Автор Гілка: Re: Івано-Франківськ  (Прочитано 8256 раз)

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Хм, повідомлення одночасно схоже і не схоже на порушення п.9 правил ::)
/me задумався: може оголосити пана btr троянським конем і "расстрєлять"? [smiley=administrator.gif]
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #1 : 2009-05-08 23:45:37 »
"расстрєлять"[smiley=administrator.gif]
Цитата
Хочу друкарську машинку. І телевізор. Хочу, щоб літери з'являлися на екрані телевізора, коли їх друкують на машинці. Не знаю, який це матиме вигляд, але хочу. Вважайте це моєю забаганкою.
Ну, якщо ліцензія PowerPack дозволяє передачу (дарування) продукту іншій персоні - то нехай буде, а ні - до патівену.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #2 : 2009-05-09 12:43:20 »
Хм, повідомлення одночасно схоже і не схоже на порушення п.9 правил ::)
/me задумався: може оголосити пана btr троянським конем і "расстрєлять"? [smiley=administrator.gif]

А можна трохи детальніше про порушення? Мені самому цікаво.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #3 : 2009-05-09 16:40:51 »
А можна трохи детальніше про порушення? Мені самому цікаво.
Цитата
9. Якнайсуворіше забороняється публікація серійних номерів, програм-зламувачів, посилань на піратські інтернет-ресурси. Це також стосується троянських коней, вірусів та інших зловмисних програм.
І ще:
Цитата
Proprietary refers to software for which no redistribution without payment is allowed. It should be used for packages in the restricted section which are included due to an agreement negotiated between Mandriva and the copyright holder. For all non-free packages, the complete license text should be included in the package.
Далі є можливими 2 варіанти:
1) ви потурбувалися про видалення із оригінального образу media/restricted (чи хоча б тієї частини пакунків, ліцензія яких не дозволяє поширювати їх безплатно);
2) ви - пірат.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #4 : 2009-05-09 17:17:08 »
Цитата
Proprietary refers to software for which no redistribution without payment is allowed. It should be used for packages in the restricted section which are included due to an agreement negotiated between Mandriva and the copyright holder. For all non-free packages, the complete license text should be included in the package.

Не бачу я такого в ліцензійному файлі, який іде з PowerPack.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #5 : 2009-05-09 17:45:58 »
Цитата
Proprietary refers to software for which no redistribution without payment is allowed. It should be used for packages in the restricted section which are included due to an agreement negotiated between Mandriva and the copyright holder. For all non-free packages, the complete license text should be included in the package.

Не бачу я такого в ліцензійному файлі, який іде з PowerPack.
Цитата
4. Intellectual Property Rights
All rights to the components of the Software Products belong to their respective authors and are
protected by intellectual property and copyright laws applicable to software programs.
Mandriva S.A. reserves its rights to modify or adapt the Software Products, as a whole or in
parts, by all means and for all purposes.
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #6 : 2009-05-09 18:42:18 »
Я придбав у компанії Мандріва її продукт у вигляді iso-файла. Де написано, що я не можу переписати його другові?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #7 : 2009-05-09 19:07:59 »
Я придбав у компанії Мандріва її продукт у вигляді iso-файла. Де написано, що я не можу переписати його другові?
Ви придбали продукт чи право на його використання? Хіба в Мандріві такі дурні, щоб віддавати продукт покупцю остаточно у власність? Якби так, то дійсно - ваша власність, що хочете то і робите, і на торент поклали і диски всім нарізаєте.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #8 : 2009-05-09 19:26:23 »
Off-topic:
Я придбав у компанії Мандріва її продукт у вигляді iso-файла. Де написано, що я не можу переписати його другові?
О, а я переборщив назвавши пана btr "троянським конем" - він просто троль [smiley=grin.gif]
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #9 : 2009-05-09 19:48:14 »
Я придбав Powerpack Subscription. Якщо точніше, то я отримав статус gold, яким дозволяє мені бути Powerpack Subscription без обмеження терміну. Powerpack Subscription дає мані a permanent access for one year to the 2 download versions of Mandriva Linux Powerpack. Тобто я маю доступ до їх ресурсу, а звідти взяти те, що лежить. Жодних обмежень у використанні продукту там не наведено. Тому далі вивчаємо ліцензійний файл. Там нічого не сказано про неправомірність копіювання продукту як такого, тільки говориться, що більшість компонентів дозволяють їх копіювання й інше. Я не пропоную нікому ніяких компонентів, тільки продукт цілком. Якщо вони матимуть намір щось робити з тими компонентами - хай звертаються до відповідних ліцензій і авторів, як це описано у ліцензійному файлі.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #10 : 2009-05-09 19:52:25 »
О, а я переборщив назвавши пана btr "троянським конем" - він просто троль [smiley=grin.gif][/offtopic]
[/quote]

За це пану cadca бен під пінгвінячий пінг.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #11 : 2009-05-09 19:57:39 »
Гм. Цікава річ. Якщо це дійсно так, то можна придбати один Subscription, натягати звідти все і підзаробляти. Цілком легально.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #12 : 2009-05-09 20:04:33 »
Нічого не заважає підзаробляти і на Free. Крім того, перетворити систему з Free на PowerPack можна простим додаванням джерел. Не думаю, що в Мандріві погоджуються з цим, але в даному випадку йдеться не про підзаробляння, тому я не відчуваю якихось сумлінь щодо розповсюдження дистрибутиву таким шляхом. Крім того, я не розміщую на цьому ресурсі інформацію, яка порушує якісь ліцензії, тільки кажу, що в мене є такий дистрибутив.

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #13 : 2009-05-09 20:10:41 »
Та ні - на Free будь який дурень може, не цікаво, треба розповсюджувати саме комерційні версії. Так, щоб на всю Україну був лише один Subscription, навіщо більше...
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній cadca

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 955
  • Карма: +0/-0
  • free like beer
Re: Івано-Франківськ
« Відповідей #14 : 2009-05-09 20:11:49 »
Нічого не заважає підзаробляти і на Free. Крім того, перетворити систему з Free на PowerPack можна простим додаванням джерел.
Ану наведіть мені лінки на оті джерела [smiley=zek.gif]
Ubuntu 20.04/18.04; CentOS 7.x