Автор Гілка: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP  (Прочитано 24925 раз)

r00t x

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #15 : 2014-05-28 14:25:28 »
ну а шо дєлать?, га?


чарівні слова - заява на перерахунок за не в повній мірі отримані послуги
та нєє,кажись якщо послуги нема більше 10 (чи 5) днів то тоді можна подавати заявку на перерахунок. То просто мені спеціально відключають. А їхні брєдні про несімісність хр із НОВИМ dhc протоколом та ахінєю про "забитий комп" та заміну всього-всього - хай комусь іншому розказовують.

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #16 : 2014-05-28 15:14:08 »
у нас 2 дні не було, і спрацювало. але в даному випадку головне  налякати "терориста", а як ще й прочухана отримає...

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #17 : 2014-05-28 18:52:58 »
терористів я б сам особисто вбивав би. Але в даному випадку, то не "теророрганізація", а лише одна воша! Бо інша вже пішла на пенсію.

З Укртелекомом у мене дружні відносини - я з ними не воюю. Вони мені забезпечують доступ  до зброї - а я вже як можу так хитаю увесь район [smiley=mr47_04.gif].
---


дещо, що не можна всім розповідати - в приваті.
« Змінено: 2014-05-28 19:07:02 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #18 : 2014-06-01 21:22:53 »
воно вже 2 роки переходить я і досі на pppoe
я швидше зміню на волю ніж вони переведуть мене на dhcp

не рухайте гімно шоб не воняло ) працює то нехай і працює )
І це форум по Linux, тут накладають велику купку лайна через перехід на DHCP, хоча по ідеї проблеми немає бути і питань немає виникати. Взагалі не розумію, чим не вгодив DHCP, їм користуються давно і більше проблем та горя не знають, ну адекватні так точно. Ну наприклад, у нас вже перевели з PPPoE на DHCP майже все місто, то вже більшість забули адреси форумів провайдерів та сайти з мануалами по налаштуваннях. Живуть і мізки собі не ї***ь. Не страждайте х****ю, перейдіть на DHCP та не соромте українських користувачів Linux.

P.S. А про згадку XP навіть не буду коментувати, бо то просто вбило.. бо то не Linux і то не вільне ПЗ, тож лиш за його згадку треба вже банити.
P.P.S. ї***ь, х****ю - не є лайкою, та є набором популярних символів які просто виконують роль випадкового замінника всім відомих слів, яких саме визначає уява тих хто читає, тож я не несу відповідальність за те що може породити збочена чи хвора уява тих хто бачить ці набори символів, бо їх призначення лиш дати можливість читачу доповнити емоційну картину, що передається у змісті повідомлення.
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #19 : 2014-06-01 21:51:14 »
Ви читали повідомлення у цій темі?

Про Лінукс я також десь згадував в темі, але переконфігурування системи полягало тільки в написанні dhcp, замість восьми рядків статичної конфігурації десь в конфігфайлі у /etc/nеtwork/****.

---
ага, іше мені не подобається те що тілікомівський тирнет залежить від погоди. Пройшли у нас дощі - і у мене кончився тирнет  >:(

Написав у місто, бо зараз вихілні дні - в тілікомі нема нікого.
« Змінено: 2014-06-01 22:01:55 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #20 : 2014-06-01 23:27:28 »
чесно кажучи вже давно користуюсь лінуксом, але коли бачу конфігураційні файли - це зазвичай означає лише одне - щось не робе

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #21 : 2014-06-02 09:22:41 »
ну у мене не працювало, після зміни на dhcp. Але коли включили мені  тирнет то запрацювало.

---
чому мєсниє бояцця гарадскіх? Бо мені начебто вже зробили, але знову глюки наблюдаються  :(

---
ага, блін, "ЗРОБИЛИ". Подивлюсь як воно буде до вечора - а потім знову треба бить трєвогу [smiley=angry2.gif] .
« Змінено: 2014-06-02 16:38:10 від idontremember »

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #22 : 2014-06-04 08:46:58 »
 >:( [smiley=angry2.gif] х... зробили мені тирнет :(. Як глючило так і глючить. От вам і НОВИЙ  ;D dhcp.

