Автор Гілка: ATI Driver install  (Прочитано 1291 раз)

Відсутній bdp

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
ATI Driver install
« : 2007-07-20 09:57:32 »
Народ підскажіть як НОРМАЛЬНО подивитись який у мене встановлено драйвер відеокарти. А то я вже задовбався. Пропрієтарні дрова ставляться невідомо як - і в загалі виглядає це все як шаманство. Поставилось чи ні, працює непрацює,як працює? Відповідей на ці запитання знайти не можу. Підскажіть якусь толкову статтю. До цього працював на стандартних дровах, і роботи з графікою не було. Зараз виникло дурне бажання перейти повністю на Лінукс, а у мене навіть простенькі 3D ігри тормозять.

niii

  • Гість
Re: ATI Driver install
« Відповідей #1 : 2007-07-20 10:47:34 »
Народ підскажіть як НОРМАЛЬНО подивитись який у мене встановлено драйвер відеокарти. А то я вже задовбався. Пропрієтарні дрова ставляться невідомо як - і в загалі виглядає це все як шаманство. Поставилось чи ні, працює непрацює,як працює? Відповідей на ці запитання знайти не можу. Підскажіть якусь толкову статтю. До цього працював на стандартних дровах, і роботи з графікою не було. Зараз виникло дурне бажання перейти повністю на Лінукс, а у мене навіть простенькі 3D ігри тормозять.
Подібних тем на формі багато
Ви б вказалиб дистр і побільше інформації про систему
подібна тема тут: http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1184442759

Відсутній bdp

  • Новачок
  • *
  • дописів: 2
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
ATI Driver install
« Відповідей #2 : 2007-07-20 11:32:15 »
Проблема не у драйверах. Проблема в мені. Я вибачаюсь, але мене цікавить сама постановка проблеми, без привязки до дистрибутива. Якщо в когось є література в якій було б розписано як працювати з драйверами в Лінуксі. Мені соромно але підняти мережеві сервіси для мене виявилось простішою задачею ніж встановити драйвер, і тим більше перевірити правильність його роботи.

dusoft

  • Гість
Re: ATI Driver install
« Відповідей #3 : 2007-07-20 14:30:59 »
В файлі /etc/X11/xorg.conf, одна з секцій Device має рядок Driver "що_там_у_вас_за_драйвер". В /var/log/Xorg.0.log можна подивитися всі повідомлення X-серверу щодо драйверів і їх версій що використовувались при його завантаженні.