Автор Гілка: Хто мав справу з dvb картами, необхідна допомога  (Прочитано 1642 раз)

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Значить, є в мене в наявності карта супутникового тв - Dynavision SatSta2, вхід usb, що створює багато проблем, карта така собі поганенька, але дісталася мені задарма. Взагалі-то мені ТВ на компютері не дуже потрібно (хоча нету для перегляду тв не вистачає), але за вікном висить офсетна антена, і щоб вона там дарма не висіла придумав налаштувати карту на Лінаксі.
  
Що робив - так це трохи погуглив, і нічого корисного не знайшов. Далі пробував сам по деяким рекомендаціям через встановлення програм посавити всі пакети котрі повязані зі словом dvb, особливо не допомогло, так як навіть у диспетчері пристроїв карта показується як невідомий usb пристрій.  Те, що карта працює я точно знаю, так як на Вінді спокійно дивився тв з Сіріуса, хоча там карта з дровами відкрила лише 15 каналів, серед яких 6 можна дивитися.

Надіюсь, що хтось мав справу зі схожими апаратами і мені допоможе, або наставить на вірний шлях
« Змінено: 2009-03-21 21:33:25 від topinambur88 »

Grandhaker

  • Гість
Можливо це банально,але спробуйте наступне:
Зайдіть на сайт виробника,і пошукайте там драйвери.
Ще раз "погугліть"спробуйте в запит ввести теги якими ви б могли описати проблему.
Пошукайте щось на форумах наших іноземних побратимів.
Я не мав справу з Mandriva,але якщо там є засоби пошуку та встановлення драйверів,використайте всі можливості.
Спробуйте робити якісь дії з підключеним тюнером(клацати кнопки,підключати антену :-))),можливо система зрозуміє що до чого і все буде добре.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3630
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Можете показати весь вивід lsusb, що стосується картки?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
ось
[root@localhost HyperPanel2]#  lsusb
Bus 002 Device 002: ID 04b4:2101 Cypress Semiconductor Corp.
Bus 002 Device 001: ID 1d6b:0002
Bus 008 Device 001: ID 1d6b:0001
Bus 007 Device 001: ID 1d6b:0001
Bus 006 Device 001: ID 1d6b:0001
Bus 005 Device 001: ID 1d6b:0001
Bus 001 Device 002: ID 0ac8:c40a Z-Star Microelectronics Corp.
Bus 001 Device 001: ID 1d6b:0002
Bus 004 Device 001: ID 1d6b:0001
Bus 003 Device 001: ID 1d6b:0001



А ось знімок пристрою

Grandhaker

  • Гість
Так чудово,модуль dvb_usb_dw2102.Де dvb_usb означає що пристрій розпізнаеться як ТБ-тюнер підєднаний по USB,а dw2102 це напевне виробник та модель.Тепер шукаєте це все в інтернеті.
Доречі,Пану yurchor респект та уважуха(на українську це не перекласти),дуже добра порада.
--------------
М.: Зірочка за порушення пункту 2.1 правил: в українській є відповідник - "честь і хвала".
« Змінено: 2009-03-21 23:52:14 від cadca »

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Отут сказано, що для вашого DVB-тюнера є драйвер.
І ще:
Цитата
DVBtune is a simple tuning application for DVB cards supported by the
Linux DVB driver (www.linuxtv.org).
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Grandhaker

  • Гість
--
М.: Зірочка за порушення пункту 2.1 правил: в українській є відповідник - "честь і хвала".
Дякую,на наступний раз запамятаю.

Відсутній karmeljuk

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Отут сказано, що для вашого DVB-тюнера є драйвер.
І ще:
Цитата
DVBtune is a simple tuning application for DVB cards supported by the
Linux DVB driver (www.linuxtv.org).


Спасибі.
Я так розумію, мені доведеться працювати з ядром і якимось чином його змінювати. До цього щось подібне я робив місяць тому, коли на СюЗі змінював драйвер до відеокарти. Тому постає питання, чи не є це дуже ризикованою справою для мене?