Автор Гілка: Підключення до інтернету за допомогою Dial-up  (Прочитано 8070 раз)

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
[Кхм. Трирічної давнини. Як оновлюватись, простіше переставити. Порада: пошукайте у своєму місті знавців Linux, нехай поставлять вам щось свіжіше. Або хоч допоможуть добути дистрибутив версій 8.04.1 або 8.10.]

Який вже був. Ок, пошукаю. Дякую за пораду

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Цитата
З термінала працює wvdial, але спочатку все ж хотілося б знати, який у вас модем і чи його взагалі розпізнано системою.

-bash: wvdial: command not found  

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Добре. У вас легкий випадок, не слухайте тих, хто радить 8.10, — там було б набагато більше проблем.;-)
1) Звантажте цей (якщо я помиляюся щодо архітектури, то цей, перший для i686, другий — для i386).
2) Встановіть пакунок.
3) Перезавантажте систему.
4) Встановіть за допомогою Adept або командою apt-get install wvdial (або краще apt-get install gnome-ppp).
5) Налаштуйте дзвонилку (пристроєм буде якийсь з пристроїв ttyLT** (подивіться у каталозі /dev, який файл починається з «ttyLT»).
6) Дзвоніть і радійте (не забудьте, поправити правила набору ATDT — тоновий, ATDP — імпульсний).
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Цитата
Добре. У вас легкий випадок, не слухайте тих, хто радить 8.10, — там було б набагато більше проблем.Підморгування
1) Звантажте цей (якщо я помиляюся щодо архітектури, то цей, перший для i686, другий — для i386).
2) Встановіть пакунок.
3) Перезавантажте систему.
4) Встановіть за допомогою Adept або командою apt-get install wvdial (або краще apt-get install gnome-ppp).
5) Налаштуйте дзвонилку (пристроєм буде якийсь з пристроїв ttyLT** (подивіться у каталозі /dev, який файл починається з «ttyLT»).
6) Дзвоніть і радійте (не забудьте, поправити правила набору ATDT — тоновий, ATDP — імпульсний).


Ок. Спробую. Дякую за інфу  :)

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Цитата
Спочатку вам потрібно встановити драйвер до модема (martian).
Цей драйвер підходить для версії 8.10?

Цитата

Добре. У вас легкий випадок, не слухайте тих, хто радить 8.10, — там було б набагато більше проблем.Підморгування
1) Звантажте цей (якщо я помиляюся щодо архітектури, то цей, перший для i686, другий — для i386).
2) Встановіть пакунок.
3) Перезавантажте систему.
4) Встановіть за допомогою Adept або командою apt-get install wvdial (або краще apt-get install gnome-ppp).
5) Налаштуйте дзвонилку (пристроєм буде якийсь з пристроїв ttyLT** (подивіться у каталозі /dev, який файл починається з «ttyLT»).
6) Дзвоніть і радійте (не забудьте, поправити правила набору ATDT — тоновий, ATDP — імпульсний).

І чи пройдуть ці кроки з Убунту 8.10?

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Ні, потрібен зовсім інший драйвер + плюс трохи танців з бубоном. Зразок можете знайти тут. З того часу дещо змінилося. Танців з бубоном стало більше. ;)

Але, якщо вас не лякають слова «зібрати модуль для ядра», то нічого страшного немає. ;)
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Цитата
Ні, потрібен зовсім інший драйвер + плюс трохи танців з бубоном. Зразок можете знайти тут. З того часу дещо змінилося. Танців з бубоном стало більше. Підморгування

Але, якщо вас не лякають слова «зібрати модуль для ядра», то нічого страшного немає.

Якщо чесно, то я практично нічого не зрозумів  :-?. Буду пробувати, але не думаю, що щось вийде. Занадто я ще в Лінуксі простак

Відсутній yurchor

  • Видавець
  • *******
  • дописів: 3628
  • Карма: +2/-0
  • Grateful for our Iron Lung
    • Вікі користувачів KDE
Можете розраховувати на нашу допомогу (я думаю панове, які радили вам Ubuntu 8.10, не покинуть вас у біді, я обіцяю допомгти у рамках моїх знань Ubuntu).

