Автор Гілка: Складання повноважень  (Прочитано 21213 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3741
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Під впливом книжки про еволюцію клубів, я хочу скласти свої повноження і передати їх іншій, свіжій людині.

Я фактично втратив інтерес до сайту і зараз лише гальмую його розвиток. Ті проекти які я починав (po-tools, wiki, перевірка правопису текстів через web, орфографічний словник, переклад) я вже давно згорнув. Навіть з адмініструванням ЩОДО я вже не справляюся.

Судячи з книги, це нормальна ситуація і мені просто потрібна заміна. Взагалі для здорового життя клубу (сайту) керівний склад має мінятися кожні 3-5 років, тому я також хотів би ввести в правила обмеження на максимальний час отримання прав модератора та адміна (3-5 років).

В будь якому випадку я з 9-го липня по 19-е серпня буду у відпустці і не зможу приділяти увагу сайту взагалі. (Можливо після відпустки).
[Fedora Linux]

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #1 : 2007-07-05 18:36:01 »
Жаль. Хоча якщо вважаєте, що так треба - вперед. Маючи перед очима сучасний ЛОР з макскомом, не можу сказати, що ви неправі з цим рішенням.

Отже, хто прийде на заміну? Є якісь пропозиції?

Praporshic

  • Гість
Re: Складання повноважень
« Відповідей #2 : 2007-07-05 19:42:55 »
[думки в голос]Досить цікаве питання. Якщо врахувати той факт, що 98% користувачів LOU не зробили жодного повідомлення, то виникає питання як взагалі бути далі - є лише купка людей які "мешкають" тут вже не один рік і мають знання щоб відповідати новачкам. А от самі новачки кудись зникають дуже й дуже швидко. Та й з'являються вони з однаковими питаннями. Як наслідок - старожилам стає не цікаво.[/думки в голос]

Я б на цю посаду рекомендував би rangel або Михайла Даниленка (звісно ж якщо вони погодяться).

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #3 : 2007-07-05 20:19:03 »
[думки в голос]Досить цікаве питання. Якщо врахувати той факт, що 98% користувачів LOU не зробили жодного повідомлення, то виникає питання як взагалі бути далі - є лише купка людей які "мешкають" тут вже не один рік і мають знання щоб відповідати новачкам. А от самі новачки кудись зникають дуже й дуже швидко. Та й з'являються вони з однаковими питаннями. Як наслідок - старожилам стає не цікаво.[/думки в голос]
Це явно пов'язано з політикою ресурсу. Значною мірою це стосується  анонімусів і обрізаності їх прав. Я чудово пам'ятаю ту возню зі спамерами, через яку їх зарізали, і природно, що активність дещо впала. Також - мовна політика, але це imho не так і сильно впливає, і це вже неодноразово обговорювали. Хоча як раз тут я міг би запропонувати деякі покращення...

Якщо коротко, то потрібна людина:
1. Звичайно ж, професіонал в галузі IT.
2. Чиста і не зайнята у всяких авантюрах, що зможе стабільно на протязі кількох років підтримувати даний проект. Ключове слово "стабільно".
3. Буди досить відомою особистістю на ЛОУ.
4. Мати на цьому ж ЛОУ добру репутацію.

Я б на цю посаду рекомендував би rangel або Михайла Даниленка (звісно ж якщо вони погодяться).
На підставі викладеного вище підтримую дану рекомендацію. Щодо пункту 2 - нехай вони самі висловляться.

ЗІ Хоча на тему наступника - логічніше було б в першу чергу послухати пана Володимира.
« Змінено: 2007-07-05 20:31:29 від Cthulhu »

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #4 : 2007-07-05 22:21:51 »
Відома ситуація, сам от потроху роздаю навколо linux.kiev.ua що виходить -- з  того, що прийняв у спадщину, та того, що з тих пір зроблено (чи розламано ;).

Тут така штука.

Ми з adiel@ (Вадимом Машковим) та m31@ (Дмитром Сподарцем) нещодавно у Києві думали, що б такого зробити з linux.kiev.ua, root.od.ua, osdn.org.ua, openoffice.org.ua та іншими ресурсами, які різними шляхами дісталися до того стану, в якому вони є зараз.

Зараз в тому, що маємо, є як деякі практичні результати, так й деякі проблеми (були вони зрозумілими ще п'ять років тому чи виявилися за ходою справи).

