Автор Гілка: Debian Lenny  (Прочитано 31986 раз)

Praporshic

  • Гість
Re: Debian Lenny
« Відповідей #30 : 2008-03-17 16:00:47 »
C380, V180, A1200e. Добивався командою modprobe cdc_acm та внесенням користувача до групи якій дозволено користуватись відповідним пристроєм. Після чого налаштовував з'єднання у kppp. До речі, ці налаштування без змін потім працювали на Nokia 6680, 7390, 6300.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #31 : 2008-03-18 22:01:12 »
Довіз свою бандероль додому, поставив Дебієн. Неначе опинився на іншій планеті. Не знаю куди йти і що кому казати.  :( Синьо-червоний інсталятор не спитав геть ніграми а чи є у мене інші диски окрім даного. Не можу забратися на ntfs розділ - монтується, але під звичайним юзером туди не потрапити (хоча монтував звичайним юзером) Немає програми першої необхідності mc (На першому DVD, інші я ще не сував (їх 5)). Так-що скоро сюди буду викладати багато питань.
Одне радує - HoMM III стали і гарно стартували.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Питання перше - в мене мережева карта відключена в BIOS, за непотрібністю, при встановленні воно мені сказало, що не може знайти, я сказав що її у мене немає. Коли завантажився в системі - не міг організувати з'єднання через dial-up, просто відповідні елементи керування були неактивними. Я так зрозумів що воно із-за відсутності мережевої карти відімкнуло всю підтримку мережі. (Інші дистри так не робили)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
Re: Debian Lenny
« Відповідей #32 : 2008-03-18 22:39:00 »
Довіз свою бандероль додому, поставив Дебієн. Неначе опинився на іншій планеті. Не знаю куди йти і що кому казати.  :( Синьо-червоний інсталятор не спитав геть ніграми а чи є у мене інші диски окрім даного. Не можу забратися на ntfs розділ - монтується, але під звичайним юзером туди не потрапити (хоча монтував звичайним юзером) Немає програми першої необхідності mc (На першому DVD, інші я ще не сував (їх 5)).
Взагалі, Debian зручніше за все ставити з netinst CD у режимі експерта. Або просто у режимі експерта.  ::)

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #33 : 2008-03-18 23:11:13 »
Взагалі, Debian зручніше за все ставити з netinst CD у режимі експерта. Або просто у режимі експерта.  ::)
Так ось чому воно мене так мало питало. Цікаво, а інсталятор Вісти в режимі експерта запускається  ;D
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній klim

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 287
  • Карма: +0/-0
  • The True Lamer. Beware of fakes.
Re: Debian Lenny
« Відповідей #34 : 2008-03-20 19:55:29 »
Приношу вибачення за своє повідомлення від 15.03.08р, та прошу шановних модераторів видалити його( і це теж). Намагатимусь в подальшому дурних питань не ставити.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #35 : 2008-03-20 23:29:06 »
Цитата
Взагалі, Debian зручніше за все ставити з netinst CD у режимі експерта. Або просто у режимі експерта.  
Так і зробив - expertgui. Інсталятор задавав багато питань, але схоже що відсутність мережевої картки його дуже засмутила. А ще розробники Деба забули про те що таке dial up, бо це перша система, що мені трапилася, в якій він не працює із коробки без проблем.
Перше - як додавати користувача до груп, зокрема до якої групи треба його додати щоб можна було встановлювати з'єднання?
КРРР не може встановити зв'язок до кінця - після узгодження протоколів модемом стається помилка на етапі запуску pppd - він несподівано він помирає  :( зі станом виходу 1. Детальніше - воно каже що сервер вимагає автентифікації, а воно не може чогось знайти для цього. (Явно не із-за помилки при уведенні паролю.)
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #36 : 2008-03-20 23:34:18 »
Приношу вибачення за своє повідомлення від 15.03.08р, та прошу шановних модераторів видалити його( і це теж). Намагатимусь в подальшому дурних питань не ставити.
Не бачу потреби. Правил ви не порушували, а не ставити питання, щоб здаватись розумнішим - невдячна справа ;) Хоча непогано також шукати рішення самому. А то трапляються орли, яким до гугла білковий інтерфейс потрібен...

