Автор Гілка: OpenBSD  (Прочитано 7204 раз)

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
OpenBSD
« : 2005-08-06 03:39:44 »
OpenBSD 3.7, Fluxbox, ece, xrus, uacomp.sh
Просто перевірка галереї ...
Видало мені  import in malloc(): error: recursive call  при цьому :)
« Змінено: 2005-08-06 07:49:14 від tech »

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: OpenBSD
« Відповідей #1 : 2005-08-06 13:53:49 »
Як там на лорі на днях писали - "(не)здоровий мінімалізм"?  ;)
Чи це - робочий компютер?
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: OpenBSD
« Відповідей #2 : 2005-08-07 00:15:51 »
Та ні, це мій звичайний робочий стіл. Ще WindowMaker люблю.
Вже давно відмовився від KDE та Gnome, справді не відчуваю необхідності (терпіти не можу іконок).
Якщо ви спробуєте 9wm, w9wm, evilwm, larswm, cwm, зрозумієте що Fluxbox це розкіш.
Не можу дочекатись щоб хтось доробив один із наведених менеджерів, вони всі наполовину функціональні, страшенно не зручні, особливо спочатку, хоча естетично - ідеальні (лише вікно із 1 або 2-піксельною рамочкою).
9wm - немає віртуальних робочих столів, засоби пересування вікон і зміни розмірів дуже примітивні
w9wm - те саме що й 9wm, тільки добавлені віртуалні робочі столи
evilwm - дійсно садіст-програміст, знущається з користувачів :)
larswm - декілька цікавих ідей самоорганізації вікон, але теж вимагає додаткових засобів маніпуляції вікнами. Страшенно незручний тим що вимагає притискати по 3 клавіші разом (Shift+Ctrl+Arrow_Right наприклад), можна пальці зламати.
cwm - дуже подобається естетично, хороший кандидат для непоганого  віконного менеджера, лише декілька додаткових рис бракує.

Багато з них залишають відчуття експериментальності, ніби автор намагався визначити як мало ресурсів необхідно щоб можна було управляти вікнами.
Але з часом, я думаю, деякі із них добавлять із стандартних клавішних комбінацій звичних у других віконних менеджерах і ще яку-ніяку функціональність мишки (мені, наприклад, звично притискати Alt+M1 (ліва кнопка мишки) для пересування вікон, ліва рука всерівно не занята). Одним словом, тут є раціональне зерно. Навіщо мені заголовок зверху вікна у 20 пікселей що вказує що це Мозіла, якщо я й так знаю що це Мозіла і що її замкнути можна притиснувши Ctrl+W/Ctrl+Q?

Можливо скоро більшість з нас буде користуватись чимось на кшталт:
« Змінено: 2005-08-07 00:44:49 від tech »

Відсутній Ign1111

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 829
  • Карма: +0/-0
  • Linux 4ever!
Re: OpenBSD
« Відповідей #3 : 2005-08-08 02:33:15 »
А що це за програма у верхньому правому куту, яка відображає стан розкладки клавіатури? І чи вона дивиться в xorg.conf?
Linux. The future is open.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: OpenBSD
« Відповідей #4 : 2005-08-08 03:51:23 »
Це xruskb (xrus)  http://www.yars.free.net/~lav/programs.html
Вона використовує xmodmap для завантаження різних розкладок, практично дозволяючи змінити розположення літер як завгодно. Працює також на всіх *BSD. Я користуюсь власною розкладкою (фонетичною), викладеною тут: http://www.freewebs.com/nabis/phonetic_ua_maps.html
Доволі зручна річ.
« Змінено: 2005-08-08 03:53:43 від tech »

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3744
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: OpenBSD
« Відповідей #5 : 2005-08-08 11:22:50 »
Та ні, це мій звичайний робочий стіл. Ще WindowMaker люблю.
Можливо скоро більшість з нас буде користуватись чимось на кшталт:

Нізащо!

