Автор Гілка: Кодування сайту  (Прочитано 7719 раз)

Відсутній Сергій Кузьменко

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 92
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu Linux
Кодування сайту
« : 2005-06-06 06:23:29 »
Останнім часом доводилося бачити на сайті багато прикладів з усіляких іноземних мов, які незавжди можливо відобразити у koi8-u. Тому пропоную з метою задоволення інтелктуальних амбіцій користувачів  :) перевести форум на utf-8.

Альтернативно (або на додаток) підлаштувати ябб, щоб можна було  вводити величини символів юнікоду у вигляді &#xxxx;. (Я колись пробував - не вийшло.)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Кодування сайту
« Відповідей #1 : 2005-08-09 17:47:48 »
При всій повазі до UTF-8, мені _значно_ зручніше працювати з сайтом в KOI8-U. Я не можу перевести сайт на UTF-8. :-(

Спеціальні символи використовувати можна через тег [ ch номер ].

“Тест„

« Змінено: 2005-08-09 18:27:41 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Сергій Кузьменко

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 92
  • Карма: +0/-0
  • Ubuntu Linux
Re: Кодування сайту
« Відповідей #2 : 2005-08-10 19:56:46 »
Ça marche maintenant! - Тепер працює! Дякую!  :D

Відсутній sergik

  • Новачок
  • *
  • дописів: 1
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Кодування сайту
« Відповідей #3 : 2005-08-18 16:06:34 »
Всім привітання. Я щойно приєднався до цього проекту і мені приємно що є такий ресурс. Прошу пробачення за мовні помилки. Я звик спілкуватися російською. Я з Києва і хотів би запропонувати переробити дизайн сайту. Чеснокажучи, він мене лякає. На російських сайтах все зроблено дуже гарно. Давайте зробимо достойний дизайн, щоб не стидно було його показувати. По функціюванню поки що нічого сказати не можу, тому що тільки почав розбиратися де є і що. Прохання повідомити мене на мій e-mail. petrovsa@ukr.net

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Кодування сайту
« Відповідей #4 : 2005-08-18 16:26:27 »
Це стиль сайту за замовчуванням (блакитненький), але якщо ви зареєструвались, можете його змінити у Профілю користувача (нагорі). Якщо володієте знаннями HTML/CSS, ви завжди можете добавити свій власний стиль, я думаю, просто впишіть його сюди. Але це питання з'ясовуйте з модераторами.
« Змінено: 2005-08-18 16:42:40 від tech »

taras(Guest)

  • Гість
Re: Кодування сайту
« Відповідей #5 : 2005-08-18 16:59:50 »
На російських сайтах все зроблено дуже гарно.
Російські - це не LOR випадково мається на увазі? Думаю, не варто брати його за приклад, що раптом поплутають і прибіжуть сюди  ;D Мені, наприклад, більше подобався попередній дизайн форуму.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кодування сайту
« Відповідей #6 : 2005-08-18 17:05:06 »
Я щойно приєднався до цього проекту і
...
хотів би запропонувати переробити дизайн сайту. Чеснокажучи, він мене лякає. На російських сайтах все зроблено дуже гарно. Давайте зробимо достойний дизайн, щоб не стидно було його показувати. По функціюванню поки що нічого сказати не можу, тому що тільки почав розбиратися де є і що. Прохання повідомити мене на мій e-mail. petrovsa@ukr.net
Не хочу видатись грубим, але чому ви вважаєте, що якщо вам не сподобався дизайн сайту, то він поганий і недостойний показу комусь? Адже ж існує він вже скількись там років без вас і нічого, не спаленів ще від сорому через свою нікудишність і неросійськомовність.
І щоб не бути голослівному, може наведете приклади тих російськомовних сайтів, котрі кращі за цей? Щоб знати, в котрому напрямку розвиватись.
З іншого боку, якщо ви зробите кращий дизайн і покажете спільноті, то вам як мінімум будуть вдячні.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Кодування сайту
« Відповідей #7 : 2005-08-18 17:05:37 »
як на мої  смаки, LOR трішки страшненький :)

