Автор Гілка: Слайди в LaTeX  (Прочитано 1182 раз)

Відсутній Сергій Лисовенко

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1489
  • Карма: +0/-0
Слайди в LaTeX
« : 2010-04-23 09:28:58 »
Маю проблемку:
з допомогою бімера штампую слайди. Деякий текст може змінюватись в розмірах. Потрібен текстовий бокс, який має стале співвідношення сторін і змінну діагональ, яка залежить від кількості загнаного тексту.
Щоб потім його помістити в \resizebox і мати щастя.
Якщо Лінукс написали студенти - нехай вони під ним і навчаються.

Відсутній Олександр Барановський

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 366
  • Карма: +0/-0
Re: Слайди в LaTeX
« Відповідей #1 : 2010-05-04 23:02:25 »
Деякий текст може змінюватись в розмірах. Потрібен текстовий бокс, який має стале співвідношення сторін і змінну діагональ, яка залежить від кількості загнаного тексту.
Гммм... Ви хочете донести до слухачів свої думки чи просто впихнути на один фрейм більше інформації, хай навіть і дрібненькими буквами? :-) Можливо, краще зробити бокс з фіксованою висотою і шириною? Тобто резервуєте бокс для «найвищого» тексту. Але на одному слайді там буде трошки тексту і вільне місце, а на іншому — заповнено повністю. Якщо далі є текст, то він знає своє місце, а не стрибає, як скажений. Гляньте файл TEXMF/doc/latex/beamer/examples/a-conference-talk/beamerexample-conference-talk.tex, перший фрейм у додатку:
...
Partial order: \tikz[baseline] \draw[thick,-stealth'] (0pt,.5ex) -- (5mm,.5ex);
[glow]\uncover[/glow]<2>{\textcolor{blue}{Compatible as children of root: \tikz[baseline] \draw[thick] (0pt,.5ex) -- (5mm,.5ex);}}
...
Я тут просто шматочок вирізав з прикладу... головне — \uncover. На першому слайді щось малюється, пишеться. На другому слайді — оте Compatible as children of root дописується. Але бокс має однакову висоту на обох слайдах.
« Змінено: 2010-05-04 23:04:04 від ombaranovskyi »
У своїх заявках дехто з науковців описував, якими корисними будуть їхні заплановані дослідження для національних інтересів, тоді як насправді ними рухала щира наукова допитливість і бажання написати пару статей.
Станіслав М. Улям, «Пригоди математика»