З результатів -- за мотивами одного старого неприємного треду в linux@ досить років тому був зроблений висновок, що потрібно робити майданчик для співпраці, який був би технічно до того пристосований.  У даному випадку було зроблене рішення щодо багатомовності вмісту, тобто принаймні про підтримку української та російської.

В 2004 році за наявних технічних та людських можливостей був зроблений огляд CMS для заміни дуже важко підтримуваної phpNuke на linux.kiev.ua; ми з Вадом в ітозі зупинилися на TYPO3, а десь того року я на нього "підсадив" Диму Сподарця (root-ua.info, root.od.ua).  Він має достатньо таланту щодо веб-розробки, як мені здається, та й організаторського хисту.

Тобто десь утрьох ми поекспериментували по створенню різних веб-ресурсів та мали можливіть порівняти свої власні враження із власним розумінням того, що потрібно.

Проблеми повилазили від суто технічних чи організаційних до більш "політичних" -- наприклад, я не бачу сенсу для себе "генерувати контент" у першу чергу українською тому, що моя рідна мова є російською й не поважати її для мене так само неприйнятне, як для нормального українця -- не поважати українську.  Тобто у принаймні двох випадках, коли треба було зробити технічне рішення щодо default language (відсутність мовного налаштування в браузері та новинні записи) -- це був ru, хоча уся купка сайтів має "офіційно дефолтною" англійську саме з політичних міркувань.

NB: це не значить якогось ворожого ставлення до відвідувачів чи непорозуміння, наприклад, з ведучими LOU -- із lvm@ ми знайомі та при багатьох різних поглядах на різні речі я його поважаю.  Тобто тут поки нічого новішого за вже обговорені речі немає, хоча подумати є над чим.

Є й інші, від true single sign-on (зараз ми маємо технічну можливість зробити єдину реєстрацію між сайтами та сервісами на них, але наразі логінитися доведеться окремо на кожному з них, навіть якщо ім'я та пароль однакові -- це відоме питання SSO).

Наразі серед планів є таки:

- підбити список ресурсів та сервісів, які вже є (з тих, які ми зробили чи яким допомогли/можемо допомогти)
- подивитися, де є дублікація ресурсів (у першу чергу це переклад іноземних новин та документації, imho)
- подивитися, де є фрагментація спільноти на купку дрібних неспоріднених сайтів
- вирішити, що можна зробити для покращення ситуації: працювати разом там, де це вже технічно можливо (наприклад, з root.od.ua та вебмайстрами двох LUGів) чи запропонувати подумати над нашим не єдино вірним, але досі працюючим варіантом -- принаймні це краще за ще одну мамбу

Наприклад, linux.kiev.ua треба розтягнути на принаймні три різні частини: загальноукраїнська (оригінальні новини про ту ж конференції чи перекладені на кшталт "apache 2.2.4" чи "gpl3"), київська ("у суботу на Міністерку!") та по тематиках (статті там, скільки їх є).

Тобто щоб був нормальний сайт київського LUG, яким може займатися молоде покоління, й нормальний узагальнений пул контенту, який може бути корисним по різних куточках, але не є KyivLUG-специфічним.

Десь так при цьому пропонуємо робити й іншим LUG, в яких сайт скоріш вмер від нестачі персональної любові: якийсь контент можна взяти з пулу (потрошку додаючи туди при бажанні), а головну увагу надати саме місцевій специфіці, розробникам, проектам, подіям.  Не витрачати час на N+1-ший переклад "Вийшов Apache 2.2.4".

А всі-всі новини, й місцеві, й загальгі, витягнути на news.osdn.org.ua із вибором по категоріях.

Схожа думка є й про "віртуалізацію" форумів: зробити окремі предметні форуми linux.kiev.ua, osdn.org.ua, openoffice.org.ua, лугів, а на forum.osdn.org.ua витягнути їх всі.

І щоб не треба було сто тисяч мільонів раз реєструватися.

Якщо комусь цікаво -- можу додати ще з того, що вже продумано, й про розсилки, й про ftp, й інші речі.

Але ми з Вадом не потягнемо зробити все, ми теж старі та втомлені.  Знаємо, де принаймні деякі граблі лежать, та дещо маємо уявлення та ресурсів (наприклад, ота картинка сукупності сайтів та банальний хостинг -- BTW зараз якраз зкидаємося на поновлення веб-серверу для більш комфортної реалізації такого варіанту, вже сімсот баксів зібрали тільки наданих грошей -- решта, як завжди, буде зі свого карману).