а вдосконалювати можна, чому ні. Треба надати LOU корпоративний "look and feel" :)
« Змінено: 2005-08-18 17:14:44 від tech »

Відсутній notdead

  • Новачок
  • *
  • дописів: 0
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Кодування сайту
« Відповідей #8 : 2005-08-18 18:02:11 »
нормальний дизайн, простий і без наворотів зайвих. А чорні сайти з білим текстом мені чомусь не подобаються (ЛОР) - контраст очі ріже, гадаю, не тільки мені.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кодування сайту
« Відповідей #9 : 2005-08-18 18:04:01 »
Взагалі-то на лорі є можливість вибрати кольорову схему ;о)
А білі літери на чорному фоні дуже зручно в темноті читаються.
Читайте документацію - вона кермує.

dusoft

  • Гість
Re: Кодування сайту
« Відповідей #10 : 2005-08-18 21:04:50 »
Я вас прошу, не треба тільки корпоративщини...

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Кодування сайту
« Відповідей #11 : 2005-08-28 12:23:24 »
Я щойно приєднався до цього проекту і
...
хотів би запропонувати переробити дизайн сайту. Чеснокажучи, він мене лякає. На російських сайтах все зроблено дуже гарно. Давайте зробимо достойний дизайн, щоб не стидно було його показувати. По функціюванню поки що нічого сказати не можу, тому що тільки почав розбиратися де є і що. Прохання повідомити мене на мій e-mail. petrovsa@ukr.net
Не хочу видатись грубим, але чому ви вважаєте, що якщо вам не сподобався дизайн сайту, то він поганий і недостойний показу комусь? Адже ж існує він вже скількись там років без вас і нічого, не спаленів ще від сорому через свою нікудишність і неросійськомовність.
І щоб не бути голослівному, може наведете приклади тих російськомовних сайтів, котрі кращі за цей? Щоб знати, в котрому напрямку розвиватись.
З іншого боку, якщо ви зробите кращий дизайн і покажете спільноті, то вам як мінімум будуть вдячні.

при всій повазі до модератора і місцевих "дізайнерів", від дізайна форума (того що з"явився після переїзду на новий двіжок) тягне блювати. Оформелння сайта зовсім не дружить з дефолтною темою форума.
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кодування сайту
« Відповідей #12 : 2005-08-28 20:56:14 »
При всій повазі до автора попереднього повідомлення наступні повідомлення такого рівня безграмотності видалятимуться на основі пунктів 2 та 3 правил. Автори таких повідомлень будуть відповідним чином нагороджуватись, а особливо наполегливі (сподіваюсь, до цього не дійде) - обмежуватись у можливостях проявляти свою безграмотність.
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній tech

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 586
  • Карма: +1/-0
  • Гигик
Re: Кодування сайту
« Відповідей #13 : 2005-08-29 01:20:46 »
Васько, ви клацніть на "Профіль" і поміняйте стиль що використовується за замовчуванням, от і вся хитрість.
« Змінено: 2005-08-29 01:22:21 від tech »

Відсутній vasia

  • Дописувач
  • **
  • дописів: 50
  • Карма: +0/-0
  • Що новенького?
Re: Кодування сайту
« Відповідей #14 : 2005-08-29 08:57:07 »
При всій повазі до автора попереднього повідомлення наступні повідомлення такого рівня безграмотності видалятимуться на основі пунктів 2 та 3 правил. Автори таких повідомлень будуть відповідним чином нагороджуватись, а особливо наполегливі (сподіваюсь, до цього не дійде) - обмежуватись у можливостях проявляти свою безграмотність.

замість пункта 3 краще додайте спелчекер
Do not adjust your mind, there is a fault in reality.