Автор Гілка: Utel + Huawei E220 Modem  (Прочитано 11223 раз)

Відсутній Olehkh

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Utel + Huawei E220 Modem
« Відповідей #15 : 2008-08-14 13:47:34 »
а в мене навпаки проблеми з wifi та спільним доступом до інтернету.....

Praporshic

  • Гість
Re: Utel + Huawei E220 Modem
« Відповідей #16 : 2008-08-14 13:57:15 »
Плюс ще невідомо, як воно далі буде все, бо перспектива правити кожен раз resolv.conf не смалить. Адже на роботі WiFi з DHCP, а вдома знов 3G.
Приберіть з /etc/resolv.conf усе, що там є - тоді він має наповнюватись автоматично.

Відсутній Sergii Galashyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
Re: Utel + Huawei E220 Modem
« Відповідей #17 : 2008-08-14 14:55:07 »
Плюс ще невідомо, як воно далі буде все, бо перспектива правити кожен раз resolv.conf не смалить. Адже на роботі WiFi з DHCP, а вдома знов 3G.
Приберіть з /etc/resolv.conf усе, що там є - тоді він має наповнюватись автоматично.
Так і відбувається. Коли з'єднується ppp0 -- ставить туди 10.11.12.* сервери, а коли від'єднується -- відкочує до попереднього стану. Але ці сервери не працюють у мене, тільки ті, що вказав вище. Планую їх в конфігурацію kppp включити, увечері ще поекспериментую.
Ubuntu 10.10 @ Dell Latitude E6500

Відсутній Sergii Galashyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
Re: Utel + Huawei E220 Modem
« Відповідей #18 : 2008-09-03 00:01:06 »
Опісля 2+ тижнів користування можу зробити деякі висновки.
0. Драйвер та kppp працюють прекрасно, дозвон відбувається в лічені секунди, якщо вчасно "покласти" зайві інтерфейси (у мене це eth1, на котрому висить wifi через ndiswrapper) - всі маршрути та сервери імен встановлюються гавтоматично.
1. Загалом інтернет працює стабільно, розриви зв'язку бувають вкрай рідко.
2. Швидкість вельми добра, на тестах до 2МБіт, чисельно середню температуру по лікарні не скажу, але суб'єктивно - вистачає з головою.
3. В останній день місяця контрактники кинулися докачувати квоти, тому канал "підсів". Опісля півночі все нормалізувалося.
4. Ще з мінусів: невідповідність тарифних планів наявним швидкостям, трафік вилітає в трубу тіки так :)
Ubuntu 10.10 @ Dell Latitude E6500

Відсутній Sergii Galashyn

  • Новачок
  • *
  • дописів: 40
  • Карма: +0/-0
Re: Utel + Huawei E220 Modem
« Відповідей #19 : 2009-05-31 01:24:56 »
Думаю, варто зробити невеличку примітку з точки зору оновлень ОС.

Робота інтернету Utel з цим модемом в *ubuntu 9.04, а конкретно використовуючи NetworkManager є перфектною: модем не тільки розпізнався відразу після підключення, але й Utel було запропоновано в якості однієї з опцій для України. Завдяки чому я мав інтернет ще завантажившись з Live-CD.

Майже те саме можна сказати й про Wi-Fi, хоч це й трохи інша пісня.

Ubuntu 10.10 @ Dell Latitude E6500