FAR is BIG SUXXX)
Far дійсно сакс без плагінів, mc-ка достатньо нормальна.
[Fedora Linux]

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #6 : 2004-04-05 19:16:02 »
2 lvm: закинь лінк на AMC, а то в мене діалап не з гуми, по гуглу шниряти... ;)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #7 : 2004-04-05 21:11:15 »
« Змінено: 2004-04-05 21:13:36 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #8 : 2004-04-05 21:34:23 »
Ще раз звертаю увагу, що мені цікаві саме графічні файлові менеджери. За такої ситуації я бачу, що скоріше сам напишу свій менеджер ;D Ну нічого, давно збирався почати писати під Лінух. От і нагода!!

Для того щоб продовжити розмову, пропоную посперечатися (в рамках правил, звісно) про улюблений софт. Подібні суперечки мене завжди цікавили :)

Так от наступний пункт - середовища розробки. На чому пишете Ви? KDevelop, Kylix, чи може достатньо консольного компілятора і Vi/Emacs. До речі, не можу сказати, що облазив весь форум, але я щось не натикався на обговорювання питань, що стосуються програмування! Непорядок - потрібно виправляти!!


P.S. Мені сподобалось правило про обмеження мов спілкування :)
Ubuntu 8.04

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #9 : 2004-04-06 13:01:26 »
Цитата
Ще раз звертаю увагу, що мені цікаві саме графічні файлові менеджери. За такої ситуації я бачу, що скоріше сам напишу свій менеджер  Ну нічого, давно збирався почати писати під Лінух. От і нагода!!
Мені теж були цікаві графічні файлові менеджери, але вони чомусь не захтіли працювати через телнет. :)

Цитата
Так от наступний пункт - середовища розробки. На чому пишете Ви? KDevelop, Kylix, чи може достатньо консольного компілятора і Vi/Emacs. До речі, не можу сказати, що облазив весь форум, але я щось не натикався на обговорювання питань, що стосуються програмування! Непорядок - потрібно виправляти!!

Я не бачив інших компіляторів, крім консольних. :-/

На bash/perl/C/PHP/Python я програмую в консолі в mc - там найзручніше - написав трішки коду, натиснув Ctrl-O й відразу ж запустив тест. На Яві я програмую в Х-ах, в CodeGuide.
[Fedora Linux]

k_ilya

  • Гість
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #10 : 2004-04-06 16:15:27 »
Ще раз звертаю увагу, що мені цікаві саме графічні файлові менеджери. За такої ситуації я бачу, що скоріше сам напишу свій менеджер ;D Ну нічого, давно збирався почати писати під Лінух. От і нагода!!

Ні - не треба n+1 (-ий) недописаний файл-менеджер. Краще доробити що вже є.

Цитата
Так от наступний пункт - середовища розробки. На чому пишете Ви? KDevelop, Kylix, чи може достатньо консольного компілятора і Vi/Emacs. До речі, не можу сказати, що облазив весь форум, але я щось не натикався на обговорювання питань, що стосуються програмування! Непорядок - потрібно виправляти!!
Я в anjuta.sf.net (С++)

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #11 : 2004-04-06 19:43:23 »
Я не бачив інших компіляторів, крім консольних. :-/

Ну не потрібно вже так до слів придиратися. Я знаю, що і Visual Studio, і Delphi це лише IDE-надсторйки для рядкових компіляторів і бла-бла-бла... Мені просто було цікаво, які засоби більше попуярні - графічні чи текстові. В Windows  я, наприклад, через командний рядок працюю лише з асемблером, все інше в IDE.

Щоб більше не морочити вам всім голову піду і зроблю опитування на цю тему.
Ubuntu 8.04

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #12 : 2004-04-10 21:33:55 »
Непорядок а де дискусія? Так не цікаво!

Так а тепер напишіть про ICQ клієнти які ви використовуєте. Ну або інші улюблені пейджери. Ще цікаво хто яким броузерам надає перевагу . Я, наприклад, використовую OПЕРУ і дуже задоволений. МОЗИЛА не така зручна мені. Ну а M$ IE то вже зовсім відстій, я не розумію як такий броузер може бути найпопулярнішим у світі (В інтернеті використовую лише Лінукс, але просто кілька разів юзав і Віноуз - і мені цього вистачило :)
Ubuntu 8.04

dusoft

  • Гість
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #13 : 2004-04-11 01:30:37 »
Для цього краще позаводити декілька нових топіків. Там і побалакаємо. створи.

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #14 : 2004-04-11 02:27:07 »
Ну я не впевнений, що обговорення броузерів чи АСЯ клієнтів варте окремого топіку!
« Змінено: 2004-04-11 02:42:25 від Satan »
Ubuntu 8.04