Якщо є зацікавлені (мабуть, студенти) із часом на руках -- давайте повирішуємо оті технічні питання, що згадано вище.  Це місяць-два за моїми оцінками, а досвід дороблення модулів до TYPO3 досить дорого коштує -- знайомі росіяни беруть по європейських проектах біля 80 євро в годину, та й у Львові є вакансії для таких розробників.

Окрім CMS, вистачає інших напрямків (наприклад, sympa на lists.osdn.org.ua чи допомога із осінньою конференцією).

Ось нещодавно добра людина зробила пошук по FTP, хоч вже давно й не студент.

Ну то що, панове?  Скільки буде гетьманів на скільки українців? ;-)

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #5 : 2007-07-05 23:45:53 »
взагалі то ідея хороша, лише плани наполеонівські, боюся, аби знайшлися гетьмани що їх потягнуть :)

вважаю, що від об'єднання ресурсів усі б виграли: менше реєстрації, більше користувачів, менше розділення по мові, географії, простіший пошук в архівах, доках...

як на мене (не знаю, чи це легко зробити) багато розділів, напр., форум, новини можна було б зробити спільними, лише кожній темі давати теги: lang={uk|ru|en}, location={common|uk|kiev|lviv...}..., topic={linux|translations|flame|...}
потім кожний учасник міг би собі вибрати в налаштуваннях, що він хоче бачити: лише вміст по лінукс українською та оголошення для Донецька, чи лише обговорення та новини перекладів російською для Ужгорода, чи може він вільно володіє обома мовами і але хоче бачити весь вміст лише загальноукраїнський та для Одеси...

тут, звичайно, є такий чутливий момент: ЛОУ створювався, як ресурс розвитку української мови у сфері вільних ПЗ, і декілька закликів послабити обмеження на мову спілкування за цієї причини були відкинуті, але з іншого боку цей ресурс в чомусь свою місію виконав, розвиток української в ПЗ йде вже в багатьох місцях поза цим ресурсом, і схоже, щоб розвиватися далі йому треба дещо розширити свої горизонти: об'єднання з linux.kiev.ua має зменшити навантаження на адміністрування (про це особливо не думаєш, поки не починаєш спілкуватися з адмінами і бачити їхню працю) і розширити коло учасників (яке, як тут вже було зазначено дещо шкутильгає), покращити інтерфейс, та й можливо заохотити нову кров до розвитку ресурсу буде простіше, якщо він буде базуватися на потенційно-"працевлаштовній" технлогії...

але це, так би мовити, роздуми пересічного користувача...
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній anatolijd

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 325
  • Карма: +0/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #6 : 2007-07-06 00:44:12 »
> важаю, що від об'єднання ресурсів усі б виграли: менше реєстрації, більше користувачів, менше розділення по мові, географії, простіший пошук в архівах, доках...

+10

Чесно кажучи, я взагалі не бачу потреби обмежувати використання мови на загальноукраїнському ресурсі.
Мені здається шо це обмеження відлякує потенційних користувачів, які б не проти поспілкуватись про використання лінукс в українських реаліях, але оте спливаюче вікно "говори тільки українською!", яке вискакує по першій російській букві, просто відбиває їм натхнення сюди заходити. Ну і йде собі геть на інші-чужі сайти, більш лояльні. :-/
Якби тут тусувалось шодня сотня дюдей, то можна було б робити розподіл по мовній ознаці.
А коли тут від сили десять чоловік за день одних й тих самих - то таке собі варіння у власному соусі виходить, від якого нудно стає. Хай би чайники більше писали - і то веселіше б було.
Не знаю під які проекти LOU створювався, і яке завдання зараз бачить його адміністрація, але моя вам порада - заберіть то мовне обмеження для форуму, дайте людем можливість вільно спілкуватись про вільне ПЗ, тою мовою якою їм зручніше - це підніме відвідуваність а значить дасть друге дихання цілому сайту. Форум LOU - найбільш живий зі всіх перечислених вище проектів, це треба використати і розвивати далі.
Можете обмежити використання мови в якихось певних ділянках сайту (документація, статті, новини, інше) але загальна балачка повнинна бути без мовних обмежень.

