Автор Гілка: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP  (Прочитано 24924 раз)

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #30 : 2014-06-08 15:05:55 »
Сусідка іноді бере в дочки ноут (я колись його жабунив. там 7вікна стоять неможу знаяти харкаючого смайла) - у них там Київстар - але швидкості ніякої. У себе я пробував ходити до тирнету за допомогою київстару - ну його в ***.

У мого сусіда (що з іншого боку живе) був той київстар, поки він не підтикнув тіілком.

Off-topic:
І навіть до сих пір іноді за*** мене. То він не може оновити флешпеєр, бо той зо є не показує... ТОМУ ШО адблоком заблокував http://vk.com/*.swf), то іще щось придумає. Слава богу є на кого звернути - завжди діти винні.

МеТееСи  у мене в хаті взагалі не ловить, в дворі також не ловить . Ото тільки біля двору та на заборі.

Одним словом кажучи - нема у мене альтернативи. До того ж у нас мало ліній на вулиці, тому тут "бються" за хоч такий тирнет.
« Змінено: 2014-06-08 15:13:46 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #31 : 2014-06-08 15:10:38 »
є ого мобільний, тримоб, піпелнет якийсь (75 грн.), наразі у мене датагруп, більш мене ніхто не зміг підключити  :'( але дорогий
« Змінено: 2014-06-08 15:11:20 від djalin »

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #32 : 2014-06-08 15:16:08 »
дорогий - це скіьки?
---
ДОписую: сусідка платить по 2 грн в день за київстар.

---
Якби ж була можливість то я б змінив би.  але...  :(

На фото хтось на заборі ловить метееси. ;D



і мої 5 мбс :(

Ну село у нас...
« Змінено: 2014-06-08 15:24:03 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #33 : 2014-06-08 15:16:46 »
80 грн  абонка й 300 підключення, правда піключався я рочків 5 тому чи й більше, той сапий піпел нет дешевший, розглядав лише анолім варіанти.
« Змінено: 2014-06-08 15:17:22 від djalin »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #34 : 2014-06-08 15:29:25 »
 ;D

а у мене обласний центр, швидкість 128 максимум (зараз w-get показує 60-35 Кб/с)
« Змінено: 2014-06-08 15:29:42 від djalin »

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #35 : 2014-06-08 15:32:16 »
анолім варіанти.
???
анлім - тобто безлімітні?

Ну у нас іще підключають віфі від інтертіліком - тільки я не щупав і не бачив його. Народ каже що то той самий киіствар тільки в сотні разів дорожчий.

Проблема не в переході на іншого прова (кращого ніж тіліком нема) - проблема в тому що воно мене дуже за***ло! Іще й платю по 160-170 грн. в місяць.
---
І отой однокласник у відпустці :(. Він лінію з самого початку робив - тому і знає де що як і чому.
« Змінено: 2014-06-08 15:34:28 від idontremember »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #36 : 2014-06-08 17:46:46 »
80 грн  абонка й 300 підключення, правда піключався я рочків 5 тому чи й більше, той сапий піпел нет дешевший, розглядав лише анолім варіанти.
Датагруп дорогий? Ти хворий чи здурів? Ти ще не знав, що таке справді дорогий. Коли поплатиш 140-200 грн. на місяць за глючний нет зі швидкістю 10Мб/с у хорошу погоду за умови що це у четвер і рак свистить на горі, а тех.підтримка просто повний набір різного роду наволочей що приходять за два тижні щоденних дзвінків щоб сказати своє "фе" та зникнути, та після такого перейдеш на датагруп де 100Мб/c пофіг у яку погоду і яка хрінь на горі свистить чи не свистить, немає значення скільки трафіку намотаєш, чи то 1 МБ чи 10 ТБ, і техпідтримка прибігає за першого дзвінка навіть о восьмій вечора в суботу за дощу і багнюки ... саме тоді зрозумієш, що таке дорого і дешево.. а якщо ні, то ти просто баран якому пофіг за що платити, аби дешево і пофіг яке то лайно, головне що воно дешевше на копійку.

