Автор Гілка: Дивина з konqueror і сокетами  (Прочитано 9418 раз)

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
В мене така штука, я пишу одну програмку яка використовує сокети (sys/socket.h) коли в мене не було інтернету то вона красиво працювала по локалгості і нормально запускався апач і працював konqueror (конектився по локалгості до лакального сервера apache)  але тепер коли замутив інет (pppoe в режимі bridge) то в фоксі інтернет є але konqueror не показує жодної сторінки, зразу каже шо не можливо підключитись до сторінки, також апач перестав стартувати і саме головне мій проект не працює(функція connect() повертає -1), до речі я його на роботу брав і там в мене на віртуалці дебіан тоже стоїть, то там він в мене по інтернету працював. Не знаю чи то звязане шось з моїм інтрнетом бо коли я відключаю його то нічого не міняється так само нічого не паше, допоможіть шо то таке може бути.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #1 : 2007-10-02 20:12:50 »
Будь-ласка, пишіть повідомлення зв'язно, бо зараз вони "характеризуються підвищеною ентропією"(с)

Я так зрозумів, ваша проблема не пов'язана з вашою програмою. Просто не працюють конкверор, апач, ваша програма, та, можливо, ще щось. Так?

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #2 : 2007-10-02 22:33:44 »
Будь-ласка, пишіть повідомлення зв'язно, бо зараз вони "характеризуються підвищеною ентропією"(с)

Я так зрозумів, ваша проблема не пов'язана з вашою програмою. Просто не працюють конкверор, апач, ваша програма, та, можливо, ще щось. Так?
Так

Відсутній sicheslav

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • It's my Life...
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #3 : 2007-10-03 13:50:32 »
В мене така штука, я пишу одну програмку яка використовує сокети (sys/socket.h) коли в мене не було інтернету то вона красиво працювала по локалгості і нормально запускався апач і працював konqueror (конектився по локалгості до лакального сервера apache)  але тепер коли замутив інет (pppoe в режимі bridge) то в фоксі інтернет є але konqueror не показує жодної сторінки, зразу каже шо не можливо підключитись до сторінки, також апач перестав стартувати і саме головне мій проект не працює(функція connect() повертає -1), до речі я його на роботу брав і там в мене на віртуалці дебіан тоже стоїть, то там він в мене по інтернету працював. Не знаю чи то звязане шось з моїм інтрнетом бо коли я відключаю його то нічого не міняється так само нічого не паше, допоможіть шо то таке може бути.
*pardon*
 [smiley=to_clue.gif] (яке питання така відповідь ;) ) Отож: Апач- подивіться конфіги і автостарт ;). Коник:) - А що саме в ньому не стартує тепер???(Якщо апач не запущений то вам ніхто з Локалхоста й не мугикне ;D) . В своєму проекті ;) -  (якщо таки апач буде запущено))) - подивіться а чи не користуєтеся сокетами, які зарезервовано або вже зайнято )
Завжди і всюди для Добра!

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #4 : 2007-10-03 18:01:55 »
В мене така штука, я пишу одну програмку яка використовує сокети (sys/socket.h) коли в мене не було інтернету то вона красиво працювала по локалгості і нормально запускався апач і працював konqueror (конектився по локалгості до лакального сервера apache)  але тепер коли замутив інет (pppoe в режимі bridge) то в фоксі інтернет є але konqueror не показує жодної сторінки, зразу каже шо не можливо підключитись до сторінки, також апач перестав стартувати і саме головне мій проект не працює(функція connect() повертає -1), до речі я його на роботу брав і там в мене на віртуалці дебіан тоже стоїть, то там він в мене по інтернету працював. Не знаю чи то звязане шось з моїм інтрнетом бо коли я відключаю його то нічого не міняється так само нічого не паше, допоможіть шо то таке може бути.
*pardon*
 [smiley=to_clue.gif] (яке питання така відповідь ;) ) Отож: Апач- подивіться конфіги і автостарт ;). Коник:) - А що саме в ньому не стартує тепер???(Якщо апач не запущений то вам ніхто з Локалхоста й не мугикне ;D) . В своєму проекті ;) -  (якщо таки апач буде запущено))) - подивіться а чи не користуєтеся сокетами, які зарезервовано або вже зайнято )
та шо ви до мене як до якогось ламера, мені апач зараз не потрібен я просто навів приклад шо він не працює, і шо ви хтіли цим сказати - "ніхто з Локалхоста й не мугикне" і чого ви думаєте шо мої сокети працюють на 80 порту по http протоколу? А програма в мене повинна працювати через інет а не полокалгосту. А на рахунок зайнятих сокетів ви хоч самі розумієте що сказали, якшо ні тоді б вже краще не казали. Проблема шось в самій системі, бо таж моя прога на роботі працює чудово.
« Змінено: 2007-10-03 18:04:11 від patriotyk »

