Автор Гілка: Відеокарта чи плата?  (Прочитано 8813 раз)

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #15 : 2014-08-10 20:58:39 »
Так вона ж без решітки...

все рівно інша НОВА відеокарта пищить. то проблеми ... я незнаю в чому. Ядумав що зможу на новий комп заробити... фіг там.

А розбирати у мене і без вкарти є що: велісапєд, пральну машинку..

Тобто без решітки? 8600 GTS (512 MB) з решіткою (чорна металева з червоними пластиковими вставками), кулером (дуже дрібним на радіаторі, кріпиться на три гвинтика до радіатора) і радіатором (алюміній, кріпиться чотирма гвинтами до плати).
« Змінено: 2014-08-10 20:58:57 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #16 : 2014-08-10 21:18:47 »
Off-topic:
чи хочете ви побачити тут кілька кілобайт істІрії з приводу моєї відеокарти та сусідів?

Вже написав.


---
Off-topic:
С0сіди: ... давня історія... почалась ще мабуть при створенні всесвіту...

Цим літом привезли вони сіно. Хмарно було і гриміло - попросили у мене на одну ніч брезент. Минув місяць, я вже задовбався слухати їхні "нема грошей, нема грошей, ось може завтра..." Але постійно бачу сусідку з повними сумками харчів. Іще раз сказав їм що якщо вони мені не віддадуть брезент, то я його сам зніму.  Сусідка почала орати на мене: "він тобі пече, шо він там пропаде чи шо..." Ну я потім іще рах прийшов до них - нагадав - знову крику на все село...

Потім наступного дня пішов і забрав свій брезент. А він іще дужче зіпсувався - дірки стали більшими та і взагалі тканина стала менш міцною.

Потім вони до мене (доця і мама) прийшли стали орати аж губи синіли. Потім іще раз прийшли аж в хату і почали мене виховувати - знову орали аж синіли.

---
Потім (опять-знову) владік (14 років) чи його батько запаскудили комп. І відеокарта накрилась і там іще деякі проблеми виникли бо там диск іде та сата - через це для того щоб вантажився комп потрібно було ставити вінду ВІДКЛЮЧИВШИ САТА ДИСК. За тирнет вони не платили та і компом поки не користувались - бо зі мною посварились.

Потім приходили до мене (тато та синуля) хотіли купити відеокарту, але як завжди вони звикли - гроші потом колись віддамо. Я сказав що спочатку гроші потім відеокарта. Отак за два тижні вони і не назбирали 200 грн., а на горілляку та цигарки по 15-20 грн за пачку кожного дня є.

Ну якось вони мене вмовили шоб я їм "продав" відеокарту, але гроші як завжди колись потом... Домовились що синуля буде пасти корів і в понеділок мені 75 і у вівторок 75, а потім іще колись 60 віддасть.

Ну зробив я їм абсолютно все. Жінка так і заглядала чи у мене получається і питала як бігом я його зроблю.

І коли я вже виходив від них то тетяна почула що її чоловік мені сказав що владік потом зі мною розрахується. І як почала орати на все село, що і в школу треба скуплятись і те і се...

А домовились ми з її мужєм і синуьою так: якщо він зі мною не розрахується до вечора вівторка - то я забираю відеокарту.

Про облікові записи вони знають, але толку ніякого. владік вже з купою дисків сидить впизає свої ігри. Незнаю чи схоче він завтра йти коровам хвости крутити. Бо за ці дні вони дуже зскучились за інтернетами та дебільними іграми.
---
От така от істІрія. Якщо щось їм не так - то хай дують в магазин і за 500-600 грн купують.

пІчально те що я такий лошара і ведусь на їхні обіцянки. Я про кредити їхні нічого не кажу - бо навіть їхні внуки будуть розраховуватись по кредитам.

---


ото така відеокарта - але решітки я там не бачу. Чи може ви називаєте решіткою та що під пропелєром?
« Змінено: 2014-08-10 23:14:07 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #17 : 2014-08-10 23:38:42 »
Те шо під пропелером, здаєтья, називається радіаторною решіткою.
У мене схожа за конструкцією NVIDIA 9600 GT у якої гвинтиками можна відкрутити і зняти і кулера і решітку. Головки гвинтиків доступні зверху плати.