P.S. До речі, я плачу 85 абонплату і не шкодую, бо знаю що Інтернет у мене буде стабільно за будь-якої негоди.
P.P.S. Намотую до трьох з гаком терабайти за місяць, тож перевірено, що безлімітний. Хоча ліміт є, але по швидкості, бо вище 100 Мб/с не стрибнеш (десь 11.8 Мбайт/сек. вижимаю без проблем при завантажені чи вивантажені навіть під час бурі).
« Змінено: 2014-06-08 17:55:19 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #37 : 2014-06-08 18:56:20 »
За хорошої погоди й після недавнього дзвінка в ТП, там лише заявки приймають і все, а щоб щось зробити треба таки домовлятись.



це автоматом - в моєму ж місті

до Києва




на жаль статистику скільки я викачав глянути не можу - зараз там

Цитата
502 Bad Gateway
nginx/1.2.1
При всьому бажанні стільки скільки у вас я не виберу, і так зараз у мене буде кілька днів оновлення тягнути - це дуже весело :)


Може я й хворий але... за кілька сотень метрів у  чесних 10 мегабіт, за 40 грн  у місяць чи біля того
« Змінено: 2014-06-08 19:18:16 від djalin »

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #38 : 2014-06-08 19:05:27 »
Цитата
P.S. До речі, я плачу 85 абонплату і не шкодую, бо знаю що Інтернет у мене буде стабільно за будь-якої негоди.
P.P.S. Намотую до трьох з гаком терабайти за місяць, тож перевірено, що безлімітний. Хоча ліміт є, але по швидкості, бо вище 100 Мб/с не стрибнеш (десь 11.8 Мбайт/сек. вижимаю без проблем при завантажені чи вивантажені навіть під час бурі).

Я не розумію чим можна накрутити 3 тбт? Хіба що відео постійно качати, записувати і продавати. У мене за місяць найбільше було 56 чи 72 Гб. Я тоді багато сикачував ісошних образів та відео у avi-форматі. І швидкість у мене тоді іще була, здається, 2 мбс.
« Змінено: 2014-06-08 19:07:23 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #39 : 2014-06-08 19:06:27 »
80 грн  абонка й 300 підключення, правда піключався я рочків 5 тому чи й більше, той сапий піпел нет дешевший, розглядав лише анолім варіанти.
Датагруп дорогий? Ти хворий чи здурів? Ти ще не знав, що таке справді дорогий. Коли поплатиш 140-200 грн. на місяць за глючний нет зі швидкістю 10Мб/с у хорошу погоду за умови що це у четвер і рак свистить на горі, а тех.підтримка просто повний набір різного роду наволочей що приходять за два тижні щоденних дзвінків щоб сказати своє "фе" та зникнути, та після такого перейдеш на датагруп де 100Мб/c пофіг у яку погоду і яка хрінь на горі свистить чи не свистить, немає значення скільки трафіку намотаєш, чи то 1 МБ чи 10 ТБ, і техпідтримка прибігає за першого дзвінка навіть о восьмій вечора в суботу за дощу і багнюки ... саме тоді зрозумієш, що таке дорого і дешево.. а якщо ні, то ти просто баран якому пофіг за що платити, аби дешево і пофіг яке то лайно, головне що воно дешевше на копійку.

P.S. До речі, я плачу 85 абонплату і не шкодую, бо знаю що Інтернет у мене буде стабільно за будь-якої негоди.
P.P.S. Намотую до трьох з гаком терабайти за місяць, тож перевірено, що безлімітний. Хоча ліміт є, але по швидкості, бо вище 100 Мб/с не стрибнеш (десь 11.8 Мбайт/сек. вижимаю без проблем при завантажені чи вивантажені навіть під час бурі).


До речі я з вами на брудерша́фт не пив це раз, а по друге сидів я на лайфі, тому я знаю що таке дійсно лайновий нет, коли конект є лише після  першої ночі, на швидкості 1.5 -3 кілобіти в секунду, й розривами  кожні 5 хвилин.

