Автор Гілка: WHAT THE SOFT IS BEST  (Прочитано 24130 раз)

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #60 : 2004-05-23 23:43:24 »
я :)

якісь такі враження, про які каже dusoft дійсно є - поки візьмеш "найновішого" дистрибутива, багато що з нього вже застаріло - наприклад та сама мозілла, опен офіс, кде і т.д. мене особисто це трохи напружує ще й через те, що процедура встановлення нового софту під лінуксом після вінди здається дуже болісною - постійно не вистачає то якихось бібліотек то ще чогось...

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
mandrake download edition vs power pack
« Відповідей #61 : 2004-05-24 01:07:18 »
а чи знає хтось - яка принципова різниця між безкоштовним мандрейком і тим, що вони називають power pack?

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #62 : 2004-05-24 08:29:03 »
Power pack містить також комерційні програми (напр. VmWare), дають підписту в клубі, підтримку по web etc.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #63 : 2004-05-25 12:48:14 »
я :)

трохи напружує ще й через те, що процедура встановлення нового софту під лінуксом після вінди здається дуже болісною - постійно не вистачає то якихось бібліотек то ще чогось...

Користуйтесь apt-ом.
[Fedora Linux]

Відсутній vitalis

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 112
  • Карма: +0/-0
  • Як воно?
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #64 : 2004-05-25 23:44:41 »
Колись давно, ще коли я був повним ламером у ПК мені дали поюзати Mandrake 8.0 (чи 8.1?). Мав я особистий профіль і вдало з-під нього заходив. Після Вінди було, звісно, незвично і "туго" (Вінда там стояла ще 98-ма, а комп слабусінький). Так от, той хлопець необачно створив у мене на стільниці ярличок, яким можна було вбивати усі інші (череп такий собі з кістками). От я і повбивав усе на стільниці суще :). Потім Лінакс перестав вантажитись, а завант. дискету знайти не змогли, потім ПК "виїхав" з мого помешкання >:(.
Пам'ятаю, що приємно вразила краса КДЕ і україномовний фейс (хоча іноді літери "І" замінювались перевернутим знаком питання).
Були неприємності з StarOffce, який розкидав символи кирилиці з довільними інтервалами.

Нещодавно пробував Mandrake 9.2. Сам встановлював і налаштовував. До повного і безповоротного пуття я його так і не довів, бо він впав. Перевстановити було ліньки, бо пообіцяли притягнути мені Mandrake 10.0, який зхочу поставити вже на основний жорсткий диск і наворотити "по повній програмі".
Від Mandrake 9.2 враження загалом дуже позитивні. Хіба що ООо англійський :( .
«Чтиво» - е-бібліотека україномовної літератури на всі смаки
Домівка.net - національний портал

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #65 : 2004-05-26 13:08:15 »

Користуйтесь apt-ом.


а можна докладніше? на apropos apt система нічого не дає :))

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #66 : 2004-05-26 13:44:51 »
Можливо у вас yum чи urpmi чи YaST чи ще щось - зараз є багато систем керування пакетами.

Я рекомендую поставити apt-rpm (якщо у вас система на rpm) та synaptic (графічна оболона для apt-get). apt сам відслідковує залежності між пакетами й встановлює необхідні автоматично.
[Fedora Linux]

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
проблеми рпм
« Відповідей #67 : 2004-05-26 14:02:25 »
в мене urpmi (mandrake 9.2). ще не поставив з рпм жодної програми (за винятком, звичайно, того, що входить у дистрибутив)  :(( хоча й пробував небагато  - мозиллу, словник stardict та програму для колбеку chestnut-dialer.
купив навіть компакти з contribs для мандрейка - всі можливі і неможливі бібліотеки встановлював, спеціально навіть перевіряв - потрібні для встановлення бібліотеки є. а рпм-ка все одно не ставиться :(
« Змінено: 2004-05-26 16:57:25 від yevgen »

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #68 : 2004-05-26 19:37:37 »
Мені потрібен електронний англо-укр (ну на крайняк і рос.) словник під Лінух. Підкажіть будьласка.
Ubuntu 8.04

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #69 : 2004-05-26 21:29:33 »
я скачав собі stardict (можна потягнути укр-англ та навпаки). він є на sourceforge.net, також на ftp.mylinux.com.ua
проте встановити не зміг - при намаганні встановити рпм-ки пише, що немає встановленного stardict, хоча часе його я і намагаюсь ставити... може хтось встановив - розкажіть?

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #70 : 2004-06-06 15:36:14 »
Ну а як розмови про дистрибутиви? Взагалі я не згоден щодо ствердження про найновіші версії програм. Ну невже там настільки кардинальні зміни між версіями X.X.X.3 та X.X.X,4? Ну бувають випадки, але ж... Та й що ж тоді наворочувати як не поставлений дистрибутив. З чогось же потрібно починати.
Ubuntu 8.04

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #71 : 2004-06-07 11:29:34 »
я скачав собі stardict (можна потягнути укр-англ та навпаки). він є на sourceforge.net, також на ftp.mylinux.com.ua
проте встановити не зміг - при намаганні встановити рпм-ки пише, що немає встановленного stardict, хоча часе його я і намагаюсь ставити... може хтось встановив - розкажіть?

Ви напевно встановлювали словники до stardict, а саму програму ще не встановили, про що система чесно й попереджає.
[Fedora Linux]

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
stardict - знов проблеми
« Відповідей #72 : 2004-06-09 01:32:29 »
так, схоже що намагався встановити словник перед оболонкою - просто скинув усі файли до однієї теки і сказав urpmi stardict* , що було рівноцінно urpmi *

Але: коли спробував ще раз встановити отримав таке:

[root@localhost stardict]# urpmi stardict-2.4.3*
Деякі із замовлених пакунків неможливо встановити: stardict-2.4.3-1.i386 (через незадоволеність libgnomeui[>= 2.2.0])

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #73 : 2004-06-09 12:05:11 »
Цитата
[root@localhost stardict]# urpmi stardict-2.4.3*  
Деякі із замовлених пакунків неможливо встановити: stardict-2.4.3-1.i386 (через незадоволеність libgnomeui[>= 2.2.0])

Перекласти? :)

Вам потрібно встановити libgnomeua версії 2.2.0 чи вище, або перекомпілювати stardict під свою систему, або стягнути звідкись вже готовий stardict під свою систему.
[Fedora Linux]

Відсутній Yevgen

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
Re: WHAT THE SOFT IS BEST
« Відповідей #74 : 2004-06-09 12:20:45 »
дякую за переклад. :-/

stardict був зроблений під мандрейк, а бібліотеку з такою назвою серед доступних я не знайшов. чи можна якось перевірити чи є вона (бібліотека) в наявності і яка в неї версія?