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #5 : 2007-10-03 18:40:31 »
та шо ви до мене як до якогось ламера,
не ображайтеся, просто ви нечітко написали, що не так. До речі, врахуйте, що тут ніхто не володіє телепатичними здібностями (ну хіба Ктулху  ;) ), тому чітко і лаконічно, будь-ласка.
Цитата
мені апач зараз не потрібен я просто навів приклад шо він не працює,
Ну от в мене сендмейл не працює, я його правда не налаштовував, але він чогось не працює....
Цитата
і шо ви хтіли цим сказати - "ніхто з Локалхоста й не мугикне"
Якщо на localhost'і висить Апач (об'єкт ХТОСЬ) і ви до нього намагаєтеся приєднатись, то він вам у відповідь, повинен щось мугикнути (тут відсилаю до RFC по HTTP 1.1), якщо ж у вас Апач (об'єкт ХТОСЬ) не запущений, тоді вам "ніхто з Локалхоста й не мугикне"
Цитата
і чого ви думаєте шо мої сокети працюють на 80 порту по http протоколу?
А по якому порту працюють Ваші сокети?
Цитата
А програма в мене повинна працювати через інет а не полокалгосту.
А ви можете приєднатися до потрібного хоста потоковим клієнтом?
Цитата
А на рахунок зайнятих сокетів ви хоч самі розумієте що сказали, якшо ні тоді б вже краще не казали.
Юначе, мужчино, старший чоловіче (потрібне підкреслити), притримайте коней.
Для початку, напишіть, що саме вам потрібно було зробити? Потім, що ви зробили. Ну і потім, що ви намагаєтеся зробити, щоб виправити?
Цитата
Проблема шось в самій системі, бо таж моя прога на роботі працює чудово.
Ви знаєте, у мене теж є проблема з системою, compiz падлюка не запускається. І не знаю, що робити (Правда на сайті compiz написано, що він офіційним драйвером для ATI XPRESS 200M не підтримується, але хто ж в це повірить:) )
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #6 : 2007-10-03 19:39:31 »
Цитата
не ображайтеся, просто ви нечітко написали, що не так. До речі, врахуйте, що тут ніхто не володіє телепатичними здібностями (ну хіба Ктулху  Підморгування ), тому чітко і лаконічно, будь-ласка.
Не ображаюсь, гаразд буду старатись  лаконічніше
Цитата
Ну от в мене сендмейл не працює, я його правда не налаштовував, але він чогось не працює....
Ні він в мене раніше працював і був настроїний коли я працював з локалгостом.
Цитата
Якщо на localhost'і висить Апач (об'єкт ХТОСЬ) і ви до нього намагаєтеся приєднатись, то він вам у відповідь, повинен щось мугикнути (тут відсилаю до RFC по HTTP 1.1), якщо ж у вас Апач (об'єкт ХТОСЬ) не запущений, тоді вам "ніхто з Локалхоста й не мугикне"

Апач висить не на локалгості а на якомусь порті, по замовчуванні на 80, а мугикнути з локалгоста  може хто завгодно, якшо я до того "хто завгодно" конекчусь по його порті і відсилаю зрозумілі йому команди. І до речі HTTP я дуже добре знаю.
Цитата
А по якому порту працюють Ваші сокети?
Це не важливо по якому порту вони пацюють, ну якшо вам дуже цікаво то на локалгості вони працювали по 8080
Цитата
А ви можете приєднатися до потрібного хоста потоковим клієнтом?
Цього я не розумію, якшо можна скажіть про що ви кажете(часом не про телнет?)
Юначе, мужчино, старший чоловіче (потрібне підкреслити), притримайте коней.
Для початку, напишіть, що саме вам потрібно було зробити? Потім, що ви зробили. Ну і потім, що ви намагаєтеся зробити, щоб виправити?
Мені потрібно зробити шоб функція connect() не повертала -1, причому проблема не в програмі бо повторюю ше раз та самісінька прграма навіть не переклмпільована(і перекомпільована тоже) на роботі працює а дома ні. я нічог оне зробив але в мене підозра шо ті сокети чогось працють не через інет а чогось по локалгості де в мене на даному порті нічого не запущено і нічо його не слухає, так само чогось konqueror не паше і в мене підозра шо то одна і та сама проблема.
Цитата
Ви знаєте, у мене теж є проблема з системою, compiz падлюка не запускається. І не знаю, що робити (Правда на сайті compiz написано, що він офіційним драйвером для ATI XPRESS 200M не підтримується, але хто ж в це повіритьУсмішка )