По третє, щодо швидкості та тех - підтримки ви сильно фантазуєте

правда коштував він тоді 30 гривень за 100 мегабайт  :D
« Змінено: 2014-06-08 19:16:26 від djalin »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #40 : 2014-06-08 19:08:08 »

Я не розумію чим можна накрутити 3 тбт? Хіба що відео постійно качати, записувати і продавати. У мене за місяць найбільше було 56 чи 72 Гб. Я тоді багато сикачував ісошних образів та відео у avi-форматі. І швидкість у мене тоді іще була, здається, 2 мбс.


Маю підозру Пан просто піарить  свою фірму. у мене  на моїй памяті максимум 5 чи 8 гіг було. - жаль зараз зайти не можу..

idontremember

  • Гість
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #41 : 2014-06-08 19:11:30 »
... коли конект є лише ... на швидкості 1.5 -3 кілобіти в секунду, й розривами  кожні 5 хвилин...

Оце такі швидкості у київстара, або взгалі ніякого конекту.

Маю підозру Пан просто піарить  свою фірму. у мене  на моїй памяті максимум 5 чи 8 гіг було. - жаль зараз зайти не можу..
А я  спеціально відслідковував черуз гремлінські монітори (gkrellm) у лінуксі. та і зараз можу глянути в статистику, але не памятаю в якому році і в якому місяці то було.

січень 78
лютий 120
березень 118
квітень 122
травень 74
---
Передано та отримано в гб. за цей рік. Переважно мультимедійний трафік. Навіть можу сказати що саме  :) - Сіпсони!  :D та трішки Футурами, і зовсім трішки Доктора Хєруса.
« Змінено: 2014-06-08 19:30:17 від idontremember »

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #42 : 2014-06-08 19:15:12 »
 :o поганенько, я дума за стільки років щось то змінилось... я тоді сидів через мобілку - використовував її як модем - здається просто GPRS було

Відсутній Djalin

  • Письменник
  • *****
  • дописів: 660
  • Карма: +0/-0
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #43 : 2014-06-08 19:44:52 »
Невеликі підрахунки, хай моя швидкість буде максимальною та качатиму я 24/7

За місяць (30 днів) я викачаю 155 520 000 кілобайт, або 155 520 мегабайт,  або 155.5 гігабайт

Повторюю - мені для цього треба качати в режимі 24/7, й за умови що у мене постійно буде швидкість 60 Кб/с (мій максимум)
« Змінено: 2014-06-08 19:45:29 від djalin »

Відсутній HetmanNet

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 412
  • Карма: +0/-0
  • Fedora, CentOS, RHEL, KDE
Re: Укртелеком преходить з PPPoE на DHCP
« Відповідей #44 : 2014-06-08 20:50:55 »
Цитата
P.S. До речі, я плачу 85 абонплату і не шкодую, бо знаю що Інтернет у мене буде стабільно за будь-якої негоди.
P.P.S. Намотую до трьох з гаком терабайти за місяць, тож перевірено, що безлімітний. Хоча ліміт є, але по швидкості, бо вище 100 Мб/с не стрибнеш (десь 11.8 Мбайт/сек. вижимаю без проблем при завантажені чи вивантажені навіть під час бурі).

Я не розумію чим можна накрутити 3 тбт? Хіба що відео постійно качати, записувати і продавати. У мене за місяць найбільше було 56 чи 72 Гб. Я тоді багато сикачував ісошних образів та відео у avi-форматі. І швидкість у мене тоді іще була, здається, 2 мбс.
Вгадали, відео вантажив, правда більшу частину намотав не завантаженням, а вивантаженням. Простіше кажучи цілодобова роздача на торрент-трекерах давалася взнаки. Тож за півроку я роздав десь по 3-4 ТБ на десятку трекерах, на деяких досі за рейтинг непарюся, а деяких трекерів вже не існує. Зараз намотую менше, хоча бувають періоди, що забуваю про деякі роздачі і вони наколюються через що починаю знову терабайтами намотувати. Ну просто комп'ютер працює часто ледь не місяць без вимкнення.
« Змінено: 2014-06-08 21:03:01 від HetmanNet »
Віддамся на один вечір в хороші дівочі руки.. не дорого, в у.о. .. Якщо сподобається, то залишуся безкоштовно назавжди..