Автор Гілка: ALSA. тихий звук  (Прочитано 2431 раз)

Відсутній Nazarium

  • Новачок
  • *
  • дописів: 42
  • Карма: +0/-0
  • Debian Lenny
ALSA. тихий звук
« : 2009-01-22 23:48:09 »
недавно замітив що звук в мене програеться досить тихо (не так як раніше) перевир мауже все, рішення не міг знайти
може хто поможе?
PS розумію, моя проблема не дуже важлива , але все ж таки якось не зручно слухати музику в пів тона ;)

Відсутній funtik

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 138
  • Карма: +0/-0
  • Linux... because life is too short for reboots!
Re: ALSA. тихий звук
« Відповідей #1 : 2009-01-23 00:08:50 »
Ну для початку запустіть kmix і подивіться на рівень гучності в мікшері. Може просто бути низький рівень PCI.
« Змінено: 2009-01-23 00:11:06 від funtik »

Відсутній kuz.ihor

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
Re: ALSA. тихий звук
« Відповідей #2 : 2009-02-10 01:00:53 »
Майже та сама проблема, але що стосується лише Скайпа. З музичкою я вирішив, переналаштувавши Alsa Mixer (шлях: Applications--->Звук та відео--->Регулятор гучності). Далі дивись файл в додатку та налаштуй рівні так як я. Може працюватиме, надіюсь. В мене йде, все ОК. Щасти

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: ALSA. тихий звук
« Відповідей #3 : 2009-02-11 13:56:33 »
недавно замітив що звук в мене програеться досить тихо (не так як раніше) перевир мауже все, рішення не міг знайти
може хто поможе?
PS розумію, моя проблема не дуже важлива , але все ж таки якось не зручно слухати музику в пів тона ;)

Пропишіть в консолі alsamixer і вам  відкріється програма у псевдографічному вигляді, там побачитие безліч повзунуів, кожен з яких відповідає за окремий канал, трохи поманіпулюйте ними і всі проблеми будуть вирішені. Тільки звертайте увагу, який саме пристрій у вас використовується по замовчуванні, це може бути вмонтована звукова карта, pci карта, а можу бути навіть звук, котрий записує вебкамера.

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: ALSA. тихий звук
« Відповідей #4 : 2009-03-14 20:21:16 »
Пропишіть в консолі alsamixer

Ще може в деяких випадках допомогти artscontrol на загальний рівень гучності.
« Змінено: 2009-03-14 20:21:39 від Ign1111 »
Linux. The future is open.

Tauren

  • Гість
Re: ALSA. тихий звук
« Відповідей #5 : 2009-03-14 23:22:59 »
Теж стикнувся з такою проблемою (Ubuntu Server 8.10). :( Одне з рішень ось таке:

Цитата:

...
Бывает попадаются музыкальные или видео записи когда звук очень тихий.
Особенно актуально это для ноутбуков в которых маленькие динамики и смотреть фильм приходиться буквально влипнув в клавиатуру.

Одним из решений вопроса являеться использования хитрых параметров mplayer.

mplayer -af volume=40dB [Ваш шлях до відеофайлу]

Такие параметры заставят mplayer прогонять звуковую дорожку фильма через фильтр повышения звука прямо во время просмотра фильма.
...

Коли виконав дану команду, то аж підскочив - у мене ж всі регулятори були на максимумі і наушники теж. Думав оглохну... :):):):):)