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #37 : 2008-03-22 14:11:13 »
І так - не зовсім втішні результати мого переселення на Дебієн:
Не можу достукатися в інет через модем, хоча користувачу дозволено встановлювати РРР-з'єднання (лог pppd додається). Те саме і з-під root, тобто справа не у правах.
Іще - в такому великому репозиторії (аж 5 DVD) не знайшлося місця для маленького kkbswitch. Срамота!  >:(
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Praporshic

  • Гість
Re: Debian Lenny
« Відповідей #38 : 2008-03-22 14:25:56 »
vim /etc/ppp/options:
%s/^auth/^noauth/gc

Іще - в такому великому репозиторії (аж 5 DVD) не знайшлося місця для маленького kkbswitch. Срамота!  >:(
:o А у глобальному репозиторії Lenny він є....

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Debian Lenny
« Відповідей #39 : 2008-03-22 16:03:20 »
vim /etc/ppp/options:
%s/^auth/^noauth/gc

Крім цього ще:echo "privgroup piktor" >> /etc/ppp/optionsOff-topic:
Викладати трьохрядковий лог прикріпленим файлом ... :o
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #40 : 2008-03-22 21:30:07 »
Працює. Дякую.
Ваш код вимагає модифікації - назва облікового запису вдома відрізнається від того що на ЛОУ.
Слаконенависник Prapor свого добився - на одного користувача Слаки стало менше.
В мене, під МОПСом працювали медіа-клавіші, зокрема в amarok. Для цього я прописував в xorg.conf модель клавіатури a4techKB21, і в самому амароці виставляв глобальні клавіші. В Дебієні цей номер, чомусь, не пройшов. Допоможіть.
« Змінено: 2008-03-22 21:32:29 від Piktor »
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Debian Lenny
« Відповідей #41 : 2008-03-22 23:47:29 »
Працює. Дякую.
Ваш код вимагає модифікації - назва облікового запису вдома відрізнається від того що на ЛОУ.
Ага, розказуйте :) (а права на файл з уривком логу? ;))
В мене, під МОПСом працювали медіа-клавіші, зокрема в amarok. Для цього я прописував в xorg.conf модель клавіатури a4techKB21, і в самому амароці виставляв глобальні клавіші. В Дебієні цей номер, чомусь, не пройшов. Допоможіть.
Тут - російською.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #42 : 2008-03-25 21:23:14 »
Причина у нероботі медіа клавіш була проста - одна невірна літера в конфізі.
Ще питання по Дебу - маю змонтований через ntfs-3g том, в якому не стало видно деяких папок, хоча вони із файлами існують, і під вікнами їх видно. ntfs-3g штатний, з репозиторію, ручками (як під Слакою) нічого не крутив - поставив і змонтував. З самого початку ці папки та файли видно було.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній Сашко Кравчук

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 490
  • Карма: +0/-0
  • Debian GNU/Linux
Re: Debian Lenny
« Відповідей #43 : 2008-03-28 15:11:00 »
Переїхали на ядро 2.6.24, за одно включили купу багфіксів.

Потихеньку переходять на GNOME 2.22. Можливо, Lenny вийде саме з ним, або з 2.20 + частково 2.22. Статус портування можна дізнатись тут: http://www.0d.be/debian/debian-gnome-2.22-status.html
« Змінено: 2008-03-28 15:12:18 від Olexandr_Kravchuk »

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Debian Lenny
« Відповідей #44 : 2008-04-02 15:32:48 »
Цитата
Ще питання по Дебу - маю змонтований через ntfs-3g том, в якому не стало видно деяких папок
Не думав, що при монтуванні розділів через ntfs-3g не треба вказувати ніяких nls=utf8 і т. д. Тобто не просто не треба - а не потрібно. Бо в мене не відображалися кириличні імена файлів.
Далі: поставив для знайомства xfce - щоб бути всесторонньо розвиненим в плані графічних середовищ. В принципі, така собі скромна хатка, на слабких машинах можна жити. Але, коли я спробував відкрити якісь теки, то побачив на екрані до болі знайомий konquertor із KDE. Тому хочу запитати - це із-за того що xfce не має свого файлового менеджера, чи із-за того що паралельно стоїть KDE?
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.