Автор Гілка: відсутній звук в ubuntu 9.04  (Прочитано 5628 раз)

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #15 : 2009-08-12 18:00:13 »
як бачиш немаэ :(
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3630
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #16 : 2009-08-12 18:00:40 »
Так це C-Media... Не знаю щодо виходів, а за сам звук C-MEDIA мають відповідати модулі
snd_intel8x0 та
snd_ac97_codec
(у мене, принаймні так завжди було в rpm-дистрах). Є такі? Подивитися можна командою
lsmod |grep snd
Сер, завантажено аж два модулі:
snd-hda-intel: model=uniwill-m31 options bt87x index=-2 options
snd-hda-intel: model=hp-m4 enable_msi=1
Один з неправильними параметрами, на що система і лається. Див. вище.
/me підозрює, що ihor вже хтось «допомагав».

ihor: У вас у pavucontrol показано, що вивід «Null». Якщо вам радили завантажувати купу модулів, зробіть так, щоб все повернулося до початкового стану.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #17 : 2009-08-12 19:10:36 »
мені вже надоїло з нею маятися і так часу мало, завтра удалю ос і все :(
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

romi

  • Гість
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #18 : 2009-08-12 19:49:56 »
мені вже надоїло з нею маятися і так часу мало, завтра удалю ос і все :(
А чим будете користуватися? Відновсом?
Може варти спробувати якийсь інший дистрибутив Лінукса, наприклад DeepStyle.

В Ubuntu в мене теж були проблеми зі звуком, а в DeepStyle прописав
alsaconf
Написнув три рази Enter і звуком більш проблем не було.
« Змінено: 2009-08-12 22:08:35 від romi »

Волшебный Кролик

  • Гість
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #19 : 2009-08-12 20:01:40 »
... DeepStyle ...

gvy, уклінно прошу мене пробачити. Ви були праві. Ви завжди були праві...

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #20 : 2009-08-12 22:06:07 »
мені вже надоїло з нею маятися і так часу мало, завтра удалю ос і все :(
А чим будете користуватися? Відновсом?
Може варти спробувати якийсь інший дистрибутив Лінукса, наприклад DeepStyle.

В Ubuntu в мене теж були проблеми зі звуком, а в DeepStyle прописав
alsaconf
Написнув три рази Enter і звуком більш проблем не було.

Правильно сказано ст ;)арим глюченим провереним відновсом...
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #21 : 2009-08-12 22:34:36 »
... DeepStyle ...
gvy, уклінно прошу мене пробачити. Ви були праві. Ви завжди були праві...
(отакі очі)

PS: 2 ihor: якщо є можливість та бажання, можете спробувати, чи буде звук із альтовским livecd:
ftp://ftp.linux.kiev.ua/pub/Linux/ALT/4.1/Desktop/current/iso/
(та чи робить решта того, що треба)
« Змінено: 2009-08-12 22:45:16 від gvy »

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #22 : 2009-08-12 22:52:03 »
у мене є вдома звукова pci genius cmi8738. Якщо поставити замість інтегрованої HDA то  ::)ubuntu перестановлювати треба і як саме???

Чи взагалі поможе хоть скажіть то... :-/
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #23 : 2009-08-12 23:01:18 »
вже ніч нічого не видно :-/

Цитата
PS: 2 ihor: якщо є можливість та бажання, можете спробувати, чи буде звук із альтовским livecd:
ftp://ftp.linux.kiev.ua/pub/Linux/ALT/4.1/Desktop/current/iso/
(та чи робить решта того, що треба)

нехочу я вже шось міняти, до юбунти я прилип і нічого міняти небуду отак... Луче з юбунтою без звуку, ніж без юбунти :P

P.S. }{оть камп свій покажу, он який він в мене
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #24 : 2009-08-12 23:38:39 »
> до юбунти я прилип
Прошу вибачити, я тоді пішов -- по збоченнях не консультую.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3630
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #25 : 2009-08-13 07:51:55 »
вже ніч нічого не видно :-/

Цитата
PS: 2 ihor: якщо є можливість та бажання, можете спробувати, чи буде звук із альтовским livecd:
ftp://ftp.linux.kiev.ua/pub/Linux/ALT/4.1/Desktop/current/iso/
(та чи робить решта того, що треба)

нехочу я вже шось міняти, до юбунти я прилип і нічого міняти небуду отак... Луче з юбунтою без звуку, ніж без юбунти :P

P.S. }{оть камп свій покажу, он який він в мене
Не міняйте, але, якщо можна, будьте акуратнішими. У вас мало все налаштуватися під час встановлення. Якщо ви спробуєте почати все з чистого листа (перевстановити «з нуля»), дуже ймовірно, що у вас все вийде. Принаймні тюнер може запрацювати.