Якщо б ви хоч трохи розумілись в сокетах то ви б напевно такого не написали, оскільки там не ма чого розуміти, я поставив там тип AF_INET і це означає шо він має пахати по нету на будь якій системі, а оскільки не паше, значить в ситстемі якийсь глюк, причому якшо не паше також і konqueror то не думаю шо я шось не правильно написав.
« Змінено: 2007-10-03 19:42:19 від patriotyk »

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #7 : 2007-10-03 20:33:03 »
Цього я не розумію, якшо можна скажіть про що ви кажете(часом не про телнет?)
Я знав, що ми знайдемо спільну мову :-)
Цитата
Якщо б ви хоч трохи розумілись в сокетах то ви б напевно такого не написали, оскільки там не ма чого розуміти, я поставив там тип AF_INET і це означає шо він має пахати по нету на будь якій системі, а оскільки не паше, значить в ситстемі якийсь глюк, причому якшо не паше також і konqueror то не думаю шо я шось не правильно написав.
Тоді ви напевно в курсі, що в оперційній системі Лінакс порти до 1024 зарезервовані для використання системним адмірістратором? Це раз. Друге, а ви до того ж порту, який вам потрібно можете приєднатися telnet`ом? Третє а куди у вас konqueror ломиться то? Подивіться його налаштування, а раптом щось і справді не так? :-)
Ну і четверте: раз ви у на спеціаліст по сокетах - то мабуть читали таку книжку, як "Linux Socket Programming (Создание сетевых приложений в среде Linux)" автор: Sean Walton (Шон Уолтон). І ви там мабуть звернули увагу на сторінку 31, а саме:
Цитата
Префиксы PF_ и AF_
В рассматриваемых примерах обозначения доменов в функции socket() даются с префиксом PF_ (protocol family - семейство протоколов). Многие программисты некорректно пользуются константами с префиксом AF_ (address family). В настоящее время эти семейства констант взаимозаменяемы, но подобная ситуация может измениться в будущем.
« Змінено: 2007-10-03 20:40:34 від AndyBorovy »
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #8 : 2007-10-03 22:05:37 »
Цитата
Тоді ви напевно в курсі, що в оперційній системі Лінакс порти до 1024 зарезервовані для використання системним адмірістратором? Це раз. Друге, а ви до того ж порту, який вам потрібно можете приєднатися telnet`ом? Третє а куди у вас konqueror ломиться то? Подивіться його налаштування, а раптом щось і справді не так? :-)
Та шо ви таке кажите, я не використовую сокети врежимі СЕРВЕР а як КЛІЄНТ, тому мені зарезервовані не зарезерввані пейбл. I тому наприклад сокет вмене повинен конектитись наприклад  до госта google.com по 80 порту.
Телнет в мене конектится ґуд:
telnet> open google.com 80
Trying 72.14.207.99...
Connected to google.com.
Escape character is '^]'.

Цитата
Ну і четверте: раз ви у на спеціаліст по сокетах - то мабуть читали таку книжку, як "Linux Socket Programming (Создание сетевых приложений в среде Linux)" автор: Sean Walton (Шон Уолтон). І ви там мабуть звернули увагу на сторінку 31, а саме:
Ні я не читав цієї книжки але це один і той же дефайн і шо AF чи PF це ситуації не міняє

А на рахунок konqueror то то я там нічого не міняв і навіть не знаю шо там можна поміняти до того ж він в мене пахав. ось шо він каже як я хочу завантажити google.com
Трапилась помилка під час завантаження http://google.com/:
Не вдається приєднатися до вузла http://google.com/.

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #9 : 2007-10-04 07:04:59 »
I тому наприклад сокет вмене повинен конектитись наприклад  до госта google.com по 80 порту.
Телнет в мене конектится ґуд:
telnet> open google.com 80
Trying 72.14.207.99...
Connected to google.com.
Escape character is '^]'.
А ваша програма?
Цитата
А на рахунок konqueror то то я там нічого не міняв і навіть не знаю шо там можна поміняти до того ж він в мене пахав. ось шо він каже як я хочу завантажити google.com
Трапилась помилка під час завантаження http://google.com/:
Не вдається приєднатися до вузла http://google.com/.
Ну я б насамперед подивився у налаштування проксі
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній sicheslav