Стосовно структури - тут я вам не порадник.
Мені подобається http://www.linuxquestions.org  - там є і articles i reviews і  tutorials і review правда мало і кострубаті, але вони є і навіть мають пошук по кожній категорії. Зато форум там суперовий, хочу такий самий на LOU...


Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #7 : 2007-07-06 01:20:31 »
Щодо питання мови - http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1172739784

Залишаю за собою право висловитись щодо поданих ідей пізніше.

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Re: Складання повноважень
« Відповідей #8 : 2007-07-06 02:12:43 »
Я б на цю посаду рекомендував би rangel або Михайла Даниленка (звісно ж якщо вони погодяться).
Хіба що вдвох. Для контрасту. :)
P.S. І балансу. ;)
ЗІ Хоча на тему наступника - логічніше було б в першу чергу послухати пана Володимира.
+1
« Змінено: 2007-07-06 04:16:58 від ISBear »

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #9 : 2007-07-06 06:46:08 »
Щодо питання мови - http://linux.org.ua/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1172739784
наразі це не просто питання мови, це трішки більше - питання підтримки, інтеграції, розширення, розвитку, довгострокової перспективи..., які включають мовне питання...
окрім того, якщо це можна реалізувати, як я писав раніше, завжди можна бачити лише розділи окремою мовою...

але, знову, це моя приватна думка...
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #10 : 2007-07-06 09:35:32 »
Хех, цікава буча розгорілась після заяви Володимира :)

Стосовно локальних, так би мовити, проблем - згоден з тим, що кандидатури Михайла aka IsBear чи Романа aka rangel є найкращими для того, щоб продовжувати адмініструвати ресурс. Ще, в принципі, пан Ктулху мені видається такою кандидатурою, не зважаючи на його містичне походження  ;)
Тут, щоправда, постає питання, чи згодні ці панове присвячувати свій час ресурсу. І хотілось би, звісно що, почути пана Володимира.

А тепер глобальніше...
Первинно сайт задумувався як проект для об'єднання зусиль перекладачів і українізації ПЗ під юнікс-системи. Виходячи з цього була сформована мовна політика, спільнота, правила. Але де в чому пан Андрій aka DelekiyObriy має рацію - тут ресурс себе вже переріс. Чи вичерпав. Чи пережив - кому що подобається. Так, незлі суперечки і баталії навколо перекладів тривають і зараз; проте у балачках чи новинах, та й на технічних дошках ці суперечки якщо не запекліші, то вже точно не спокійніші :)
З іншого боку як би там не було, а спільнота у нас маленька. Направду, маленька. Не до порівняння, наприклад, з lafox.net. Чи виправить таке становище об'єдання кількох проектів під одним дахом, - сказати важко.
Якщо зняти мовне обмеження - кількість початківців зросте, безумовно. Але чи то будуть ті початківці, котрі залишаться на ресурсі та й просто з лінуксом - також невідомо.
Але у всякому разі, ідея щодо об'єдання мені видається хорошою, вартою уваги навіть після того, як я чесно відіспався і подивився на неї на свіжу голову (свідомо не став писати щось в цю тему вчора, коли настій був паскудним, а життя видавалось ще паскуднішим). Безумовно, що виникне ряд проблем - як суто технічних (описаних Мішою Шигоріним aka gvy, та зачеплених DalekiyObriy), так і організаційних - узгодити правила поведінки, якось перетасувати модераторів/адміністраторів.
Але як на мене - варто спробувати.
« Змінено: 2007-07-06 09:41:28 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
3.0
« Відповідей #11 : 2007-07-06 12:28:43 »
Ще, в принципі, пан Ктулху мені видається такою кандидатурою, не зважаючи на його містичне походження  ;)
Мені от теж, але питання часу тут є проблемою.  Для адмінів займатися такими ресурсами набагато простіше, аніж для розробників.  А й вельмитентакльний пан Ктулу, й Володя є розробниками у першу чергу, наскільки мені відомо.

Первинно сайт задумувався як проект для об'єднання зусиль перекладачів і українізації ПЗ під юнікс-системи. Виходячи з цього була сформована мовна політика, спільнота, правила.
Це все зрозуміло та не є проблемою.  Просто виходить погано, коли до ресторану приходять пересічні люди та питають, скажімо, пельменів.

Так й тут -- щоб мовним гурманам не кривдити мовний смак, краще мовні питання обговорювати окремо й в одному контексті, а пересічні побутові речі типу налаштування apache -- в іншому.  Інакше культура [спілкування] може дійсно страждати.

