Автор Гілка: WHAT THE SOFT IS BEST  (Прочитано 24067 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3731
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #45 : 2004-05-14 16:44:25 »
Sane - стандартна софтина для роботи зі сканером. А от з розпізнаванням тексту гірше - нічого путнього ніби й досі нема.
[Fedora Linux]

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #46 : 2004-05-15 01:05:05 »
Sane - стандартна софтина для роботи зі сканером. А от з розпізнаванням тексту гірше - нічого путнього ніби й досі нема.

Fuck!! :(
Ubuntu 8.04

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #47 : 2004-05-15 01:11:06 »
Тут вияіляється американські матюки фільтруються!! Ну добре більш не буду!!

Так а тепер серйозно.
Які є платні/безплатні програми для віртуального комп'ютера під відому нам операційну систему?
Ubuntu 8.04

dusoft

  • Гість
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #48 : 2004-05-15 02:15:43 »
Ви що про ФайнРідер не чули? :)

Відсутній Misha

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 191
  • Карма: +0/-0
  • Насправді все не так, як у реальності
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #49 : 2004-05-15 10:31:37 »
Тут вияіляється американські матюки фільтруються!! Ну добре більш не буду!!
Так а тепер серйозно.
Які є платні/безплатні програми для віртуального комп'ютера під відому нам операційну систему?
Bochs, Plex86, quemu - безкоштовні
VMVare, Win4Lin (хоч це і не зовсім те, але працює ДУЖЕ швидко) - комерційні.

Відсутній Misha

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 191
  • Карма: +0/-0
  • Насправді все не так, як у реальності
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #50 : 2004-05-15 10:36:38 »
Ви що про ФайнРідер не чули? :)
Для Linux - ні. ;)

dusoft

  • Гість
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #51 : 2004-05-16 02:34:49 »
Ви писали: "Які є платні/безплатні програми для віртуального комп'ютера під відому нам операційну систему?" от я і відповів, що платною програмою для віртуального комп'ютера є VmWare Workstation... туди можна поставити вікна і ФайнРідер....

ФайнРідеру для лінакса не існує... це факт... але я колись бачив новину у  "Моєму комп'ютері", що АББІ дала можливість розробникам софта ліцензувати іх двигун розпіснавання та використовувати у своїх проектах... але поки що інформації про це ніякої...

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #52 : 2004-05-20 21:46:17 »
Я ось вже третій день лізу на форум і жодного нового повідомлення. Ну розумію - сесія почалась ;D.

Я тут придумав цікаве питання.

Який ваш улюблений дистрибутив? І ГОЛОВНЕ, чому він ваш улюблений? Ну і на кінець - скільки дистрибутивів ви випробували?

Я особисто випробував "Mandrake 9.2" && "10 Official". В першому ікси глючні в другому ДУЖЕ глючні, що з іншої сторони і добре - стимулює вивчати консоль. Зараз використовую 10-й, хоча XMMS не працює (зате є mpg123, ogg123), KDevelop чомусь працює тільки з C, а з C++ проблеми навіть із консольними програмами (але gcc && g++ в чистому вигляді працюють нормально - зараз пишу розрахункову роботу по чисельним методам на С і дуже задоволений редактором Vi), а ще не дай Боже запустити завантажувач Mozilla - мало того, що навантаження на канал тільки в половину, так ще й з інших програм (як із самого броузера Mozilla) доступ до Інтернету нульовий (але ще є Opera і Konqueror, який в порівнянні з попереднім дистрибутивом піднявся). Але повертатися до 9.2 все одно не хочу, бо 10 значно швидший, можливо по причині нового ядра 2.6.

Взагалі найпершим був Red Hat 8.0, але я тоді ще був повним ламом в Лінуксах, тому прокоментувати нічого не можу.

Перед Мандрейком (і після Red Hat) потрапив мені в руки Live CD дистрибутив Knoppix 3.2, оснований на Debian. Це просто чудо. Там все прекрасно. Єдине розчарування, так це паскудна підтримка кирилиці - прийдеться лагодити вручну. Ну і по причині носія швидкість маленька. Запуск Open Office породжує страшну ненависть до всієї технології Java і до тих людей, що придумали писати на цій мові таку великупрограму.