Крім того, у пораді gvy немає нічого поганого: якщо працюватиме у якомусь з live-дистрибутивів, звідти можна буде запозичити налаштування і зробити все як треба у вашому улюбленому дистрибутиві. Я б на вашому місці не нехтував цією порадою (gvy дасть нам обом фору у цих питаннях).

По темі: судячи зі звукової картки, що лежить на столі, у вашому комп’ютері є ще і вбудована картка. Чи не забули ви вимкнути її у BIOS?
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #26 : 2009-08-13 10:01:57 »
вчора камп здох довго :'( відповіді чекав... при загрузці хр - синій екран BSODANUL по повній програмі. Вирішив переустановити камп але всеодно вискакує екран смерті. Пишу від другого компютера (їх в мене в дома 2). Проблема в тім що запускав меморі тест опера справна, ubuntu робить як часікі хоть звуку немає ::). проблем апаратних неповинно бути отже програмна помилка. Як її виправити
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3630
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #27 : 2009-08-13 11:19:45 »
вчора камп здох довго :'( відповіді чекав... при загрузці хр - синій екран BSODANUL по повній програмі. Вирішив переустановити камп але всеодно вискакує екран смерті. Пишу від другого компютера (їх в мене в дома 2). Проблема в тім що запускав меморі тест опера справна, ubuntu робить як часікі хоть звуку немає ::). проблем апаратних неповинно бути отже програмна помилка. Як її виправити
Тобто ви хочете сказати, що і після перевстановлення Windows ви не можете завантажити систему у безпечному режимі? Якщо ви перевстановили Windows, можливість завантажувати Ubuntu мала зникнути. Ви і Ubuntu перевстановили?

У крайньому разі, для початку скиньте налаштування BIOS до типових.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній ihor

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 65
  • Карма: +0/-0
  • Філософ
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #28 : 2009-08-13 14:08:31 »
вчора камп здох довго :'( відповіді чекав... при загрузці хр - синій екран BSODANUL по повній програмі. Вирішив переустановити камп але всеодно вискакує екран смерті. Пишу від другого компютера (їх в мене в дома 2). Проблема в тім що запускав меморі тест опера справна, ubuntu робить як часікі хоть звуку немає ::). проблем апаратних неповинно бути отже програмна помилка. Як її виправити
Тобто ви хочете сказати, що і після перевстановлення Windows ви не можете завантажити систему у безпечному режимі? Якщо ви перевстановили Windows, можливість завантажувати Ubuntu мала зникнути. Ви і Ubuntu перевстановили?

У крайньому разі, для початку скиньте налаштування BIOS до типових.

Ні взагаліто я хотів сказати що безопасний режим не запускався(Bsod). (а юбунту  при загрузці через груб запускався і робив, хоча бачив лише інтегрований звук при тому що він був відключений в біосі {коли встановлював звукову карту я його вирубив через біос провсяк випадок}Тому я вирішив переустановити віндовс через загрузочний диск, але не вдавалось... BSOD Але вже проблема вирішена мої дії були такими:

1. Запустив акроніс через загрузочний диск і відформатовав C: (де була ОС ХР), але й груб улетел
2.Прийшлось систему ставити з чистого листа (дані відновив відновив через юбунту)
3.BSODa вже небуло як і проблеми :)
4. 12:45 за києвським часом через акроніс відформатував розділ ext4 i swop в один ntfs розділ (ubuntu умер... :-/)
5. Поставив хр і софт... От думаю шо робити з 3-м розділом в якому був юбунту ставити понаново чи зпускати поки live CD. Для виявлення проблеми зі звуком

P.S. Тему можна закривати на сумній ноті :'(
--------------------
М.: (*) п.3
« Змінено: 2009-08-13 19:19:15 від Piktor »
Я п'ю, курю, матюкаюся, не сприймаю більшість людей та для мене не існує більшість моральних принципів!!! ха-ха-ха, шучу, взагалі-то я білий та пухнастий :)

romi

  • Гість
Re: відсутній звук в ubuntu 9.04
« Відповідей #29 : 2009-08-13 17:08:29 »
Якщо уже LiveCD то краще Knoppix
До речі, перевірте чи в Knoppix у вас буде звук чи ні.
-----------------
М.: Якщо не вийде Knoppix, можна спробувати Mandriva - а раптом вийде. Далі на черзі SuSE, Arch та інші товариші.
Власне, до чого я це ведиу - * по п. 2.4 (flood).
« Змінено: 2009-08-13 19:21:11 від Piktor »