Власне, на l.k.u саме змішування контекстів теж є проблемою.

З іншого боку як би там не було, а спільнота у нас маленька. Направду, маленька. Не до порівняння, наприклад, з lafox.net. Чи виправить таке становище об'єдання кількох проектів під одним дахом, - сказати важко.
Насправді є думка, що з тими, хто відчуває себе відповідальним за лафоксівську спільноту, теж треба це подумати.  Бо Цима, наприклад, вигорів того року (його теж попереджав, бо бачив, яке навантаження тягне).

Якщо зняти мовне обмеження - кількість початківців зросте, безумовно. Але чи то будуть ті початківці, котрі залишаться на ресурсі та й просто з лінуксом - також невідомо.
Ну, можна почитати форум "вирішуємо проблеми" на l.k.u (ua, ru), щоб якось оцінити.

Але у всякому разі, ідея щодо об'єдання мені видається хорошою [...]. Безумовно, що виникне ряд проблем - як суто технічних (описаних Мішою Шигоріним aka gvy, та зачеплених DalekiyObriy), так і організаційних - узгодити правила поведінки, якось перетасувати модераторів/адміністраторів.
Але як на мене - варто спробувати.
Дякую.

Тільки не впевнений, що варто запрошувати людей на поточний linux.kiev.ua/ua/forum: досі мені здається, що якщо форум буде перероблено -- то принаймні підрозділи доведеться не відкоригувати, а замінити (тобто старий у r/o відсунути трошки вбік як "архів").

Ми з m31 потроху думаємо над структурою нових ресурсів, він тут погрожував підняти wiki -- як буде, то додам сюди посилання, щоб не вдвох чи втрьох думати.

PS: зрозуміло, це не значить, що треба сперш щось зламати, а потім думати, як що зробити.  Тому питання: це тільки мені здається, що поштові повідомлення про нові постинги перестали приходити після переїзду LOU на squirrel.osdn.org.ua, де MTA є, але :25 ззовні закритий? (прохання відповідати поштою чи в особисті сповіщення)

dusoft

  • Гість
Re: Складання повноважень
« Відповідей #12 : 2007-07-06 13:43:10 »
Несподівана заява. Але цілком зрозуміла.

Щодо об'єднання купи ресурсів в один. Я на жодному з інших перелічених сайтів не був. Колись пару разів заходив на linux.kiev.ua та на osdn.org.ua. І не заходив я на ті сайти через те що це незручно. Мати мільйон сайтів з нібито різними тематиками.. Якщо це сайт про опенофіс, то навіщо його змішувати з іншими.. мене особисто той опенофіс цікавить пару раз на рік.. Якщо це сайт LUG то він і повинен жити окремим життям. Таким чином, я не бачу необхідності поєднувати всі ресурси.. Бо як на мене то кожен з них виконує свою функцію. Якщо функції дублюються - то безумовно краще об'єднати, бо якість стане кращою.

ЛОУ для мене це якесь загальне місце.. яке зараз не має чітко окресленої теми, як-то обговорення перекладу OpenOffice або створення ресурсу документації українською мовою. Тут є і те і те і зовсім інше, але в достатньо узагальненому вигляді.. Щось таке ніби центрального Інтернет-ресурсу в Україні де люди можуть зустрітися, допомогти один одному в різних питаннях, можливо знайти спільну ідею і почати її реалізовувати, але окремо від ЛОУ, не намагаючись додати до нього окремим розділом наприклад LUG якого-небудь міста. Таким я бачу ЛОУ вже декілька років.

З приводу мовного питання. Дуже не хотілося б побачити деяку аналогію з LOR коли купа нових модераторів почала додавати нові розділи, нові правила.. нові опитування.. підтвердження неінформативних новин. Мою увагу до ЛОУ свого часу привернула саме мовна політика. Я не бачу нічого поганого в тому, що тут мало людей. Згадую що було два роки тому, і здається мені що кількість учасників збільшилася. Так, активних учасників стало точно більше. Тому я не вважаю що існує проблема малої кількості відвідувачів. З'являються нові люди, не часто, але з'являються, і нехай продовжить сюди заходити лише одна людина з 10(9ьом з яких наприклад несподобалася мовна політика сайту), але це буде +1. Нехай на рік це буде лише два-три-чотири користувача, але що в цьому поганого? Якщо зробити правила менш лояльними - це вже буде не LOU.

