Опитування

Ви вважаєте мозаїчний менеджери вікон (концепцію) зручним?

Так
9 (34.6%)
НІ
3 (11.5%)
Ні про що таке не знаю
14 (53.8%)

Проголосувало: 14

Автор Гілка: мозаїчні менеджери вікон  (Прочитано 4902 раз)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Мені подобається, але необхідність встановлювати, налаштовувати іще доволі багато програм (більш-менш зручний діалог запуску програм, індикатор розкладки клавіатури, панельку із "гламурними" аплетами і т.д.) дратує.
P.S. Є ще bluetile для GNOME.
« Змінено: 2011-01-03 18:28:06 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній piktor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3396
  • Карма: +0/-0
Re: мозаїчні менеджери вікон
« Відповідей #1 : 2011-01-03 18:37:49 »
Коли тільки вийшли KDE4, користуватися ними нормально було неможливо, тому я користувався деякий час xmonad. 17" монітор став як мінімум 19" по кількості вільного місця. Все на хоткеях. От тільки у налаштуванні важке.
Всим, хто тоне й не знає,
За що вхопитись,
Хто вже з останніх
Вибився сил:
Попереджаю - я не колода,
Попереджаю - я крокодил.

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: мозаїчні менеджери вікон
« Відповідей #2 : 2011-01-03 18:44:09 »
Цитата
От тільки у налаштуванні важке.
Я вже дуже довго збираюся "нормально" (так щоб автозапуск, іконки на панелі, аплети були "рідними", а не gnome-panel, .xsessionrc або xfce-msc-manager, xfce-panel) налаштувати awesome, але все ніяк не виходить.
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: мозаїчні менеджери вікон
« Відповідей #3 : 2011-01-03 21:28:00 »
Я вже дуже довго збираюся "нормально" (так щоб автозапуск, іконки на панелі, аплети були "рідними", а не gnome-panel, .xsessionrc або xfce-msc-manager, xfce-panel) налаштувати awesome, але все ніяк не виходить.
А я вже майже рік користуюся awesome — і нарешті маю відчуття, що це — моє:) До того використовував багато всякого: і KDE, і GNOME, і XFCE, і WindowMaker... Але всюди чогось бракувало. Як виявилося — «мозаїчності», а ще — налаштувань у формі скрипта:) Крім того взяв Vimperator для Mozilla’и і почав користуватися vim’ом... Можу сказати, що знайшов для себе на 99.9% ідеальне середовище.
І вам того бажаю:)
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній DalekiyObriy

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1923
  • Карма: +4/-0
Re: мозаїчні менеджери вікон
« Відповідей #4 : 2011-01-03 22:35:04 »
Думаю мозаїчний підхід добре працює в спец випадках, нарп. коли є мало вікон або вони невибагливі до розміру або гнучкі по розміру, напр. багато термінальних вікон; В мене термінальне вікно одне (хоча багато вкладок), і якщо воно активне, воно мені потрібне великого розміру, також навігатор теж має бути спец розміру (бо багато сторінок мають фіксовану ширину) і т.п., сподіватися, що віконний менеджер зможе розмістити вікна краще за мене не доводиться...

До того ж в сучасних системах розмір вікон запам’ятовується тож, якщо працювати здебільша з обмеженим набором програм то ручне розташування буде багато зручнішим.

На старих і менших моніторах 4:3 взагалі активне вікно майже завжди максимізоване, на новіших 16:9 і більших, є вільна смужка праворуч, але її можуть заповнювати як звичайні вікна (напр. кур’єр повідомлень) так і плазмоїди зі стільниці (з якими менеджер вікон впоратися не зможе)...

До речі віконний менеджер КДЕ з версії 4.5 підтримує мозаїчність в повний зріст, тож не треба ускладнювати собі життя встановленням інших...
Fedora 35 (x86-64)

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: мозаїчні менеджери вікон
« Відповідей #5 : 2011-01-14 16:37:38 »
Цитата
А я вже майже рік користуюся awesome — і нарешті маю відчуття, що це — моєУсмішка До того використовував багато всякого: і KDE, і GNOME, і XFCE, і WindowMaker... Але всюди чогось бракувало. Як виявилося — «мозаїчності», а ще — налаштувань у формі скриптаУсмішка Крім того взяв Vimperator для Mozilla’и і почав користуватися vim’ом... Можу сказати, що знайшов для себе на 99.9% ідеальне середовище.

Може поділитесь своїм rc.lua і скріншотом. Vimperator тепер називається Pentadactyl.
« Змінено: 2011-01-14 16:38:17 від xuser13 »
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?

Відсутній Yury_Bulka

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 440
  • Карма: +0/-0
  • муз́ика
Re: мозаїчні менеджери вікон
« Відповідей #6 : 2011-01-14 17:28:17 »
Цитата
А я вже майже рік користуюся awesome — і нарешті маю відчуття, що це — моєУсмішка До того використовував багато всякого: і KDE, і GNOME, і XFCE, і WindowMaker... Але всюди чогось бракувало. Як виявилося — «мозаїчності», а ще — налаштувань у формі скриптаУсмішка Крім того взяв Vimperator для Mozilla’и і почав користуватися vim’ом... Можу сказати, що знайшов для себе на 99.9% ідеальне середовище.

Може поділитесь своїм rc.lua і скріншотом. Vimperator тепер називається Pentadactyl.
З радістю:)

Мій rc.lua та theme.rc знаходяться тут.
Off-topic:
Ви не знаєте якоїсь програми на зразок indent, але для lua? Мій rc.lua трохи неохайний:)

P.S. Щодо Pentadactyl — треба спробувати:)
http://freeUser.org.ua/ — колективний досвід із застосування вільних програм

Відсутній xuser13

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 480
  • Карма: +0/-0
Re: мозаїчні менеджери вікон
« Відповідей #7 : 2011-01-14 19:35:01 »
Я дещо позичу із вашого rc.lua
чи планетяне щче не подали блакитне свитло?