Бо якщо лінія глючна то ніякі протоколи не врятують.

Відсутній tarasian666

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 464
  • Карма: +0/-0
  • нульовий біт це також біт
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #23 : 2014-06-04 09:39:14 »
єдиний плюс в dhcp що ip не так часто буде мінятись, хоча це не для всіх плюс. Якби лінія не глючила то не було б розриву після закінчення сесії. Але в 50% користувачів по суті нічого не змінилось, хіба що модем менше навантажений і від того менше гріється.

Off-topic:
гонять майже на всіх провайдерів, якого б ти не вибрав - скажуть що то повна фігня, але коли взнають що раніше був укртелеком  - беруть свої слова назад.
Kernel alive - куди поділи цю "фразу" в новому ядрі?

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #24 : 2014-06-04 10:21:59 »
Гонять то гонять, але...

Тіліком дійсно боїться начальства, особливо київського (так у всіх конторах)

дуже багато залежиться від власне дільниці, й від сапорту.

Власне як я розумію особливого вибору все одно немає.

Off-topic:
Цікаво а чи є тут юристи?

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #25 : 2014-06-04 12:08:13 »
єдиний плюс в dhcp що ip не так часто буде мінятись, хоча це не для всіх плюс. Якби лінія не глючила то не було б розриву після закінчення сесії. Але в 50% користувачів по суті нічого не змінилось, хіба що модем менше навантажений і від того менше гріється.

Off-topic:
гонять майже на всіх провайдерів, якого б ти не вибрав - скажуть що то повна фігня, але коли взнають що раніше був укртелеком  - беруть свої слова назад.

не знаю я тих плюсів. а от модем гріється  і раніше грівся сам бо собі. навіть коли комп вимкнентий, а модем ввімкнуто. іноді гріється коли працює в нормальному режимі.

* те шо виділив я не зрозумів. Це значить що тіліком самий найгірший? Я взагалі то "не маю права гнати" на тіліком -я вже вище писав чому.  :D
---
А про розриви сесій - чомусь, вроді би  ::) ,такий стандарт, що рівно через добу закінчується аренда адреси і воно по-любе повинно порватись і заново встановитись. Цікаво хто вигадав що саме через 24 години повинно розриватись?


Off-topic:
Цікаво а чи є тут юристи?

Тут незн, але ось тутвони є.
---
ось так у мене :(
« Змінено: 2014-06-04 12:20:13 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #26 : 2014-06-04 13:19:53 »
Off-topic:
ну поки мені влом звертатись на ще один форум, через таку дрібницю, тим більше що поки лише фількіна грамота

r00t x

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #27 : 2014-06-04 13:44:44 »
Off-topic:
ааа я думав у вас якісь майнові проблеми. Сидіння і чухання одного місця ні дочого хорошого не призведе. так що подумайте  іще раз. і в органічнодоьривному вкатактє також є юридичні  консультації.

r00t x

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #28 : 2014-06-08 13:39:25 »
[smiley=angry2.gif] до сих пір мучаюсь з цим "новим dhcp"  >:( у пятницю чи вчора знову був у мене тіліком дома, бл***. - назитвається зробили.

Але з 18:00 - 20:00 до 9:00 іще хоч шось побідне до тирнету є. а коли сонце припікає - то "всь0 пропало".  :(

Чому так - мабуть тому що дроти нагріваються. (?)

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #29 : 2014-06-08 14:02:36 »
а є можливість змінити оператора? судячи з моїх пошуків є мобільний інтернет за75 грн, що ДЕШЕВШЕ мого поточного тарифу (правда в мене зараз радіоінтернет)
« Змінено: 2014-06-08 14:07:04 від djalin »