А кому передавати повноваження, то певно дуже складне питання для Володимира, бажаю щоб це був правильний вибір :)

Основна моя думка така - я за стабільність.

Відсутній gvy

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 576
  • Карма: +0/-0
Re: Складання повноважень
« Відповідей #13 : 2007-07-06 14:48:02 »
Щодо об'єднання купи ресурсів в один. Я на жодному з інших перелічених сайтів не був. Колись пару разів заходив на linux.kiev.ua та на osdn.org.ua. І не заходив я на ті сайти через те що це незручно. Мати мільйон сайтів з нібито різними тематиками.. Якщо це сайт про опенофіс, то навіщо його змішувати з іншими.. мене особисто той опенофіс цікавить пару раз на рік.. Якщо це сайт LUG то він і повинен жити окремим життям. Таким чином, я не бачу необхідності поєднувати всі ресурси.. Бо як на мене то кожен з них виконує свою функцію. Якщо функції дублюються - то безумовно краще об'єднати, бо якість стане кращою.
Вибачте, не зрозумів -- можна пояснити?

"Незручно мати мільон сайтів з нібито різними тематиками" чи таки "навіщо змішувати з іншими"?

Це логічне протиріччя в нас не є проблемою, бо зараз виходить мати найкраще з обох варіантів: спеціалізовані сайти (які виглядають та працюють як окремі, але живуть в одному двигуні та в одній базі) та оглядові, які можуть при тому поєднувати найбільш актуальні та цінні записи з отих спеціалізованих.

Може, краще було пояснити на прикладі.  Наразі дві сторінки на lug.org.ua живляться даними з linux.kiev.ua (хоча треба таке виносити в shared pages): порівняйте ці сторінки та ще ці дві.

Ось як це виглядає у адміністративному бекенді:
список сайтів (19k)
новини із перекладами (224k)
список LUG (133k)
новини з категорії LUG (143k)

Якщо зробити правила менш лояльними - це вже буде не LOU.
IMHO справа не в лояльності, а в цільовій аудиторії.  Неможливо бути лояльним до всіх, бо люди всі різні.

Основна моя думка така - я за стабільність.
Ну не ламати ж вже зроблене.  В нас навіть old.linux.kiev.ua досі живе із посиланням "архів 2001--2004" :-)

PS: щодо швидкості розробки сайтів на TYPO3 на прикладі вікі для фіксації висновків та пропозицій по структурі ресурсів:
[13:31:40] <gvy> welcome: [...]
[14:23:57] <root-ua> done
[14:23:59] <root-ua> http://dev.linux.kiev.ua/

PPS: власне, я якраз й хотів би, щоб LOU залишався LOU, LKU став linux.Kiev.ua, а не теж сумішшю, etc.  Щоб речі мали свої зрозумілі місця.
« Змінено: 2007-07-06 15:04:04 від gvy »

Відсутній mashckoff

  • Загальний модератор
  • Кореспондент
  • *****
  • дописів: 105
  • Карма: +0/-0
  • IT philosopher
Re: Складання повноважень
« Відповідей #14 : 2007-07-06 15:19:10 »
Я не бачу нічого поганого в тому, що тут мало людей. Згадую що було два роки тому, і здається мені що кількість учасників збільшилася. Так, активних учасників стало точно більше. Тому я не вважаю що існує проблема малої кількості відвідувачів. З'являються нові люди, не часто, але з'являються, і нехай продовжить сюди заходити лише одна людина з 10(9ьом з яких наприклад несподобалася мовна політика сайту), але це буде +1. Нехай на рік це буде лише два-три-чотири користувача, але що в цьому поганого? Якщо зробити правила менш лояльними - це вже буде не LOU.
+1

PPS: власне, я якраз й хотів би, щоб LOU залишався LOU, LKU став linux.Kiev.ua, а не теж сумішшю, etc.  Щоб речі мали свої зрозумілі місця.
+1

Про платформу:
поки що в TYPO3 не ясно, як створити реестрацiю один_раз_на_всi_сайти

Це -- едина проблема, як на мене.
Wad Mashckoff, IT philosopher
ICQ 201205466  E-mail: adiel@nospam.kiev.ua  
Linux.kiev.ua * OpenOffice.org * Migration.OSDN.org.ua

East or West, Lviv is Best!