Автор Гілка: Передача інформації з компа на екран телевізора  (Прочитано 3518 раз)

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Чи немає можливості транслювати відео та аудіо записи з компа на екран телевізора?
Обов’язково потрібна TV  карта?                                  

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Треба не TV карта, а  відеокарта з S-video виходом. Але, здається, можна зробити перехідник і з VGA.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
Треба не TV карта, а  відеокарта з S-video виходом. Але, здається, можна зробити перехідник і з VGA.
Дякую! Вже замовив перехідник  з VGA :)

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Все хотів скористатися RCA (тюльпаном) для виводу фільмів на великий телевізор. Але поки "переїхав" в кімнату з телевізором то відюха згоріла. :( Ось тепер стоїть нова з трьома виходами VGA, DVI, HDMI. VGA використовується для монітора, тому якщо використовувати перехідник VGA-RCA, то доведеться, ще купляти перехідник DVI - RCA... isydor скільки той перехідник VGA-RCA коштує? А чи існують перехідники DVI-RCA та HDMI-RCA в природі? І який перехідник в RCA оптимальніше використати?
« Змінено: 2011-03-14 19:21:20 від Ign1111 »
Linux. The future is open.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
isydor скільки той перехідник VGA-RCA коштує? А чи існують перехідники DVI-RCA та HDMI-RCA в природі? І який перехідник в RCA оптимальніше використати?

120 гривень +/- Це знайомий постачає без накруток, а так думаю 140-150.

А чи існують перехідники DVI-RCA та HDMI-RCA в природі? І який перехідник в RCA оптимальніше використати?

Обов’зково взнаю, але поясніть популярно, на пальцях: для чого це потрібно. Бо я на тому зовсім не розуміюсь.



Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Обов’зково взнаю, але поясніть популярно, на пальцях: для чого це потрібно. Бо я на тому зовсім не розуміюсь.

Потрібно для того ж, що і вам. Вивести зображення на телевізор.
Linux. The future is open.

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0

Потрібно для того ж, що і вам. Вивести зображення на телевізор.

Невпевнений. що зіпсований телефон допоможе, але...
сказали наступне: - DVI-RCA та HDMI-RCA  це практично те саме, як і з якого боку дивитись
                            - навіщо ускладнювати ситуацію, якщо є VGA
                            - насамперед потрібно брати до уваги те, шо є у компі і що є в телевізорі
 P.S. Шнурі такі і їм подібні простіше знайти там, де продають фото і відео прилади, а не компи.


Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
сказали наступне: - DVI-RCA та HDMI-RCA  це практично те саме, як і з якого боку дивитись

Я дивився опис тих роз’ємів. HDMI не має жодного аналогового відео, хоча всюди пише, що воно відрізняється від DVI тільки наявністю цифрового звуку. DVI має аналогове відео, от тільки композитного відео не знайшов... Якщо горизонтальна синхронизація це і є композитне відео, тоді можливо...

- навіщо ускладнювати ситуацію, якщо є VGA

До vga підключений монітор...

- насамперед потрібно брати до уваги те, шо є у компі і що є в телевізорі

В компі VGA, DVI, HDMI. В телику SCART.
Linux. The future is open.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Я б сказав, що дивитися треба в магазині радіодеталей. чомусь мені так здається. А якщо купити перехідник з DVI-VGA повісить туди монітор? А з ВГА на телик??

Відсутній isydor

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 435
  • Карма: +0/-0
В компі VGA, DVI, HDMI. В телику SCART.

Нажаль, друже, для SCART’у немає рішення :( Консультувася з трьома продавцями цифрового обладнання.
« Змінено: 2011-03-16 13:20:11 від isydor »

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
А якщо купити перехідник з DVI-VGA повісить туди монітор? А з ВГА на телик??

То вже вийде два перехідника...

Нажаль, друже, для SCART’у немає рішення :( Консультувася з трьома продавцями цифрового обладнання.

А якщо проконсультуватися з продавцями аналогово обладнання? SCART точно має композитне та компонентне відео та звук, тому повністю сумісний з RCA, причому не тільки на вхід але й ще на вихід. До того ж сумісний з S-Video... А якщо ви кажете, що є рішення для vga-rca, то дивно якось звучить, що нема для SCART...
« Змінено: 2011-03-16 17:57:40 від Ign1111 »
Linux. The future is open.

Відсутній peinguin

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1418
  • Карма: +0/-0
Вам в якусь суму вложитись треба?

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Вам в якусь суму вложитись треба?

Ні в яку. 150 грн за перехідник я не готовий платити зараз. Якби була стара картка з композитним виходом, то я б роз’єми і дроти купив би сам відповідної довжини і спаяв би. Вийшли б копійки. А спаювати vga роз’єм зі скартом якось стрьомно. Все, що нарив інеті, так там схеми, тобто треба туди ще якісь кондьори, резистори і ще щось впаювати і подавати напругу...
Linux. The future is open.