Автор Гілка: Додавання ще одного HDD  (Прочитано 5099 раз)

maranoid

  • Гість
Re: Додавання ще одного HDD
« Відповідей #15 : 2008-05-28 08:40:16 »
Campana, спробуй це: http://www.supergrubdisk.org/
А взагалі треба було не показувати БІОСу вінт (вимкнути автодетект).

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Додавання ще одного HDD
« Відповідей #16 : 2008-05-28 09:42:44 »
Але-ж параметри грубу можна тимчасово (на одне завантаження) міняти з-під самого грубу - підберіть потрібні параметри, відредагуйте, якщо коректно завантажиться - правте menu.lst і все інше. Я так робив коли встановлювач Деба переплутав де перший де другий HDD - він чомусь вважав першим старий IDE, хоча в БІОСі було прописано вантажитися з SATA. (Може це було із-за того, що в мене не зовсім новий БІОС/материнка, в якій SATA тільки-но з"явилася і є другорядним контролером)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3806
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Додавання ще одного HDD
« Відповідей #17 : 2008-05-28 15:04:04 »
Підказки:
  * щоб не потрібно було правити fstab, розділи треба монтувати по їхніх мітках.
  * при завантаженні можна вказати в параметрах ядра init=/ bin/bash - після з командного рядочка можна перемонтувати корінь в режимі для запису: mount -o remount,rw / , поправити потрібні файли чи запустити якусь команду, перемонтувати файлову систему назад в ro: mount -o remount,ro / , і перевантажитися.
  * якщо не подобається vim, поставте mc (midnight commander) і gpm (підртимка мишки в консолі).
[Fedora Linux]

Відсутній Campana

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 795
  • Карма: +0/-0
  • Проходив мимо
Re: Додавання ще одного HDD
« Відповідей #18 : 2008-05-29 19:53:16 »
Перепрошую, бо виявилося, що grub тут ні до чого, це мене переклинило: виконуючи команду setup (hdx), я чомусь настійливо вказував неактивний вінчестер.  :-[