Автор Гілка: Драйвери для Sony-ericsson k750i  (Прочитано 5721 раз)

Відсутній Sort

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • I Love Linux, but I don't know how to use it
Як на Лінуксі Мандріва поставити Драйвери для Sony-ericsson k750i?, особливо цікавить на модем (хочу вийти в інтернет за допомогою "Гіга-інтернет" від Лайфа)...ХЕЛП!!
Прошу розказати попростіше та найбільш повно, бо я є новачком, вчора поставив Лінукс...
« Змінено: 2007-04-08 19:52:04 від Sort »
Windows MuSt DIE!!!!!!!!

Praporshic

  • Гість
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #1 : 2007-04-08 20:35:18 »
Якщо я не помиляюсь, то для жодного сучасного мобільного телефона не потрібно драйверів. Вони є у ядрі і вони - універсальні. Окрім того, можна використати bluetooth - документації багацько, в мене на першу спробу пішло десь так години 4. Наступного разу зробив хвилин за п'ять.

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #2 : 2007-04-08 21:51:12 »
Як на Лінуксі Мандріва поставити Драйвери для Sony-ericsson k750i?

Sony? Хм... Як зазначив пан Сергій Єгоров перша спроба дійсно довга. Я так само налаштовував, правда Siemens, через IrDA, так там взагали все стандартно, незалежить від виробника. Головне було налаштувати саме инфрачервоний порт... Через дата-кабель так само було налаштувати саме usb to com, а драйвери для телефону взагалі не встановлював... Щось я впевнений, що так само й bluetooth, головне налаштувати саме bluetooth. ;)

особливо цікавить на модем (хочу вийти в інтернет за допомогою "Гіга-інтернет" від Лайфа)...ХЕЛП!!

Часу в Вас лишилося обмаль, якщо не продовжать акцію... ;)

Прошу розказати попростіше та найбільш повно, бо я є новачком, вчора поставив Лінукс...

Насамперед, вкажіть, через що Ви той телефон під'єднуєте до комп'ютера? :) Бо налаштувати саме з'єднання не важче за звичайний модем, головне в пристрої вказати порт на якій Ви повісите свій телефон.
Linux. The future is open.

Відсутній Sort

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • I Love Linux, but I don't know how to use it
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #3 : 2007-04-09 15:39:28 »
Ооо так пробачте, забув вказати тип підключення...
Телефон я підключаю через "ДАТА-кабель" до COM3
Як новачок хочу детально дізнатись, як правильно встановлювати драйвери для телефону (а саме для модему, того телефона) і як наслідок налаштувати інтернет...
Windows MuSt DIE!!!!!!!!

Praporshic

  • Гість
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #4 : 2007-04-09 16:29:49 »
Сподіваюсь, що кабель не має жодних схем на собі - лише "мотузка" з роз'ємами?
Якщо так, то драйвер не треба встановлювати. Він є у ядрі. Зветься cdc_acm. Завантажуватись має автоматично при підключенні телефону (принаймні в мене воно так). Потім у kppp обираєте пристрій модему /dev/ttyACM0 і усе.
« Змінено: 2007-04-09 16:30:51 від Praporshic »

Відсутній Sort

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • I Love Linux, but I don't know how to use it
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #5 : 2007-04-09 16:59:30 »
Цитата
лише "мотузка" з роз'ємами?
Я новачок в Лінаксі (чи Лінуксі), а не в електроніці (і т.д.) ;D
Схена на собі (на мотузці з роз*емами схем ніяких немає)

 
Цитата
Потім у kppp обираєте пристрій модему /dev/ttyACM0 і усе.
Я зауважував, що я Новачок в Лінуксі (чи Лінаксі), і нічого вище не зрозумів...Щось у консолі вводити треба? якщо так, то що саме??
Windows MuSt DIE!!!!!!!!

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #6 : 2007-04-09 17:02:03 »
Детально?... Ну давайте по крокам. Отже, швидше за все Вам непотрібно встановлювати драйвери, якщо Ви під'єднуете саме до com3. У Вас встановлена програма kppp? Запускаємо kppp, натискаємо кнопку Налаштувати..., переходимо до втулки Модеми, натискаємо кнопку Новий... Створюємо новий модем, а саме даємо назву модему (як назвете, так і буде), вказуємо пристрій модему - у Вашому випадку /dev/ttyS2, керування потоком - апаратне, закінчення рядка cr (швидше за все), швидкість з'єднання - 115200 (в мене на такій швидкості багато помилок, тому я вказав 57600), вживання файлу блокування - так, Тайм-аут модема - почнить з 5 сек. Чекати зумер перед набором - так, очікування занятої лінії можна виставити 60. Отже пристрий модем створенно лишилось натиснути кнопку Гаразд. Тепер перевіримо створений Вами модем, зайдить в налаштування в модеми, там має з'явитися названий вами модем, натисніть кнопку редагувати, перейдить до втулки Модем, та натисніть кнопку Запитати модем... Якщо опитування модему пройшло добре, значить все, телефон працює як модем. Якщо напише, що неможливо відкрити модем, то треба далі думати. Отже чекаємо, що в Вас з цього всего вийшло й рухаємося далі...
Linux. The future is open.

Praporshic

  • Гість
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #7 : 2007-04-09 17:08:19 »
.... у Вашому випадку /dev/ttyS2, керування потоком - апаратне, закінчення рядка cr (швидше за все), швидкість з'єднання - 115200....
1. Не /ttyS2 у жодному разі. Це його мастдайка кличе COM3. Під Linux - ttyACM0 або ttyUSB0
2. Закінчення рядка краще ставити CR/LF. Перевірено практично на різних телефонах.

Відсутній Sort

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • I Love Linux, but I don't know how to use it
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #8 : 2007-04-09 18:00:38 »
Де дістати kppp і як його встановити?
Windows MuSt DIE!!!!!!!!

Praporshic

  • Гість
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #9 : 2007-04-09 19:52:21 »
Взагалі, воно має бути на диску з дистром. Заходити у керування пакунками та кажете "встановити". Деталей не пам'ятаю.

Відсутній Sort

  • Новачок
  • *
  • дописів: 5
  • Карма: +0/-0
  • I Love Linux, but I don't know how to use it
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #10 : 2007-04-09 20:42:42 »
Дякую за відповіді, мабуть в Лінуксі буду розбаратись на вихідних, якщо будуть питання-запитаю......а поки довететься на маздаї повисіти.... >:(
Windows MuSt DIE!!!!!!!!

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #11 : 2007-06-16 20:41:03 »
а поки довететься на маздаї повисіти.... >:(

Підвис остаточно...  ;D
Linux. The future is open.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #12 : 2007-06-17 00:03:48 »
Щось я впевнений, що так само й bluetooth, головне налаштувати саме bluetooth. ;)
З цим якраз у Мандріви проблеми  :( (Див. тут і тут)
В принципі, все успішно налаштовується, але рекомендувати таке новачку  [smiley=36.gif]
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Фед

  • Гість
Re: Драйвери для Sony-ericsson k750i
« Відповідей #13 : 2008-05-22 15:22:56 »
Допоможіть налаштувати і мені Інтернет, у мене такий самий дистрибутив, телефон нокіа 5700, робив все вище описане, нічого не йде(((