Автор Гілка: Турчинов: "Создать украинские ОС и антивирус!"  (Прочитано 9683 раз)

Відсутній Max_UA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
Турчинов розпорядився створити українські ОС і антивірус http://biz.liga.net/all/it/novosti/2741965-turchinov-rasporyadilsya-sozdat-ukrainskie-os-i-antivirus.htm  :O
 Хоча не розумію навіщо? Тому що є в Україні аж 4 ОС Linux українського виробництва, включаючи для військових і СБУ , називається mylinux. А бодай би під цих проектів дали хлопцям гроші! Поки що ж все сиро, краще встановити останню Ubuntu 14.04. Круто . Ця версія підтримуватиметься 5 років.

M.: пустив крізь перекладачку.
« Змінено: 2014-05-12 20:50:05 від Re. »
Linpus Linux 9.5 Final Release      на Acer TravelMate 2493NWLMi

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
1. Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська й/або англійська мови. Використання інших іноземних мов на цьому форумі є порушенням Правил.
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

idontremember

  • Гість
Ставіть 14,04 ... WHAAAATTTT??? [smiley=grobovschik.gif] Ви хоч читали відгуки про оте неподобство? Я тож думав чи варто оновлюватись...

НІ. Не хо я такої обновки.

У мене 13.10 і все. Хай допилюють 14. А потім я іще й подумаю чи варто мені ставити 14.

---
укрфірус, здається, вже є - зветься Зілля - туфтовенький він.
« Змінено: 2014-05-08 19:27:23 від idontremember »

Відсутній Max_UA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
У мене 13.10 і все. Хай допилюють 14. А потім я іще й подумаю чи варто мені ставити 14.
Дуже дивно...
В версії 13.10 з початку багато глобальних помилок. Сама відома - це клавіатура. Але є ще більше інших! При використанні програм, які більшість не використовують. Вони для інженерів, а не простих адмінів, та подібних юзерів.
Тому я тоді встановив 13.04.
В версії 14.04, поки-що, я не побачив ЖОДНОГО збою, або інших проблем.
Може ви тестували Бету?
Linpus Linux 9.5 Final Release      на Acer TravelMate 2493NWLMi

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Щодо ОСІ висловитись не можу, пробував майнлінукс, але то було колись,  давно й неправда.
а антивірус є..
зілля - бодай його

Відсутній Max_UA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
1.
Прийнятими тут мовами ведення дискусій є українська й/або англійська мови. Використання інших іноземних мов на цьому форумі є порушенням Правил.
Це заборонено українським законодавством.
Але... якщо цей форум буде позиціюватися як зроблений на приватні гроші (обов'язково вказувати хазяїнів), то тільки тоді Ви можете встановлювати подібні вимоги. Хоча... навіть це суперечить законодавству ЄС!
Я маю право висловлюватись на мові навіть Папуасів!!!!
Linpus Linux 9.5 Final Release      на Acer TravelMate 2493NWLMi

Відсутній Max_UA

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 93
  • Карма: +0/-0
A: викинув японську, перекладачка її не розуміє
« Змінено: 2014-05-13 21:46:54 від ISBear »
Linpus Linux 9.5 Final Release      на Acer TravelMate 2493NWLMi

Відсутній Михайло Даниленко

  • Адміністратор ЩОДО
  • Літератор
  • *****
  • дописів: 1262
  • Карма: +0/-0
  • [Debian Stretch]
Це заборонено українським законодавством.
Але... якщо цей форум буде позиціюватися як зроблений на приватні гроші (обов'язково вказувати хазяїнів), то тільки тоді Ви можете встановлювати подібні вимоги. Хоча... навіть це суперечить законодавству ЄС!
Я маю право висловлюватись на мові навіть Папуасів!!!!

Інтернет екстратериторіальний, тому конституція України в даному випадку не діє — ми не організація, це наше приватне місце спілкування, і ми самі собі тут встановлюємо правила. До речі, до чого тут ЄС? Ми вже там? Стосовно російської — це неодноразово обговорювалося, особливо релевантно тут.