Автор Гілка: urpmi: звантаження пакунка зупиняється  (Прочитано 7771 раз)

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Ставлю на встановлення якийсь пакунок, він звісно хоче якісь залежності. Пакунки звантажуються з інтернету. Все йде добре, але в якийсь момент швидкість падає до нуля і встановлення зупиняється. Чекаю досить довго, нічого не змінюється. Якщо встановлення робилося з консолі, то після примусового припинення каже, що urpmi зайняте іншим процесом. Якщо ж встановлення робилося з центру керування, то після відновлення звантаження воно проходить успішно, тобто проблема не в джерелі. Чому таке відбувається? Що можна зробити, щоб завадити цьому?

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Можливо, збій в інтернеті? Таке буває. Графічна оболонка однаково використовує той же urpmi, тобто якщо це було один раз, то це не через urpmi, напевно. Або погляньте в:
ls /var/log/ Щось на предмет urpmi.conf.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Збій? Я розумію так, якщо збій, звантаження має відновлюватися саме: або продовжуватися, або йти спочатку, залежить, які можливості джерела. Але не припинятися.

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Була така історія. Сервер, бува, не якийсь з німецьких університетських? Поміняв на французький — стало добре. Мабуть якісь блокування на UA wget або aria2.

Взагалі, якась біда з серверами: ті, що пропонуються як найближчі, основним списком весь час глючать. Поточний польський сервер, з якого я оновлююсь, після першого встановлення пакунків наступні відмовляється виконувати до перезапуску rpmdrake.
« Змінено: 2009-12-04 15:15:06 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Я про проблеми з боку провайдера. Я коли звантажую великі файли(образи дистрибутивів), то буває, що інтернет падає і швидкість на нулі. На благо, я використовує wget -c, тому це невелика біда, але однаково неприємно, що приходиться перезапускати.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Я про проблеми з боку провайдера. Я коли звантажую великі файли(образи дистрибутивів), то буває, що інтернет падає і швидкість на нулі. На благо, я використовує wget -c, тому це невелика біда, але однаково неприємно, що приходиться перезапускати.

Все правильно, проблеми з боку провайдера. Чи мона налаштувати urpmi так, щоб він трохи розумніше поводив себе, типу як wget -c?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
ftp://ftp.ciril.fr/pub/linux/mandrivalinux/official/2009.1/x86_64/media/main/release

А який добрий? Поставлю собі.
Ой. Якраз на цей і перемкнувся.

Спробуйте перемкнути завантажувач для сховища (curl->wget->aria2). Остання має довантажувати автоматично, але не впевнений, що поможе.  :'(
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній Re.

  • Загальний модератор
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1898
  • Карма: +1/-0
Все правильно, проблеми з боку провайдера. Чи мона налаштувати urpmi так, щоб він трохи розумніше поводив себе, типу як wget -c?
Він себе так і поводить: при повторному звантажені пакунків він довантажує їх.

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Він себе так і поводить: при повторному звантажені пакунків він довантажує їх.

Тобто я звечора на новій системі поставив оновлення пакунків. Зранку приходжу - на першому з них застряло. Повторно даю оновлення - і розумний urpmi почав їх довантажувати? Мене таке не влаштовує.
Вже стоїть 2010.0. Поміняв завантажувач на aria2. Ніби таких проблем (із зупинкою звантаження) немає. Але є інша. Якщо я при оновленні вибираю частину пакунків, вони звантажуються і встановлюються. Коли я хочу оновити наступну порцію пакунків - вони не звантажуються. Потрібно закрити вікно оновлення і зайти туди знову (чимось знайому ОС нагадує). Тоді один раз знову можу вибрати пакунки для оновлення. В інших теж так, чи це тільки мені повезло?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: urpmi: звантаження пакунка зупиняється
« Відповідей #10 : 2009-12-08 10:01:50 »
Він себе так і поводить: при повторному звантажені пакунків він довантажує їх.

Тобто я звечора на новій системі поставив оновлення пакунків. Зранку приходжу - на першому з них застряло. Повторно даю оновлення - і розумний urpmi почав їх довантажувати? Мене таке не влаштовує.
Вже стоїть 2010.0. Поміняв завантажувач на aria2. Ніби таких проблем (із зупинкою звантаження) немає. Але є інша. Якщо я при оновленні вибираю частину пакунків, вони звантажуються і встановлюються. Коли я хочу оновити наступну порцію пакунків - вони не звантажуються. Потрібно закрити вікно оновлення і зайти туди знову (чимось знайому ОС нагадує). Тоді один раз знову можу вибрати пакунки для оновлення. В інших теж так, чи це тільки мені повезло?
Те саме.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
Re: urpmi: звантаження пакунка зупиняється
« Відповідей #11 : 2009-12-08 10:45:48 »
Цитата
Сервер, бува, не якийсь з німецьких університетських? Поміняв на французький — стало добре]
Так ніби ж вже mandriva вміє автоматично вибирати нормально працюючий сервер.
Приклад urpmi.cfg:
Цитата
{
  verify-rpm: 1
  xml-info: update-only
}

Main  {
  key-ids: 70771ff3
  mirrorlist: $MIRRORLIST
  with-dir: media/main/release
}

Main\ Updates  {
  key-ids: 22458a98
  mirrorlist: $MIRRORLIST
  update
  with-dir: media/main/updates
}

.....

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: urpmi: звантаження пакунка зупиняється
« Відповідей #12 : 2009-12-08 10:47:22 »
Цитата
Сервер, бува, не якийсь з німецьких університетських? Поміняв на французький — стало добре]
Так ніби ж вже mandriva вміє автоматично вибирати нормально працюючий сервер.
Приклад urpmi.cfg:
Цитата
{
  verify-rpm: 1
  xml-info: update-only
}

Main  {
  key-ids: 70771ff3
  mirrorlist: $MIRRORLIST
  with-dir: media/main/release
}

Main\ Updates  {
  key-ids: 22458a98
  mirrorlist: $MIRRORLIST
  update
  with-dir: media/main/updates
}

.....
Дякую, Капітане.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: urpmi: звантаження пакунка зупиняється
« Відповідей #13 : 2009-12-08 15:24:18 »
Він себе так і поводить: при повторному звантажені пакунків він довантажує їх.

Тобто я звечора на новій системі поставив оновлення пакунків. Зранку приходжу - на першому з них застряло. Повторно даю оновлення - і розумний urpmi почав їх довантажувати? Мене таке не влаштовує.
Вже стоїть 2010.0. Поміняв завантажувач на aria2. Ніби таких проблем (із зупинкою звантаження) немає. Але є інша. Якщо я при оновленні вибираю частину пакунків, вони звантажуються і встановлюються. Коли я хочу оновити наступну порцію пакунків - вони не звантажуються. Потрібно закрити вікно оновлення і зайти туди знову (чимось знайому ОС нагадує). Тоді один раз знову можу вибрати пакунки для оновлення. В інших теж так, чи це тільки мені повезло?
https://qa.mandriva.com/show_bug.cgi?id=54842       (проголосував)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній btr

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 653
  • Карма: +0/-0
Re: urpmi: звантаження пакунка зупиняється
« Відповідей #14 : 2009-12-08 15:39:36 »
Що ж, будемо чекати оновлення. А як там голосувати? Реєструватися треба?