Автор Гілка: Яка вона, ідеальна ОС?  (Прочитано 19677 раз)

Відсутній Satan

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 141
  • Карма: +0/-0
  • C++ Guru
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #45 : 2004-07-31 01:52:19 »
Невже WinAmp, ZoomPlayer - це те через що б ви не перестали користуватися віндовсами? Фотошоп, ФайнРідер, ВіжуалСтудіо, то ясна річ... Але, виходячи з того що "За спеціальністю потрібно знати Visual Studi & Delphi" То фотошоп теж можна виключити з переліку, бо якщо ви не займаєтесь графікою професійно, то gimp'у вам вистачить(це ж просто справа звички до фотошопу). От би ще файнрідер зробили рідний для лінакса.. коли вони його вже зроблять...

Все ж відповім....
Я звик брати максимальну функціональність від програм. Gimp теж непогана річ, та все ж недотягує. Це як Windows MediaPlayer замість Zoom Player & WinAmp... Як Віндовська консоль замість bash....
По професії не потрібно, але користуюсь ледь не кожен день...

Нечесно якось виходить... Лінуховські проги вмить на вінду переводять... а на Лінюх з Хвірток не поспішають...

Але ж у нас є Wine/WineX (теж крадений) і 2-й вінамп непогано йде і під Мандрейком, а от 5-й не хоче :(

Пропоную провести масштабну компанію по емуляції вінди і потім кожен поділиться досвідом - які версії яких програм де і як ідуть...
Ubuntu 8.04

Відсутній Дмитро Ковальов

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 236
  • Карма: +0/-0
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #46 : 2004-07-31 05:46:43 »
А чим ВінАмп суттєво кращий за, наприклад, xmms. Запитання без всякого підколу. Я просто ніколи не користувався першим. ХММС теж, звичайно, значно не дотягує до, наприклад, iTunes, але чи дійсно ВінАмп це те, ради чого треба тримати Вінду?

Щодо Фотошоп vs Ґімп абослютно згоден. Занадто велика різниця. Просто різні вагові категорії.

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #47 : 2004-07-31 09:37:56 »
П'ята версія вінампу досить таки пристойна. Це і підтримка жупанів, які міняють вигляд, розміри і розташування вікон вінампа і можливість організації, і управління бібліотекою медіа-файлів, і програвання відеофайлів. А от якість відтворення звуку у xmms якісніша ніж у вінампа, хоча це суб'єктивна думка.
А взагалі то справа звички, смаку, психології юзера тощо.
З повагою, pmd

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #48 : 2004-07-31 14:27:55 »
Ну тоді FreeAmp спробуйте.
[Fedora Linux]

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #49 : 2004-08-02 12:15:16 »
Набір софту, яким я користуюсь щоденно (або часто):
1. Total Commander
2. Aditor
3. Delphi 6.0
4. Firefox 0.9
5. Thunderbird 0.7
6. Miranda IM
7. SQL Navigator 4.
8. Virtual DAEMON
9. DeepBurner
10. OpenOffice 1.1
11. NSIS 2
12. WinAmp 5
13. Light Alloy 2.4
14. XnView
15. Adobe Acrobat Reader
16. IBExpert
17. Punto Switcher
18. Pragma
19. CDEx
20. Reget

Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #50 : 2004-08-02 12:22:55 »
За якістю звуку XMMS кращий, бо використовує якісніші бібліотеки відтворення (скажімо, можна змуситти його до використання libmad, то й не скажеш одразу, що то mp3...), та й навіть noatun і то кращий -- коли я його слухав так: aRts на coLinux-машині --> мережа --> esd на Win2k --> звукова система Windows. У чому прикіл?

Відсутній ZhouckA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 62
  • Карма: +0/-0
  • Lamers Must Die!
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #51 : 2004-08-02 18:41:33 »
xmms звучить куди гірше. Проте все це фігня. В мене на cd-mp3 плеєрі - ото звук! Жодні софтові плеєри не дотягують
Слава Україні!

Відсутній Yaroslav Fedevych

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1069
  • Карма: +0/-0
  • Людина — ніщо, справа — все
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #52 : 2004-08-02 19:47:58 »
Бо там, напевне, стоїть libmad :))))

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #53 : 2004-08-03 12:08:44 »
libmad використовує арифметичні операції з плавачою комою, не думаю що процесор на портативному плеєрі їх підтримує.
[Fedora Linux]

dusoft

  • Гість
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #54 : 2004-08-14 05:48:45 »
Невже щоб послухати музику вам потрібні всі ті рюшечки(жупани різної форми)? Навіщо ускладнювати собі життя? Якщо вам невистачає якоїсь різноманітності, естетики - сходіть кіно/театр/музей..
Цитата
Нечесно якось виходить... Лінуховські проги вмить на вінду переводять... а на Лінюх з Хвірток не поспішають...
І правильно роблять.. але все ж таки потрохи ця погана справа просувається... Чули про Linux Registry, чи про Putty під лінакс?
Караул.

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #55 : 2004-08-14 09:04:48 »
Я дотепер не доганяю навіщо в Лінуксі Putty - бери собі якийсь xterm чи інший іксовий термінал і бався скіки влізе.

А LinuxRegistry - то наслідок бардаку в структурі файлової системи Лікукса - одне лежить там-то, інше того самого типу ще десь в іншому місці. Так шо можливо він і знадобиться.

Хоча впевнений що і без них комфортно...
З повагою, pmd

dusoft

  • Гість
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #56 : 2004-08-15 01:47:49 »
Насправді бардаку то й немає. А якщо неподобається де файли лежать - збирайте LFS.

Відсутній pmd

  • Новачок
  • *
  • дописів: 9
  • Карма: +0/-0
  • все відносно...
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #57 : 2004-08-15 09:10:49 »
Особисто мені, наразі, абсолютно все одно. Те, що мені необхідно знайти, я без проблем знаходжу. Але якщо ви хоча б 1 тиждень провели на FreeBSD, то цілком розумієте про який бардак я говорю.

Відносно LFS: поняття не маю що воно таке.
Але думаю, що якщо постійно треба щось збирати то треба вже відразу на Gentoo пересісти.

Людям потрібні прості в управлінні десктопи (про сервери мова не йде - тут мені BSD значно більше до душі), а не системи в в яких конфігураційний файл з тим самим успіхом можна знайти як в /etc так і в /usr/share чи навіть в /var/... або ще десь. От тому думаю Linux Registry може бути досить і досить корисним.
А те, що в вас Registry асоціюється з Віндовс ще не значить, що він така вже і кака.
З повагою, pmd

dusoft

  • Гість
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #58 : 2004-08-16 01:27:30 »
Якщо говорити про прості в управлінні десктопи, то мені здається в такому випадку тому користувачу повинно вистачати якихось контро-центрів від кдє або ґному.. і давати йому до рук хоч конфігураційні файли, хоч той лінакс-реєстр непотрібно і зайве. А нормальному адміністратору не стане на перешкоді надумана проблема нестандартизованості конфігураційних файлів.

Відсутній SGh

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 258
  • Карма: +0/-0
  • Heavy Metal, Rock & Punk!!!
Re: Яка вона, ідеальна ОС?
« Відповідей #59 : 2004-08-16 16:14:57 »
WinAmp
 ZoomPlayer
 Partition Magic
http://www.linuxhelp.net/guides/kjofol/Приблизно тут можна почитати де взяти плугін та скіни і ХММС буде виглядати як завгодно... А що такого є в ЗумПлейрі, чого нема в програвачах під Лінуксом?