Автор Гілка: Кодування сайту  (Прочитано 7718 раз)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Кодування сайту
« Відповідей #15 : 2005-08-30 19:44:39 »
замість пункта 3 краще додайте спелчекер

Поставте собі http://spellbound.sourceforge.net/ та український словник.

Можу ще підчепити http://linux.org.ua/cgi-bin/ispell/spell до форми вводу у форумі але так чи інакше якусь кнопку все одно тиснути доведеться.
« Змінено: 2005-08-30 20:08:50 від lvm »
[Fedora Linux]

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Кодування сайту
« Відповідей #16 : 2005-08-30 20:07:39 »
Всім привітання. Я щойно приєднався до цього проекту і мені приємно що є такий ресурс. Прошу пробачення за мовні помилки. Я звик спілкуватися російською. Я з Києва і хотів би запропонувати переробити дизайн сайту. Чеснокажучи, він мене лякає. На російських сайтах все зроблено дуже гарно. Давайте зробимо достойний дизайн, щоб не стидно було його показувати. По функціюванню поки що нічого сказати не можу, тому що тільки почав розбиратися де є і що. Прохання повідомити мене на мій e-mail. petrovsa@ukr.net

Я за. Поточний дизайн мені самому не подобається, до того ж потрібно узгодити дизайн головної сторінки та форуму.
Які будуть пропозиції?
[Fedora Linux]

lo ol(Guest)

  • Гість
Re: Кодування сайту
« Відповідей #17 : 2005-09-03 22:31:17 »
Приємно бачити YaBB 2 на українській мові! Ви б не могли забацати Ukrainian Pack і закинути на http://www.yabbforum.com/ ? Там вже є Russian Pack.

Ше питання: під час конвертації бази у вас була помилка типу що повідомлення на форумі було написане "00:00, 1972"; коли натиснути "відповісти" на це повідомлення то вискакує шо такого повідомлення взагалі немає на форумі. Питаю, бо пробував конвертувати YaBB 1.4 в YaBB 2 RC 1 і кожен раз одна і та сама помилка вискакувала.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Кодування сайту
« Відповідей #18 : 2005-09-05 11:59:12 »
Приємно бачити YaBB 2 на українській мові! Ви б не могли забацати Ukrainian Pack і закинути на http://www.yabbforum.com/ ? Там вже є Russian Pack.
Він ще не готовий, я тільки невелику частину переклав. Можу закинути поштою те, що є.

Цитата
Ше питання: під час конвертації бази у вас була помилка типу що повідомлення на форумі було написане "00:00, 1972"; коли натиснути "відповісти" на це повідомлення то вискакує шо такого повідомлення взагалі немає на форумі. Питаю, бо пробував конвертувати YaBB 1.4 в YaBB 2 RC 1 і кожен раз одна і та сама помилка вискакувала.
Я не пам'ятаю про цю проблемую :-/
[Fedora Linux]

lo ol(Guest)

  • Гість
Re: Кодування сайту
« Відповідей #19 : 2005-09-08 06:57:05 »
Закидай(те) на пошту те шо є. Я викладу на форумі YaBB, можливо ше перекладачі підтянутся. Нехай знають наших!  ;)

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Кодування сайту
« Відповідей #20 : 2005-09-08 19:57:22 »
Завтра згребу і закину.
[Fedora Linux]

Відсутній Naz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!
Re: Кодування сайту
« Відповідей #21 : 2005-09-13 06:14:40 »
Чекаю.

Зареєструвався. Модератори бачать мій e-mail чи тільки адміністратори?

Відсутній miwa

  • Літератор
  • ******
  • дописів: 1111
  • Карма: +0/-0
Re: Кодування сайту
« Відповідей #22 : 2005-09-13 09:19:57 »
Модератори не бачать. :о/
Читайте документацію - вона кермує.

Відсутній Володимир Лісівка

  • Адміністратор ЩОДО
  • Видавець
  • *****
  • дописів: 3745
  • Карма: +9/-0
  • Програміст
Re: Кодування сайту
« Відповідей #23 : 2005-09-14 10:51:33 »
при всій повазі до модератора і місцевих "дізайнерів", від дізайна форума (того що з"явився після переїзду на новий двіжок) тягне блювати. Оформелння сайта зовсім не дружить з дефолтною темою форума.

CSS іде разом зі сторінкою - змініть CSS так, як вам подобається, і киньте мені.
[Fedora Linux]

Відсутній Naz

  • Новачок
  • *
  • дописів: 17
  • Карма: +0/-0
  • I Love YaBB 2!