Опитування

Ваш улюблений фільм жанру "кіберпанк"?

Matrix, The
81 (39.7%)
Hackers, The
26 (12.7%)
Antitrust
17 (8.3%)
Johnny Mnemonic
33 (16.2%)
Net, The
3 (1.5%)
Cypher, The
3 (1.5%)
Password: Swordfish
18 (8.8%)
інший
23 (11.3%)

Проголосувало: 54

Автор Гілка: Ваш улюблений фільм жанру "кіберпанк"?  (Прочитано 24640 раз)

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Цікаво стало, а що дивляться лінуксоїди з художніх фільмів, котрі так чи інакше стосуються комп'ютерів. А то літературу, музику вже обговорювали, а фільми - щось не пригадую.



У галереї створив тему, де чітко видно, чому мені подобається Antitrust - воістину правильний фільм :о))

З.І. А головний поганий дядько там - один в один дядько Білл ;о))

З.З.І. По всьому фільмі неодноразово видно екрани компутерів, де цілком успішно живе гном (версію не скажу - гномом практично не користувався).
« Змінено: 2007-02-11 15:43:15 від miwa »
Читайте документацію - вона кермує.

zzandy

  • Гість
Mnemonic, Johnny.  ;)

Відсутній Desperado

  • Новачок
  • *
  • дописів: 15
  • Карма: +0/-0
  • QA
мені подобаються два фільма - Джонні мнемонік і Хакери, жаль що останнім часом фільмів таких мало...
чи може хтось знає?

Praporshic

  • Гість
Особисто мені з запропонованих варіантів більше усього подобається комедія "Хакери". Чому комедія - не можу без сміху дивитись на те, як виглядають їх термінали та подібні речі.

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Johnny Mnemonic. А ще подобаються Nirvana, Avalon, 1ша The Matrix, Animatrix врешті-решт:) Antitrust нажаль не бачив...
У 2ій здається Матриці є епізод, де пані Трініті ламає якусь мережу, дик там прямо реклама nmap:)

Відсутній Cthulhu

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 183
  • Карма: +0/-0
Antitrust

Цитата
А то літературу ... вже обговорювали
Ага, ну да, "Правила санитарной дисциплины для лейб-гусар Ея Императорского Величества в примерах и задачах" ;D ;D  ::)
« Змінено: 2007-02-12 12:53:52 від Cthulhu »

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Johnny Mnemonic. А ще подобаються Nirvana, Avalon, 1ша The Matrix, Animatrix врешті-решт:) Antitrust нажаль не бачив...
У 2ій здається Матриці є епізод, де пані Трініті ламає якусь мережу, дик там прямо реклама nmap:)
Antitrust (у нас відома як "Хакер", "Антимонополія", "Недовіра") можу записати, якщо маєте бажання - треба лише буде придумати, як його передати (настільки широкого каналу, щоб вивантажити його кудись в мережу немає :о( ).

nmap точно бачив у "Хоттабичі"; а от у другій "Матриці"... треба буде ще раз проглянути.
Якщо хто пригадує епізод - напишіть, або опублікуйте знімок, будь ласка.

Цитата
подобається комедія "Хакери"
+1
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній 235

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 238
  • Карма: +0/-0
Plan 9 from Outer Space (1959)

розповідати чому?  ;)

Насправді кращий кіберпанк в фільмах таки не зустрічав, от в аніме - просто маса чудових прикладів. Власне там він народився на ghost in shell, наскільки пам'ятаю. Але є ж куди кращі варіанти  :D
Олександр Приймак |  Google Web Toolkit

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Antitrust знайшов тут (на сайті потрібна реєстрація). Якщо у комусь у Києві та околицях без широкого каналу хочеться - можу записати. Ось знімки з Матриці (Reloaded):
http://images.insecure.org/nmap/images/matrix/trin_hack_f.jpg
http://images.insecure.org/nmap/images/matrix/reload_nmap_f.jpg
В Хоттабичі також пам'ятаю:)
« Змінено: 2007-02-15 03:03:14 від MoD »

Відсутній k0l0b0k

  • Новачок
  • *
  • дописів: 26
  • Карма: +0/-0
  • I Hate YaBB 2! :-)
А менi сподобався епiзод у Net, The де тiтка-типо-хакерша набирала IP-адресу (не точно): 24.34.152.345. Реготав до кiнця фiльму  ;D
« Змінено: 2007-02-14 23:10:26 від k0l0b0k »

Відсутній Nickispeaki

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 84
  • Карма: +0/-0
  • Бог поможе! ;-)
Стану досконалим! :-)

Відсутній Nickispeaki

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 84
  • Карма: +0/-0
  • Бог поможе! ;-)
а ще мені подобається "Пірати Сіліконової долини". У фільмі згадується про каторжну працю. Я гадаю, то мяко сказано. А ще везіння.  А ще піратський спосіб життя.
Стану досконалим! :-)

Praporshic

  • Гість
Antitrust знайшов тут (на сайті потрібна реєстрація). Якщо у комусь у Києві та околицях без широкого каналу хочеться - можу записати.
Щось в мене виникає бажання, дати на добу FTP логін, щоб залили туди, бо в мене ніяк не виходить зареєструватись, а у Києві буду не скоро....

Відсутній MoD

  • Кореспондент
  • ***
  • дописів: 161
  • Карма: +0/-0
Щось в мене виникає бажання, дати на добу FTP логін, щоб залили туди, бо в мене ніяк не виходить зареєструватись, а у Києві буду не скоро....
Вибачайте, дав невірний лінк. Вже поправив. Але на FTP теж, якщо треба, залити можу, наприклад в четвер ввечері.

Відсутній Сашко Кравчук

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 490
  • Карма: +0/-0
  • Debian GNU/Linux
Вирішив повторно переглянути деякі фільми зі списку, і надибав на другу частину The Net -- The Net 2.0. Суцільна реклама Microsoft`івських продуктів, а попси скільки...  Кул хацкери, млін. Коротко кажучи, тупий фільм, майте то на увазі.
« Змінено: 2007-02-15 14:57:51 від Olexandr_Kravchuk »