Підсумок:
Knoppix
Зручність       9/10
Стабільність   9/10
Швидкість      4/10

Mandrake 9.2
Зручність       7/10
Стабільність   7/10
Швидкість      6/10

Mandrake 10
Зручність       7/10
Стабільність   5/10
Швидкість      9/10

Windows XP
Зручність       5/10 (консоль неправильна)
Стабільність   8/10
Швидкість      9/10

Попереджаю - це все суб'єктивні враження людини, що працює з Linux більш-менш серйозно 2 місяці. Комусь можу порадити тільки Knoppix, особливо з ціллю познайомитись з Linux. Є ймовірність, що ті 3 Мандрека, що мені потрапили в руки (9.2, 10 Comunity, 10 Official) є просто винятками по своїй глючності, а всі інші версії нормальні, але все ж я б побоявся кому-небуть рекомендувати цей дистрибутив. Зараз хочу купити Федору, але то, мабуть, вже після сесії.

Щасливо!!
« Змінено: 2004-05-20 21:48:45 від Satan »
Ubuntu 8.04

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #53 : 2004-05-20 23:39:36 »
особисто федорою не користувався, але колеги по роботі з Польщі розповідали. кажуть, що мандрейк 10 начебто підходить (принаймні для офісної роботи) набагато краще.

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #54 : 2004-05-21 12:50:38 »
Очевидно, що вони так хвалять Мандрейк, бо там багато майстрів у графічному режимі по настройці заліза. Взагалі налаштовується ще легше ніж Windows XP, за умови якщо хоч трохи розбираєшся в залізі.  

Але ж скільки я промучився з настройкою скрола для мишки. Після установки настройки миші знов скинулись на стандартні і мій єдиний вертикальний скрол працював як горизонтальний. І виявилось, що після після зміни настройок потрібно перезавантажити машину (чого в 9.2 робити не треба) - невже це так зручно для офіса? Я думав, що цей глюк після Comunity виправлять, та де там - жодних змін.
« Змінено: 2004-05-21 12:52:46 від Satan »
Ubuntu 8.04

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #55 : 2004-05-21 13:25:23 »
А Ви повідомили про цей глюк розробників?

Відсутній Misha

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 191
  • Карма: +0/-0
  • Насправді все не так, як у реальності
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #56 : 2004-05-21 14:06:21 »
Але ж скільки я промучився з настройкою скрола для мишки. Після установки настройки миші знов скинулись на стандартні і мій єдиний вертикальний скрол працював як горизонтальний.
А як це??? У мене два скроли, то обидва як вертикальні...

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #57 : 2004-05-21 22:37:10 »
А як це??? У мене два скроли, то обидва як вертикальні...


Якщо скрол один, то він повинен працювати як вертикальний. Так було завжди поки не вийшов Mandrake 10. Але я його поборов і навчив як правильно ;).

Про звітування розробникам: як писати то вже про всі глюки, а як про всі, то сил не вистачить :).

Так прошу не відхилятися від теми!! Як хочете поговорити про глюки, то створіть окремий топік. А ми тут зараз дистрибутиви обговорюємо. Чекаю ваших повідомлень.
Ubuntu 8.04

dusoft

  • Гість
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #58 : 2004-05-22 05:08:42 »
Ну то про дистрибутиви, то це вже оффтопік..
Я вперше здається мандрейк 8.0 поставив.. потім, чи ред хєт дев'ятий чи мандрейк дев'ятий, потім якийсь АЛЬТ чи АСП юніор(жахливі враження) а потім теж чи те чи те.. і після всього цього вирішив поставити шапку 7.2(7.3 в мене не має) мінімально і довстановлювати все із соурсів свіже. Так досі і сижу на цій шляпці, і мало що від неї вже залишилось.. вже сьомий місяць сиджу... чого тільки не було... такі глюки страшні(від рук, glibc навіть сносив), але все виправляв без перевстановлення... і чомусь не хочу я більше пробувати нові дистрибутиви... хочу вже місяця два збирати linux from scratch, щоб взагалі надовго залишити... але застряг на проблемі зміни розміру розділа... parted чомусь не хоче... але все працює й досі, тому й не поспішаю.. влітку мабуть буду щось робити з цим..

Ось моя думка про дистрибутиви. Це звісно моя власна думка, і годиться вона мабуть тільки для домашнього використання(десь на роботі на декількох машинах все самому налаштовувати мабуть не дуже гарна ідея).

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #59 : 2004-05-23 11:01:26 »
Хто наступний?
Ubuntu 8.04