Автор Гілка: як провірити температуту відеокарти?  (Прочитано 6979 раз)

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #15 : 2010-12-04 17:21:22 »
Там дрова на wifi одразу стали. А я на дебіані й досі поставити не можу.

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #16 : 2010-12-04 17:35:18 »
Хм-м... Чому в усіх (ну майже в усіх) бубунта?
Хороша маркетингова політика. Інформація керує світом. Якби я десь тепер знайомився з Лінуксом, то дуже ймовірно, що б бубунтою й користувався.  
« Змінено: 2010-12-04 17:37:21 від Re. »

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #17 : 2010-12-04 18:46:32 »
І я сам юзаю дебіен. Але всим ставлю убунту.

r00t x

  • Гість
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #18 : 2010-12-05 00:49:30 »
...  Якби я десь тепер знайомився з Лінуксом, то дуже ймовірно, що б бубунтою й користувався.  
а-а, ну її. У мене дисків 7-9 з Убунтами десь валяється. Я ж ото начитався що вона "така ж хороша, дай хоч родивиться" - і став купувати новіший та новіший дистр. Та воно хоч і зветься "хрістіян едішн", бо мало б за ідєю "по-божеськи" ставитись до користувачів... Але я вирішив (переконався), що її створюють якісь чорти із пекла, і той дистр не для моїх нервів, бо ні один не захотів завантажуватись для початку процесу установки (такк же само як і абсолютно вся лінійка АльЛінуксів)

Там дрова на wifi одразу стали. А я на дебіані й досі поставити не можу.
Ну тож Деба. Вона для сильних. Хочете - юзайте, не хочете перейдіть на щось - вибір то еге-ге який  8-). Не то що і вінді.


І я сам юзаю дебіен. Але всим ставлю убунту.
хм-м, цікава у вас маркетингова політика. Ставите іншим просто тому що тама менше мороки з тими ж дровами та інш.?
« Змінено: 2010-12-05 02:35:05 від Re. »

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #19 : 2010-12-05 02:50:39 »
Ставите іншим просто тому що тама менше мороки з тими ж дровами та інш.?
Цього більш ніж достатньо. Відверто кажучи, сам не знаю, що порадити новачку: Madriva ніби на півшляху до власної могили; Opesuse інколи нестабільний, тішить, що вони на безверсійні випуски перейдуть — може й спробую; Ubuntu ще досі руки не долізли спробувати. Тільки без фанатизму, я розумію, що консоль і треті кеди вас не лякають, але не всі такі, далеко не всі.

M.: про бубунтизм краще створити іншу гілку, а цю лишити в спокої з основним питанням. І, шановний пане r00t x, про авторське право я попереджав, тому не змушуйте мене вилучати ці посилання зайвий раз та не перетворюйте форум на ваш особистий блог. Якщо дуже кортить поділитись музичними уподобання, то вказуйте лише назву пісні, а ті кому потрібно, ті знайдуть, де послухати.

 

Відсутній sirin

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 54
  • Карма: +0/-0
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #20 : 2010-12-05 09:17:25 »
Дуже дякую, за допомогу, не думав, що на моє просте запитання буде стільки відповідей( навіть суперчок), а також прошу настроїв і темп. показала +91 і кулер постійно працює!!!!, я поняв, що мені пора в сервісний центр, чистити пилюку?

Відсутній modeus

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 278
  • Карма: +0/-0
  • openSUSE 11.4
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #21 : 2010-12-05 09:48:07 »
Цитата
показала +91
Звісно це дуже багато. Не дивно, що ноут виключається. Тим я їх і не люблю - сам не почистиш нормально.
« Змінено: 2010-12-05 09:50:48 від modeus »
Expectavimus lucem... Et esse tenebrae

idontremember

  • Гість
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #22 : 2010-12-05 12:38:48 »
... Відверто кажучи, сам не знаю, що порадити новачку: Madriva ніби на півшляху до власної могили. ..... консоль і треті кеди вас не лякають...
Взагалі найкраще якщо користувач сам обере _для себе правильний_ дистрибутив (через місяці  :o перебирань, установок, налаштувань). Але якщо потрібно "всьо і сразу", тим більш якійсь блондинці, то і я не знаю що порекомедувати вставити.
---
З Madriva буде те саме що і з Mandrake. А може і ні - побачимо.
---
Консоль...? Та я ще sed не знаю. Але обов'язково потрібно вивчити!

M.: Якщо дуже кортить поділитись музичними уподобання, то вказуйте лише назву пісні, а ті кому потрібно, ті знайдуть, де послухати.
Але ж пісенька (виконання) - просто чудо!
---
р-р-р, але ж якби це виглядало б? Повідомлення і вкінці назва пісні?  :-X Та я зрозумів, але не зовсім. Інші ж посилання можна вказувати (http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1291293755/0#8 ). Там також є чиїсь авторські права. Знаю, що за обговорення дій модераторів бан, але ж я тут нічого...

---
Цитата
...не думав, що на моє просте запитання буде стільки відповідей( навіть суперчок), ... чистити пилюку?
---
... сам не почистиш нормально.
Де суперечки ?  :D
Ну у мене все чистенько - я ще навіть, із кінця літа, не зібрав системний блок до купи. В завершення теми: малюнок.

Я пішов сюди. Про всяк випадок, а то випадки різні бувають.
« Змінено: 2010-12-05 12:55:19 від idontremember »

Відсутній sirin

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 54
  • Карма: +0/-0
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #23 : 2010-12-07 21:49:18 »
Дуже д’якую!! Завдяки Вам усім відправив мій АСЕР в "чистку" витрасли пилюку, поміняли термопасту і 66 град. :)

r00t x

  • Гість
Re: як провірити температуту відеокарти?
« Відповідей #24 : 2010-12-08 18:38:39 »
66 град. :)
А то,  ;) :D , але 66 для мого ящика - то вже точно ознаки якоїсь хвороби. А для ноута то мабуть нормально  :-/ .