Автор Гілка: Mandriva 2010 Spring. Ready..... Off?  (Прочитано 12455 раз)

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Re: Mandriva 2010 Spring. Ready..... Off?
« Відповідей #30 : 2011-01-03 09:54:41 »
GeForce 6200 і інтеловський графічний адаптер, але пред запуском GeForce 6200, інтеловські драйвери доданий в блеклист. Качав версію і586. можливо потрібно було просто х86_64.
Методи виконання цього трюку в Ubuntu і Mandriva доволі різні. Тому стверджувати про те, що «Ubuntu просто працює», я б категорично не став (див. попередню тему, — вона просто нічорта не працює).
Цитата
Поясніть мені дурному. . це смішно, але чим якось голову не морочив собі. Різниця між i586, i686, i386 i486и x86_64. Якщо вірити гуглу то i586 то перший пентіум. Якщо проблема виникає в цьому... то що ж тій архітектурі є таке чого немає в мому Целероні інтеловському з частотою 2,4гігарци? Я просто в шоці.
Набори інструкцій різні (у процесорів наступного покоління більше інструкцій, така архітектура). Якщо ви накажете старому процесору виконати якусь елементарну операцію з декодування відео чи обробки числового масиву, отримаєте помилку сегментації з аварійним завершенням програми.

Загалом, всі сучасні дистрибутивобудівники лукавлять: по суті збирання виконується для Pentium MMX/Pentium II, байдуже, що написано у суфіксі назви пакунка.
Цитата
І чи просто качати версію х86 як універсальну?
Просто що знаю з гугла х86 це архітектура, а ще 32 бітна розрядність. 64 - 64бітна розрядність, я вже знаю що то дає. Але як читати коли біля назви више х86_64.. підтримка обох архітектур?
Просто ПК старий уже.. і боюсь що скоро болт заб'ють на такі ПК всі кому не лінь.
Вже забили. У нас на роботі є комп’ютер з Sempron 2600. Нові версії Matlab на ньому просто не запускаються: процесор не може виконувати деяких інструкцій.
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній noobie

  • Новачок
  • *
  • дописів: 36
  • Карма: +0/-0
Re: Mandriva 2010 Spring. Ready..... Off?
« Відповідей #31 : 2011-01-03 18:16:19 »
Спасибі, виходить мені потрібно качати версію х86_64 бо вона магічним чином працюватиме))