Автор Гілка: Пропав CDROM  (Прочитано 1180 раз)

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Пропав CDROM
« : 2009-01-20 18:59:48 »
Так от, проблема може й дуже проста, але не знаю як її вирішити.
Все діло в тому, що в мене при вставленні нового диску в привід вискакує вікно автозавантаження з питанням, що робити далі. І я випадково натиснув "Нічого не робити", і тепер в мене зовсім не монтується диск (або я не бачу цього), в папці media диск також не зявляється.
Що порадите робити? Буду дуже вдячний.

Praporshic

  • Гість
Re: Пропав CDROM
« Відповідей #1 : 2009-01-20 19:50:40 »
Якщо це KDE (бо як там у гномі просто не знаю) то треба залізти у відповідний розділ KDE Control Center та виправити поведінку. Як і де - вже не пам’ятаю і сиджу на KDE 4 - тут інакше.

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Пропав CDROM
« Відповідей #2 : 2009-01-20 21:46:47 »
Якщо це KDE (бо як там у гномі просто не знаю) то треба залізти у відповідний розділ KDE Control Center та виправити поведінку. Як і де - вже не пам’ятаю і сиджу на KDE 4 - тут інакше.

В Центрі Керування КДЕ  поставив, щлб при виявленні нового диску  даний диск відкривався в Конгвеєрі. Ефекту ніякого, диск зовсім не монтується.

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Пропав CDROM
« Відповідей #3 : 2009-01-20 22:36:27 »
Ще трохи поколупався в Центрі керування і привід почав монтуватися, так шо проблема, в принципі, вирішена

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3630
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Пропав CDROM
« Відповідей #4 : 2009-01-20 22:39:06 »
Якщо це KDE (бо як там у гномі просто не знаю) то треба залізти у відповідний розділ KDE Control Center та виправити поведінку. Як і де - вже не пам’ятаю і сиджу на KDE 4 - тут інакше.

В Центрі Керування КДЕ  поставив, щлб при виявленні нового диску  даний диск відкривався в Конгвеєрі. Ефекту ніякого, диск зовсім не монтується.
Ви це поставили у Центрі керування -> Периферійні пристрої -> Пристрої зберігання інформації -> Демонтований КД ? Або на вкладці «Додатково»?
« Змінено: 2009-01-20 22:39:52 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law