У мене все працює з модемом дуже подібним до вашого. Так що можна розраховувати на те, що у вас все працюватиме на 100%. ;)
« Змінено: 2008-11-30 20:28:43 від yurchor »
Denounce the demagogues
King diamonds to discard
Deploy the dialogue
Your word against the law

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Той хто дав мені Ubuntu 8.10 про підключення Dial-up майже нічого не знає. Але так в Лінуксі розбирається. Буду питати його поради, якщо що. Якщо він знати не буде, буду до вас звертатися. Наперед дякую, що тратите свій час на таких, як я  :)

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Цитата
2) Драйвер, розроблений Олексієм Ченцовим (Олексій -- бох!!!) martian. Якраз нещодавно (11.10.2007) вийшла нова версія, яку можна завантажити з http://linmodems.technion.ac.il/packages/ltmodem/kernel-2.6/martian/martian-full...
Слід
а) Завантажити пакет.
б) Розпакувати його.
в) Виконати у розпакованій теці в консолі (Konsole, xterm або щось інше): su (ввести пароль адміністратора) make install (sudo make install).
г) Якщо все пройшло вдало... виконати від імені адміністратора сценарій scripts/automate.sh (su (ввести пароль адміністратора) ./automate.sh (sudo ./automate.sh), щоб не розважатися завантаженням драйвера модема, кожного разу як захочете позвонити.

Останній рядок після виконання команди sudo make install:

make: *** [install] Error 2

Після цього виконав sudo ./automate.sh. Вивело таке:

Module:
               Added to /etc/rc.local
Daemon:
               ./automate.sh: line 131: /sbin/chkconfig: No such file or directory
               ./automate.sh: line 132: /sbin/chkconfig: No such file or directory

Щось мені підказує, що цей спосіб мені не підходить або я щось роблю не так. Що скажете???

Praporshic

  • Гість
              ./automate.sh: line 131: /sbin/chkconfig: No such file or directory
               ./automate.sh: line 132: /sbin/chkconfig: No such file or directory

Щось мені підказує, що цей спосіб мені не підходить або я щось роблю не так. Що скажете???
Треба встановити chkconfig: sudo aptitude install chkconfig

Відсутній case0lc

  • Графоман
  • ****
  • дописів: 310
  • Карма: +0/-0
              ./automate.sh: line 131: /sbin/chkconfig: No such file or directory
               ./automate.sh: line 132: /sbin/chkconfig: No such file or directory

Щось мені підказує, що цей спосіб мені не підходить або я щось роблю не так. Що скажете???
Треба встановити chkconfig: sudo aptitude install chkconfig
А як його поставити? Інтернета нема. :)
Невже ніхто діалап вже не користується і нема готового пакета для убунту?
Можливо простіше зараз користуватись якимось GPRS інтернетом. USB модем в телефоні має працювати

Praporshic

  • Гість
А як його поставити? Інтернета нема. :)
Наприклад, з диска дистрибутива....

Відсутній kuz.ihor

  • Новачок
  • *
  • дописів: 22
  • Карма: +0/-0
Я поставив Убунту. Не можу настроїти інтернет. Я можу підключитися тільки через Dial-up. Мені казали, що це можна зробити в графічній оболонці, але її тут нема  Плач Хто знає, як це зробити через термінал??? Допоможіть, будь ласка!!!!

Я в Лінуксі чайник.  Почервонів  До цього працював тільки в Windows XP.

Послухай, лиш кілька тижнів тому "добив" питання встановлення Інтарнету в середовищі Ubuntu. Щоправда, користувався версією 7.10 коли почав робити спроби підключитись до нету. Щось получалось, але часами пропадав звязок з мережею, часами знову зявлявся... Щось дуже дивна річ була, як на мене. При всьому тому в папках /etc та /usr начебто були вірні (процедуру вичитав в англійських та італійських журналах з тематики). Далі встановив версію 8.04 - туту зо-о-овсім ні бум-бум. Грухо, ні разу не вийшов в Інтернет. Далі прийшов час на версію 8.10 - тут все і закінчилось, прийшов кінець моїм митарствам.
Прекрасна система (як на мене, що десять років працював лише з Windows, почавши ще з версії 98 без SE). Потрохи-потрохи навчився "командувати" системою через рядочки: Synaptic Package Manager мені щось не дуже... Ось рядочками - це тєма, трохи було складніше, але "кайфово"...
Тож переходь на версію 8.10 та не пар собі голівку, traveller-е. Ігор зі Львова :'(

Відсутній traveller

  • Новачок
  • *
  • дописів: 33
  • Карма: +0/-0
Цитата
Тож переходь на версію 8.10 та не пар собі голівку, traveller-е. Ігор зі Львова

Тож перейшов. Вище описаний текст після виконання команд вже з Убунту 8.10  :(