Для чого 8600? В комп. ігри ж не граєте. ЗАмініть на щось більш економне.
« Змінено: 2014-08-10 23:40:27 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #18 : 2014-08-10 23:50:36 »
у мене зараз Palit GeForce GT610 1024Mb GDDR3 810Mhz, а 8600 "продав" сусідам.

Я не граю але для малювання великих малюнків потрібен потужніший комп. І навіть деяке інше ПЗ тормозить.Ну тобто я хочу щоб швидше працювало, а не по декілька секунд чекати поки граф редактор відобразить або сховає шар малюнку або зробить заливку ... :( або зберігає файл десятки секунд. Я із растром та вектором працюю. І там і там гальма  :(
« Змінено: 2014-08-10 23:55:04 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #19 : 2014-08-11 00:47:18 »
А інші апартні характеристики компа?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #20 : 2014-08-11 06:31:43 »
проц 2ядерний 2.11 амд,

плата Asus M2N-E, ID MCP55-M2N-E-00

ДДР2-память 2 або 3 Гб

(з 3 Гб швидше працює. Але якщо планку на 1  Гб я втикаю, то воно дуже нестабільно працює - сам перезавантажується, не вмикаєься - пищить так наче відеокарта негодна, І  НАВІТЬ ІЗ 2 Гб іноді також таке буває, але рідше), а раніше чудово працювало із 3 Гб.

сата-диск ST325062 0NS SCSI Disk Device 250 Гб.

відео вище вказав.
---
Є не лінуксове питання: ХР буде бачити 4 Гб памяті? По теорії повинно бачити і використовувати, але я десь читав, що більше 3  (трьох) ХР не використовує. (?)
« Змінено: 2014-08-11 06:36:26 від idontremember »

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #21 : 2014-08-11 11:35:45 »
Цитата
Є не лінуксове питання: ХР буде бачити 4 Гб памяті? По теорії повинно бачити і використовувати, але я десь читав, що більше 3  (трьох) ХР не використовує. (?)
Ставте 64 бітну Windows XP, а крще 64 бітну Windows 7 бо з Windows XP 64 bit можуть бути проблеми (в мене деякі комп. ігри не працюють взагалі або працюють не так як мусили б тому в мене є також Windows 7). Windows XP 32 bit не баичв навіть 2 Гб RAM із 3 встановлених (можлиов це через те що одна плата на 1 Гб а інша на 2).
Цитата
проц 2ядерний 2.11 амд,
Дуже інформативно. Модель яка?
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

idontremember

  • Гість
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #22 : 2014-08-11 14:38:12 »
64 бінту ХР вже скачав, але ставити...??? - та я не переживу  ;D

64 біт "спєрмьорку" іще не шукав.

Ставив 7 в віртуалці в Лінуксі - просто для того щоб не лякатися коли буду комусь ремонтувати систему.

вінХР 32біе у мене бачить всі 3 Гб оперативки. Коли купляв цей комп  - у ньому було лише 1 Гб. Довелось докуповувати іще 2. І от знову не вистачає ресурсів, потужності.

Процесор DualCore AMD Athlon 64 X2, 2100 MHz (10.5 x 200) 4000+ (я не впевнений, але здається він 64 бітний??? - прошу не вмирати від сміху, якщо я щось дуже наплутав).

---
Якщо багато рекомендацій в тирнеті є що для того щоб було доступно більше 4 Гб памяті потрібно СТАВИТИ 64 бітні системи - і тут я "ніпонімать" - як на 32 бітну залізяку зможе поставитись 64 бітна система?

---
думаю що тут вже нема тих людей що можуть сказати "свойо слово" з приводу обговорення вінди на лінуксовому форумі.
« Змінено: 2014-08-11 14:41:43 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: Відеокарта чи плата?
« Відповідей #23 : 2014-12-13 16:10:34 »
До неданього часу, поки блок стояв на столі, то все рівно воно самостійно рандомно глючило і пищало. А особливо тоді коли в хаті було жарко. Проблему вирішив, перемістивши системник під стіл.
---
шо йому невистачає - хйзн.