Автор Гілка: Завантажувальні казуси з DesktopBSD  (Прочитано 12046 раз)

Відсутній ZwCreateMutant

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Вітаю. Така фігня ось вийшла. Захотілось спробувати BSD. Взнав, що є такий дистрибутив BSD як DesktopBSD, який відрізняється від власне FreeBSD, на якому базований - можливістю завантажитися без встановлення, що для мене важливо (нікуди поки що ставити). До речі, може я неправильно зрозумів про неможливість спробувати FreeBSD без інсталяції - то поправте мене. Можливо вам відомі якісь інші варіанти BSD з такою можливістю. Підкажіть.
Отже. Диск можна вважати абсолютно гожим. Власне проблема - у взаємодії з мишею. Курсор на жодному етапі завантаження не реагує адекватно на рух миші. Дуже швидко застрибує у правий верхній кут і вся його реакція на мишу - це хаотичні ковзання по цьому краю монітора...
 Зрештою, клацаючи клавішами мені вдалося завантажитись, але і там, вже при повному розгортанні середовища курсор поводився аналогічно. Все ж інше в роботі системи було наче добре.
Може хто знає, що тут можна зробити?
Перепрошую за каламбур і нелаконічність.

Михайло Даниленко

  • Гість
Re: Завантажувальні казуси з DesktopBSD
« Відповідей #1 : 2009-05-22 13:14:19 »
Стосовно самої проблеми - не знаю, але поки не вирішите, можете використовувати керування миші клавіатурою:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mouse_keys

Відсутній ZwCreateMutant

  • Новачок
  • *
  • дописів: 3
  • Карма: +0/-0
Re: Завантажувальні казуси з DesktopBSD
« Відповідей #2 : 2009-05-25 11:44:33 »
Дякую. :) Клавішами курсор рухається чудово.
Хотів іще додати: рухи мишею призводять до завантаження процесора ~100% з боку переривань, на час руху. Можливо більш обізнана людина вже б давно розв*язала проблему, але я - не великий спец в Юнікс взагалі і BSD зокрема. Тож не судіть суворо.
Ось шматок ядерних записів під час завантаження, де я побачив зв*язок з мишею. Може по цьому щось видно? Може чогось немає потрібного?
Цитата
... ... ...
atkbdc0: <Keyboard controller(i8042)> port 0x60, 0x64 irq 1 on acpi0
atkb0: <AT Keyboard> irq1 on atkbdc0
kbd0 at atkbd0
atkbd0: [GIANT-LOCKED]
psm0: <PS/2 Mouse> flags 0x1000 irq 12 on atkbdc0
psm0: [GIANT-LOCKED]
psm0: model Generic PS/2 mouse, device ID 0
... ... ...