Автор Гілка: Проблема з локальною мережею  (Прочитано 4335 раз)

Відсутній rus

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
   Допоможіть, є така проблема, колі починаеш скачувати щось з локальної мережі воно через деякий час обривається пише що нема звязку.. підскажіть що зробити у мене стоїть SuSe 9.1

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #1 : 2004-06-29 11:37:51 »
Ворожки у відпустці. Спробуйте конкретніше намалювати проблему.

Відсутній rus

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #2 : 2004-06-29 15:38:17 »
   Є локально марежа з комп. під ВінХП і один 2003Сервер, так ось.. коли захожу на інший комп"ютер і починаю щось скачувати, скачає десь 5-20 Мб і пише що звязок розірвано, хоча в цей час я "лажу" по тому комп"ютеру. З Інету качає нормально... Я таке бачу вперше, коли стояв АСПлінух було все нормально, зараз стоїть СуСе. Обмежень чи заборон на даних компютерах немає.  Підскажіть що може бути, і як лікувати!!

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #3 : 2004-06-30 14:56:30 »
Напевно поставити назад ASPLinux. :)
[Fedora Linux]

Відсутній rus

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #4 : 2004-06-30 15:20:38 »
Напевно поставити назад ASPLinux. :)
Ага, можливо зразу не на АСП а на ХП...  Ні, я серйозно, підскажіть щось...

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #5 : 2004-06-30 16:22:29 »
Ну то не панікуй і напиши нормально, скільки компів, який з чим, як вони під'єднані один до одного. Чи до тебе має прийти хтось із групи користувачів Linux і зробити? За відповідну плату -- так...

Ну... Та й від вінди ми тут не дохтурі. Від цього тільки format C: допомага, кажуть... :)))

Відсутній rus

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #6 : 2004-06-30 17:22:02 »
Ну то не панікуй і напиши нормально? скільки компів, який з чим, як вони під'єднані один до одного.  :)))
   
   Та я не панікую, просто цікаво... А якщо це допоможе то в мережі максимум 36 комп"ютерів, Мережа, звичайна 100Мб(Компи з"еднуються через ХАБ).. Якщо я включаю Самба сервер, то від мене все переписують без проблим, і записують мені на комп теж нормально...  А ось Самба кліент :( , так бачу все добре.. Навіть на 2003 сервері всі диски, хоч їх ніхто не відкривав(показуються як скриті для віндовс).  Як вже писав компи під ВінХП та один під 2003 Сервером..

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #7 : 2004-06-30 17:45:28 »
Ще поясни не так плутано, що з самба-клієнтом. Лінуксівським? Він бачить те, що не повинен, на віндівських серверах? Чи віндівські клієнти бачать те, чого не повинні? Гм...

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #8 : 2004-06-30 17:49:14 »
До речі, а як ти по мережі це тягнеш? Я завжди користувався монтуванням тих розділів, доступ до яких роздається по самбі. А якось спробував прямо у конкверорі (те саме у наутілусі) набрати щось типу smb://hostname/path, тоді мені гарненько показало вміст тої теки. Але коли я спробував щось з неї взяти, то були одні жахи. Постійні обриви, недоступи до файлів і таке інше.

Відсутній rus

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #9 : 2004-06-30 18:38:16 »
До речі, а як ти по мережі це тягнеш? Я завжди користувався монтуванням тих розділів, доступ до яких роздається по самбі. А якось спробував прямо у конкверорі (те саме у наутілусі) набрати щось типу smb://hostname/path, тоді мені гарненько показало вміст тої теки. Але коли я спробував щось з неї взяти, то були одні жахи. Постійні обриви, недоступи до файлів і таке інше.

   Саме це я й маю  постійні обриви, Як я зрозумів мені потрібно змонтувати розшарену папку.. так??  Тоді підскажіть будьласка як змонтувати папку з іншого комп"ютера що працюе під віндовс, і чи не буде заважати те що на доступ потрібен пароль(я його знаю). І чому тоді під АСПлінухом все працювало нормально, а в Сусе потрібно монтувати..
« Змінено: 2004-06-30 19:44:29 від lvm »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #10 : 2004-06-30 19:29:44 »
Ще поясни не так плутано, що з самба-клієнтом. Лінуксівським? Він бачить те, що не повинен, на віндівських серверах? Чи віндівські клієнти бачать те, чого не повинні? Гм...
У Вікнах прийнято позначати приховані ресурси знаком $ на кінці. Клієнт має приховувати такі шари від користувача (приблизно так само, як на лінуксі ховаються файли які починаються з крапки).
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3739
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #11 : 2004-06-30 19:43:38 »
Віндові шари монтуються під Лінуксом командою mount з під рута або записавши в fstab:

Команда з під рута:
mount //server/share /to/dir -o username=USER,password=PASSWORD,codepage=cp866,iocharset=utf-8iocharset та codepage вказують з якого в яке кодування конвертувати назви файлів. Якщо ваша локаль uk_UA.UTF-8, то iocharset має бути utf-8.

Це трохи заскладно та незручно але нічого кращого наразі не придумали. :(
З ftp під лінуксом працювати значно легше та простіше.
[Fedora Linux]

Відсутній rus

  • Новачок
  • *
  • дописів: 12
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #12 : 2004-06-30 20:46:43 »
 
  
   Дякую всім що "роздуплили" як змонтувати папку, але незручно... якби змонтувати цілий комп(сервер)  ;D
« Змінено: 2004-06-30 21:07:58 від rus »

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #13 : 2004-07-01 08:58:31 »
Це трохи заскладно та незручно але нічого кращого наразі не придумали. :(
З ftp під лінуксом працювати значно легше та простіше.

Та от якось під Мандрейком в мене так сталося, що я спочатку з допомогою його засобів монтував ресурси з мережі, а потім вже почав розуміти, як воно робиться. Для когось це може й дико, а мені допомогло.

Відсутній Taras

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Проблема з локальною мережею
« Відповідей #14 : 2004-07-01 09:19:10 »
mount //server/share /to/dir -o username=USER,password=PASSWORD,codepage=cp866,iocharset=utf-8iocharset та codepage вказують з якого в яке кодування конвертувати назви файлів. Якщо ваша локаль uk_UA.UTF-8, то iocharset має бути utf-8.
При цьому тільки стануть проблеми з буквами і, ї, є. Потрібно встановити латки під віндовсом (кодова сторінка 1125) і згенерувати локаль 1125, тоді codepage=cp1125.