  • Новачок
  • *
  • дописів: 31
  • Карма: +0/-0
  • It's my Life...
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #10 : 2007-10-04 10:44:10 »
та шо ви до мене як до якогось ламера, мені апач зараз не потрібен я просто навів приклад шо він не працює, і шо ви хтіли цим сказати - "ніхто з Локалхоста й не мугикне" і чого ви думаєте шо мої сокети працюють на 80 порту по http протоколу? А програма в мене повинна працювати через інет а не полокалгосту. А на рахунок зайнятих сокетів ви хоч самі розумієте що сказали, якшо ні тоді б вже краще не казали. Проблема шось в самій системі, бо таж моя прога на роботі працює чудово.
Вибачте пане patriotyk в жодному не хотів вас образити... Просто намагаюсь відповідати в тому ж стилі в якому питають   :-[ (І питати в такому - щоб відповідь мені згодилася ::) )
 Щодо з*єднань,портів, сокетів я  можу назвати себе почесним ламером ;D (бо те що я колись під офтопіком писав для фільтрування трафіку  - то казки, які, нажаль, забуваються потроху із сидінням в SQL ) - тому надалі замовкаю :-X.
(А може той. ;) викладете Вашу програму на огляд  разом і протестується )
Завжди і всюди для Добра!

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #11 : 2007-10-04 11:54:36 »
Цитата
А ваша програма?
Що моя програма? якшо ви хтіли сказати чи відповідає моя прграма по телнету тоді повторяю ще раз - МОЯ ПРОГРАМА ПРЦЮЄ ЯК  КЛІЄНТСЬКА, тому всякі телнети тут ні доч ого
Цитата
Ну я б насамперед подивився у налаштування проксі
Та ні проксі тут нідочого в в мене Direct Connect інету і проксі в конкверорі виключене. До того ж недавно все працювало і гугля вантажився, а шо таке сталось без поняття.
« Змінено: 2007-10-04 11:55:05 від patriotyk »

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #12 : 2007-10-04 11:57:14 »
та шо ви до мене як до якогось ламера, мені апач зараз не потрібен я просто навів приклад шо він не працює, і шо ви хтіли цим сказати - "ніхто з Локалхоста й не мугикне" і чого ви думаєте шо мої сокети працюють на 80 порту по http протоколу? А програма в мене повинна працювати через інет а не полокалгосту. А на рахунок зайнятих сокетів ви хоч самі розумієте що сказали, якшо ні тоді б вже краще не казали. Проблема шось в самій системі, бо таж моя прога на роботі працює чудово.
Вибачте пане patriotyk в жодному не хотів вас образити... Просто намагаюсь відповідати в тому ж стилі в якому питають   :-[ (І питати в такому - щоб відповідь мені згодилася ::) )
 Щодо з*єднань,портів, сокетів я  можу назвати себе почесним ламером ;D (бо те що я колись під офтопіком писав для фільтрування трафіку  - то казки, які, нажаль, забуваються потроху із сидінням в SQL ) - тому надалі замовкаю :-X.
(А може той. ;) викладете Вашу програму на огляд  разом і протестується )
Та ні ви що навіть не треба вибачатись, а на рахунок програми то я її можу викласти частину але не знаю чи це щось поможе бо я в певненний шо в васвона буде працю вати адже в мене на роботі також вона працює.

Відсутній Andy Borovy

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 139
  • Карма: +0/-0
  • Працюю там, де цікаво
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #13 : 2007-10-04 12:34:39 »
Цитата
А ваша програма?
Що моя програма? якшо ви хтіли сказати чи відповідає моя прграма по телнету тоді повторяю ще раз - МОЯ ПРОГРАМА ПРЦЮЄ ЯК  КЛІЄНТСЬКА, тому всякі телнети тут ні доч ого
А ваша програма може приєднатися до того ж гуглу? Не теоретично, а практично. (Там треба тільки адресу і порт змінити і перекомпілювати) :-)
Цитата
Цитата
Ну я б насамперед подивився у налаштування проксі
Та ні проксі тут нідочого в в мене Direct Connect інету і проксі в конкверорі виключене. До того ж недавно все працювало і гугля вантажився, а шо таке сталось без поняття.
І все-таки я б подивився у налаштування проксі...
Тому що, телнет, якому проксі потрібен (наскільки я знаю) - працює нормально (принаймні з того, що я бачу).
Без уст я іронічний жах,
Що упирем ікластим став би
З очима ніжними кульбаби,
Якби не очі в дзеркалах.

Відсутній patriotyk

  • Новачок
  • *
  • дописів: 13
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Дивина з konqueror і сокетами
« Відповідей #14 : 2007-10-04 12:42:48 »
Цитата
А ваша програма може приєднатися до того ж гуглу? Не теоретично, а практично. (Там треба тільки адресу і порт змінити і перекомпілювати) Усмішка
Так вона приєднується і працює нормально з тим же гуглом, але на роботі а не вдома
Цитата
І все-таки я б подивився у налаштування проксі...
Тому що, телнет, якому проксі потрібен (наскільки я знаю) - працює нормально (принаймні з того, що я бачу).
Ви хоч розумієте шо таке проксі для чого воно і як воно працює? Я бачу шо зовсім не розумієте, ну навіщо тоді щось радите?