Краще створити якийсь менеджер вікон у стилі Екліпси - розділити всі вікна на групи, і до кожного використовувати свій підхід. Основне робоче вікно в центрі, допоміжні вікна по краям і так, щоб їх легко можна було сховати та показати, динамічна зміна розмірів вікон коли щось додається чи забирається. Вбудований switch-or-exec - піктограмка повідомлення висить завжди, але запускається воно тільки тоді, коли я спробую на нього перемикнутися.

Якщо такий стиль забезпечує найвищу продуктивність при роботі з IDE, то чому б його не використати і для всіх вікон?
[Fedora Linux]

anonymous(Guest)

  • Гість
Re: OpenBSD
« Відповідей #6 : 2005-11-03 16:11:09 »
Та ні, це мій звичайний робочий стіл. Ще WindowMaker люблю.
Можливо скоро більшість з нас буде користуватись чимось на кшталт:

Нізащо!

Краще створити якийсь менеджер вікон у стилі Екліпси - розділити всі вікна на групи, і до кожного використовувати свій підхід. Основне робоче вікно в центрі, допоміжні вікна по краям і так, щоб їх легко можна було сховати та показати, динамічна зміна розмірів вікон коли щось додається чи забирається. Вбудований switch-or-exec - піктограмка повідомлення висить завжди, але запускається воно тільки тоді, коли я спробую на нього перемикнутися.

Якщо такий стиль забезпечує найвищу продуктивність при роботі з IDE, то чому б його не використати і для всіх вікон?

НМД - ion3. Легко задаються будь-які клавіатурні комбінації для керування вікнами, підтримує три типи віртуальних стільниць, у т. ч. схожий на Eclipse...

Відсутній ra

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Re: OpenBSD
« Відповідей #7 : 2006-09-30 04:32:22 »
До tech.

Що то за цяця мову показує у правому верхньому кутку вашої стільниці?
Debian GNU/Linux (stable), OpenBSD.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: OpenBSD
« Відповідей #8 : 2006-09-30 06:09:17 »
До tech.

Що то за цяця мову показує у правому верхньому кутку вашої стільниці?
Ви гілку читали ??.. :) Третій допис - точно те ж питання (навіть сформульовано схоже), четвертий - відповідь на нього.
Судячи з інформації про користувача, пан tech тут не з'являвся вже пів року, отже відповість наврядчи.

Відсутній ra

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Re: OpenBSD
« Відповідей #9 : 2006-09-30 06:25:38 »
До tech.

Що то за цяця мову показує у правому верхньому кутку вашої стільниці?
Ви гілку читали ??.. :) Третій допис - точно те ж питання (навіть сформульовано схоже), четвертий - відповідь на нього.
Судячи з інформації про користувача, пан tech тут не з'являвся вже пів року, отже відповість наврядчи.

Та читав, але вже бачу, що неуважно. :)

Чи може ви знаєте, як повернути індикатор мови у WindoMaker? Це такий додатковий малесенький кубик чи, радше, кнопка у заголовку вікон, другий зліва. Показує символи в залежності від поточної мови для вікна. Бо десь загубилося, а я навіть не пам'ятаю, що то було. :)
Debian GNU/Linux (stable), OpenBSD.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: OpenBSD
« Відповідей #10 : 2006-09-30 07:56:32 »
На жаль, ні, користуватись WM не доводилось...

Відсутній Fuzzy

  • Новачок
  • *
  • дописів: 14
  • Карма: +0/-0
Re: OpenBSD
« Відповідей #11 : 2006-10-03 21:10:33 »
Теж думаю цю систему випробувати. Тільки з документацією туго, знову прийдеться об англійську голову ламати.

Відсутній ra

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 56
  • Карма: +0/-0
Про кнопку у WindowMaker'і
« Відповідей #12 : 2006-10-23 02:23:17 »
Таки знайшов. На малюнку видно, як видобути капосну кнопку.

Кнопка маленька, але корисна. З нею WindowMaker стає цілком самодостатнім.
Debian GNU/Linux (stable), OpenBSD.